4 episodes

New Mic, Who Dis? wordt gemaakt door Bram & Mathieu.

Wij hebben meningen over dingen en die meningen hoor je hier.

New Mic, Who Dis? New Mic, Who Dis?

    • Technology

New Mic, Who Dis? wordt gemaakt door Bram & Mathieu.

Wij hebben meningen over dingen en die meningen hoor je hier.

    2.11 Mensen die surveys invullen leven gemiddeld 2 weken langer

    2.11 Mensen die surveys invullen leven gemiddeld 2 weken langer

    - De survey, vul ‘m in! -> https://nmwd.nl/survey
    - De Appels en Peren Show -> https://nmwd.nl/appels-peren
    - Hoe Krijg Je Het Voor Elkaar? -> https://nmwd.nl/hoe-voor-elkaar
    - De eerste aflevering van de Vacatureparade -> https://nmwd.nl/vacatureparade
    - Eerste artikel van Bram -> https://nmwd.nl/smart-speaker-ding
    - Vies maar handig: champignons laten groeien uit je Google Home of Alexa -> https://nmwd.nl/champignons
    - Tweede artikel van Bram -> https://nmwd.nl/motherhood-artikel
    - Museum-artikel van Mathieu -> https://nmwd.nl/museum-artikel
    - Het gekke chip-verhaal van Bloomberg -> https://nmwd.nl/bloomberg-chip
    - De omstreden schoen van Adidas -> https://nmwd.nl/adidas-oepsie
    - Basketballer Zion Williamson scheurt uit zo’n schoen -> https://nmwd.nl/nike-oepsie
    - Nog een keer de survey, vul ‘m in! -> https://nmwd.nl/survey

    • 40 min
    2.10 Saus shaming in de NMWD boekenclub

    2.10 Saus shaming in de NMWD boekenclub

    - Hier kan je onderwerpen insturen -> https://nmwd.nl/onderwerp-insturen
    - HEMA chocoladelettergate -> https://nmwd.nl/hema-letters
    - Bram’s lees-tweet -> https://nmwd.nl/lees-tweet
    - Alle boeken die we genoemd hebben:
    - A Little Life door Hanya Yanagihara (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/a-little-life
    - Het Diner door Herman Koch -> https://nmwd.nl/het-diner
    - Zomerhuis met zwembad door Herman Koch -> https://nmwd.nl/zomerhuis-met-zwembad
    - Shoe Dog door Phil Knight (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/shoe-dog
    - De acht bergen door Paolo Cognetti -> https://nmwd.nl/de-acht-bergen
    - Of Mice and Men door John Steinbeck (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/mice-men
    - 1984 door George Orwell (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/1984
    - Animal Farm door George Orwell (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/animal-farm
    - Pogingen iets van het leven te maken door Hendrik Groen -> https://nmwd.nl/hendrik-groen-1
    - Zolang er leven is door Hendrik Groen -> https://nmwd.nl/hendrik-groen-2
    - Ready Player One door Ernest Cline (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/ready-player-one
    - Wie heeft er wél een boek bij zich? door Johan Goossens -> https://nmwd.nl/wie-wel-boek
    - Getting Things Done door David Allen -> https://nmwd.nl/getting-things-done
    - Taal is zeg maar echt mijn ding door Paulien Cornelisse -> https://nmwd.nl/taal
    - The Subtle Art of Not Giving a Fuck door Mark Manson (ook in Nederlands beschikbaar) -> https://nmwd.nl/subtle-art
    - De verwarde cavia door Paulien Cornelisse -> https://nmwd.nl/cavia
    - Grip door Rick Pastoor -> https://nmwd.nl/grip
    - Onderweg naar huis hebben we niemand een koffer verkeerd zien slepen. We houden jullie op de hoogte.
    - In dit boek staat hoe je wel sausen mag mengen -> https://nmwd.nl/saus
    - HTTP status code 302 is niet permanent redirect, maar temporary redirect. Permanent redirect is 301.

    • 46 min
    Bonus: Jasper ging nog even door

    Bonus: Jasper ging nog even door

    - Nike Zoom Vaporfly 4% -> https://nmwd.nl/vaporfly-4
    - Wereldrecord op de 10km -> https://nmwd.nl/10km
    - Voor de mannen is het inmiddels 26.44
    - Voor de vrouwen is het 29.43
    - Paula loopt een marathon in 2:15.25 -> https://nmwd.nl/paula
    - Groene Golf op een groene golf -> https://nmwd.nl/groene-golf-groene-golf
    - Hét zwartepieten stuk op Blendle -> https://nmwd.nl/zwartepiet
    - De Apple Watch Playstation video is helaas niet te vinden
    - Jasper heet ‘jasperste’ op alle social media kanalen

    • 26 min
    2.9 Een cinnamon roll zo groot als een stoel

    2.9 Een cinnamon roll zo groot als een stoel

    - Sandisk MP3 speler -> https://nmwd.nl/mp3
    - Hier ligt Eindhoven -> https://nmwd.nl/eindhoven
    - De Adidas Takumi Sen (lijkt op crocs) -> https://nmwd.nl/schoenen-jasper
    - Het horloge van Jasper -> https://nmwd.nl/horloge-jasper
    - Deze lijkt er op en krijgen wij geld voor -> https://nmwd.nl/ander-horloge
    - Eet jij de korstjes van je pizza? -> https://nmwd.nl/pizza
    - De Tasty Cinnamon Roll video -> https://nmwd.nl/cinnamon-roll
    - Dit is de originele Cinnamon Roll video -> https://nmwd.nl/cinnamon-roll-origineel
    - En de Crepe (moet Crêpe zijn) Cake video (pas op, schokkende beelden. Ze gebruiken de verkeerde pan) -> https://nmwd.nl/crepe-cake
    - Dit schijnt een goede pannenkoekpan te zijn -> https://nmwd.nl/pan-voor-aanstellers
    - De link over het hoesten in je elleboog is niet meer te vinden. Misschien is het wel helemaal niet waar. Je kunt dus beter deze zakdoekjes aanschaffen, dan zit je sowieso goed -> https://nmwd.nl/zakdoekje-leggen
    - De Ikea video van Vox -> https://nmwd.nl/ikea-vox
    - Het eindeloze doolhof in de Ikea (het stuk is nog veel beter dan je denkt) -> https://nmwd.nl/ikea-pijlen
    - Bij Folkert in Sneek -> https://nmwd.nl/bijfolkert
    - Sportief pookje -> https://nmwd.nl/sportief-pookje

    De bonus-aflevering komt volgende week!

    • 1 hr 5 min

Top Podcasts In Technology

Listeners Also Subscribed To