Magyarország első futballpodcastja Baumstark Tiborral, Haraszti Ádámmal és Bognár Domokossal.

18:00 Franciaország-Lengyelország (Dortmund)
    21:00 Anglia-Szlovénia (Köln)
    21:00 Dánia-Szerbia (München)

• 5 min
    Az olaszok lemásolták a magyarokat? | Euro 2024, 11. nap

Zaccagni 98. perces góljával nem csak az olaszok jártak jól, hanem a magyar válogatott is. A B csoport 3. helyén végzett horvátoknak így csak 2 pontjuk van, így a magyarok mögé kerültek a 3. helyezett csapatok rangsorában; Olaszország viszont 4 ponttal a csoport 2. helyén zárt. Spanyolország eközben 10 helyen változtatva a kezdőjén is legyőzte Albániát, és az 1. helyen ment tovább, Albánia pedig kiesett.

• 33 min
    Euro 2024 | 11. nap

Nincs megállás, a csoportkör utolsó fordulójában újabb sorsdöntő mérkőzések következnek, ráadásul a halálcsoportban, ahol jelen állás szerint csak a spanyolok érezhetik magukat biztos túlélőknek, a horvát-olasz meccsen pedig mindkét félnek van félnivalója...

• 4 min
    Hosszú este, hosszabb Eb? | Euro 2024, 10. nap

Hihetetlen körülmények között, a hosszabbítás hosszabbításában, Csoboth Kevin góljával a magyar válogatott legyőzte Skóciát az Európa-bajnokságon! Azt még nem tudjuk, hogy ez ér-e majd továbbjutást, amiről viszont lehetett, ma is alaposan elbeszélgettünk szakértőinkkel, Szekeres Adriánnal és VArga Samuval és sajnos bíró fronton is volt mit elemezni Pataki Gyulával, a sportal újságírójával...

• 28 min
    Euro 2024 | 10. nap

Egész világ tudja már, a továbbjutás rajtunk áll. Skócia - Magyarország, vasárnap 21:00. De van itt egyéb is, csak hallgasd meg a vasárnapi ajánlónkat Domával.

• 8 min
    Újabb Cristiano Ronaldo-rekord | Euro 2024, 9. nap

Már nem csak a gólokban, a gólpasszokban is egyeduralkodó az Eb-ken Cristiano Ronaldo. A portugálok tovább is jutottak a kényelmes győzelmükkel, miközben a belgák hiába nyertek, az E-csoportban mind a négy csapat 3 ponttal várja az utolsó kört. Lukaku megint lőtt gólt, de megint elvették tőle. Újabb szórakoztató nap, az összefoglalóját Bognár Domától halljátok!