1 hr 38 min

Hosszabbítás #153: Betlehem Dávid Európa-bajnok, óriási verseny volt Le Mansban Eurosport podcast

• Sport

Három éremmel, köztük két arannyal zárta a belgrádi vizes Európa-bajnokság nyíltvízi úszóversenyeit Betlehem Dávid. A 20 éves sportoló első felnőtt aranyérmeit szerezte világversenyen, és az olimpiai számban, 10 kilométeren is érmes volt. Az Európa-bajnokság és a Balatoni Úszó Klub olimpiai felkészülése lesz a téma az eheti Hosszabbítás első részében.
A másodikban a hétvégén lezajlott Le Mans-i 24 órás versenyről beszélgetünk. A néhány éve bevezetett Hypercar kategóriában immáron 23 autó indult el, ami rendkívül szoros versenyt hozott, hiszen a 24 óra végén az első kilenc helyezett zárta a győztessel azonos körön a versenyt. Erről, az időjárásról és a helyezéseket eldöntő nüanszokról kérdezzük Lantos Andrást, az Eurosport kommentátorát.
Ácsi! rovatunkban ezúttal is elhoztuk a hét legérdekesebb híreit, a csoportkör első fordulója után értékeljük a foci Eb-t, beszélünk a Veszprém tulajdonosváltásáról, Vas Blanka olimpiai programjáról, Varga Dénes visszavonulásáról, a jól sikerült öttusa vb-ről, Novak Djokovic visszatéréséről, Blummenfelt sportágváltásáról és a Nemzet Sportolója cím odaítéléséről.

Hosted by Ausha. See ausha.co/privacy-policy for more information.