49 episodes

Debate më të nxehta se fotot lakuriq të Margot Robbie.
Humori më i zi se Obama (qeni i Ilir Shaqirit tek BBV)
Çdo te hënë ne te gdhire del podcasti më i mirë. Nese jeni te pangopur dhe nje ne jave nuk u mjafton atehere Ju inkurajojmë të na mbështesni në Patreon: https://www.patreon.com/Alo_ka... ku do të keni akses pa limit të çdo episodi pa reklama, 4 episode më shumë se në platformën bazë dhe të gjitha episodet BONUS* dhe shume episode eksluzive te padegjuar më parë
Asgjë nuk ka imunitet ndaj humorit apo pyetjeve kritike.
Ju rikujtojmë që episodet tona janë telefonata të vërteta spontane të painskenuara, apo paramenduara dhe si pasojë varen nga cilësia e internetit. Ne punojmë cdo ditë për të rritur kualitetin e cdo podcasti te rradhës. Faleminderit për mirëkuptimin.
Ti vetëm dëgjo dhe na mbështet duke na ndjekur dhe duke e shpërndarë
Instagram: alo_kam_nje_pytje
Youtube: Alo! Kam nje pytje
https://linktr.ee/PODHUB2.0

Alo! Kam Nje Pytje (Podcast Shqip‪)‬ Pod Hub 2.0

  • Fiction
  • 5.0 • 17 Ratings

Debate më të nxehta se fotot lakuriq të Margot Robbie.
Humori më i zi se Obama (qeni i Ilir Shaqirit tek BBV)
Çdo te hënë ne te gdhire del podcasti më i mirë. Nese jeni te pangopur dhe nje ne jave nuk u mjafton atehere Ju inkurajojmë të na mbështesni në Patreon: https://www.patreon.com/Alo_ka... ku do të keni akses pa limit të çdo episodi pa reklama, 4 episode më shumë se në platformën bazë dhe të gjitha episodet BONUS* dhe shume episode eksluzive te padegjuar më parë
Asgjë nuk ka imunitet ndaj humorit apo pyetjeve kritike.
Ju rikujtojmë që episodet tona janë telefonata të vërteta spontane të painskenuara, apo paramenduara dhe si pasojë varen nga cilësia e internetit. Ne punojmë cdo ditë për të rritur kualitetin e cdo podcasti te rradhës. Faleminderit për mirëkuptimin.
Ti vetëm dëgjo dhe na mbështet duke na ndjekur dhe duke e shpërndarë
Instagram: alo_kam_nje_pytje
Youtube: Alo! Kam nje pytje
https://linktr.ee/PODHUB2.0

  #159- Andi Kapati

  #159- Andi Kapati

  Kishim te ftuar Andin, gazetarin tone ne terren, Andi Kapatin. Po te kishim te ftuar dike ky episod do ishte nje bonus dhe ky seshte nje bonus sepse ne nuk kemi te ftuar Andi kapatin por thjesht kemi folur per Handikapatet. Nuk eshte qellimi per te bere shaka por per te ngritur zerin per ta dhe pse ne shqiperi si fjale ka nje konotacion negativ ndryshe nga pjesa tjeter e botes.
  Ti vetem degjo podcastin dhe na mbeshtet ne Patreon sepse parate shkojne per te ndihmuar Handikapatet me abonime falas te podcastit qe te kene mundesi te qeshin dhe te gjejne lumturi ne kete jete makaber.

  • 50 min
  #158- Behar Mera Ne Big Brother

  #158- Behar Mera Ne Big Brother

  Sot mbaron Big brother Vip 3 dhe ne sollem skenarin qe do kurorezonte fituese Rozana Latin. Ky skenar perfshin Behar Meren dhe realisht do ishte gjeja me madheshtore qe do ndodhte ne Reality show shqiptar ndonjehere. Eshte e sigurte qe kete do e degjosh te pakten 2 here, nese jo 1 here te pakten e sigurt. KOT
  Ti vetem degjo podcastin dhe na perkrah ne Patreon sepse ne me keto para ndihmojme vajzat te hapin onlyfans e tyre te pare dhe rrugetimin e tyre si bizneswoman

  • 41 min
  Dilema Etike #01- Mbledhja Ne Grup(Eva dhe Adami)

