płacz jest spoko, ale często się przed nim powstrzymujemy, dlaczego? skoro płacz rozładowuje napięcia, wyzwala i oczyszcza. u mnie to był strach przed okazaniem słabości, przed utratą kontroli nad sobą, a u ciebie? niestety przez wiele lat nie potrafiłem uronić nawet łzy, mimo że bardzo ich potrzebowałem. jak dobrze rozładować nagromadzone napięcie i dobrze sobie popłakać? zapraszam do słuchania.
ig: https://instagram.com/pbialasiewicz/ kontakt: podcast@banal.pl
medytacje: www.banal.pl/medytacje
Information
- Show
- FrequencyUpdated weekly
- Published19 June 2024 at 12:57 UTC
- Length33 min
- RatingClean
