Na periferii

Radomír Vlk o tom, jaké je to být zdravotnickým záchranářem a pyšným Braničákem v jednom.

S Radomírem jsme si povídali o tom, jak je náročné zachraňovat životy, co na své práci miluje a proč se moc nediví lidem, kteří volají na 155 i s banálnějšími dotazy. Jak dobrou máme v česku síť záchranek a jaké jsou stavy ohrožující život? Proč je Braník tím, čím je a čím je tak specifický.