  Dilema Etike #01- Mbledhja Ne Grup(Eva dhe Adami)

  Ketu folem per nje dileme etike dhe ftuam disa ndjekes nga Instagrami. Historia flet per nje cift qe i ndau nje lume dhe vajzes i duhej te kalonte lumin per te qene me dashurine e jetes se saj. Kjo ne pamje te pare duket si nje gje e lehte por vinte me nje kusht qe ndikon ne rrjedhen e gjerave. Detyra e te ftuarve eshte te rendisin personazhet nga me fajtori te me pak fajtori. Duhet kujtuar qe ketu nuk ka nje pergjigje te sakte por eshte perceptimi i secilit per ngjarjen sipas moralit personal.Ti vetem dëgjo podcastin dhe na mbeshtet ne Patreon sepse parate i perdorim per ti sheruar kancerin Luiz Ejllit.Na shkruani ne Dm te Igs ose ne whatsapp 355695792100 nese do te marresh pjese ne Mbedhjen e rradhes se dilemes etike

  • 1 hr 25 min
  *Bonus#46*- Programuesi Ambasadori i Jetes se Nates

  *Bonus#46*- Programuesi Ambasadori i Jetes se Nates

  Djali qe erdhi pervec se nje programues eshte edhe nje ambasador i jetes se nates. Titulli Programues jep pershtypjen e nje Nerd por ne kete rast personazhi yne gjeti te mesmen e arte dhe ben dy jetet e shume deshiruara. Ne e beme qe te na rrefente disa sekrete dhe prapaskena te jetes se nates.Ti vetem degjo dhe na mbeshtet ne Patreon sepse parate shkojne per te ndertuar shtepi ne parajse per ju qe jeta nuk eshte treguar e drejte dhe per kete garanci keni fjalen tone qe nuk vlen fare.Na shkruani ne Dm te IGs ose ne wazup +3556957 92100 per tu bere pjese e podcastit

  • 58 min
  #157- Eva dhe Adami

  #157- Eva dhe Adami

  Sollem versionin jobiblik te Eves dhe Adamit. Ishte nje histori morali ku ne fund duhet te listosh njerezit nga me i keqi te me pak i keqi. Ky test psikologjik na vuri ne mendime dhe normalisht qe ne nuk hezituam ta banalizonim por kjo e beri me interesante. Konsumoje kete histori ne rrethin tend shoqeror ose ftoji te degjojne podcastin.Ti vetem degjo Podcastin dhe na perkrah ne Patreon sepse ne parate i perdorim per te blere perçe per grate muslimane ne Arabine Saudite qe skane mundesi per nje shami.
  Na shkruaj ne DM e IGs ose ne wazup +35569 57 92100 per tu bere pjese e podcastit

  • 52 min
  *Bonus#45*- Neda

  *Bonus#45*- Neda

  Mesi vapes. Trokiti dera serish. bam bam. nok nok. Erdhi dikush dhe folem Nqs do beje aksident dhe do humbisje organin gjenital? nese te duhet te zgjedhesh midis Pashaportes shqiptare apo gjermane? A mendoni edhe ju qe Varret po zene shume hapsira dhe nje dite sdo kemi ku te ndertojme më. Pergjigjet e ketyre do i gjrni ne kete podcast me te ftuaren qe ishte shume introverte por nuk i mungoi sensi i humorit.Ti vetem degjo podcastin dhe na perkrah ne Patreon sepse po ndertojme nje balone me ato para qe te kemi mundesi te dergojme femijet me kancer ne parajse.na shkruaj ne Dm te IGs ose ne wazup +355695792100 per tu bere pjese e podcastit

  • 53 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
17 Ratings

17 Ratings

nickname i leshit ,

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

U kënaqa 😂

Selimiabi ,

👍

Interesante 😊

silvi07072013 ,

Review

The best on app 🥰

Top Podcasts In Fiction

The NoSleep Podcast
Creative Reason Media Inc.
پادکست رخ
Rokh Podcast
The Sleepy Bookshelf
Slumber Studios
صدای خیال (پادکست فیلم امروز)
damoon
Undertow: The Harrowing
Realm
Die drei ??? Podcast
Die drei ???

You Might Also Like