Velmi zajímavá témata a nejlepší jsou rozhovory Erika a p. Šimečky.
Díky za podcast!
16/03/2023
Blago 42
Je to skvělé rozšíření týdeníku, možnost reagovat rychleji a mě se líbí že tady redaktoři občas vyjadřují i svůj osobní názor. Je to takové lidské. Nejraději asi poslouchám díly s Erikem Taberym. Jo a ještě protiváha k předchozímu komentátorovi, mě se ta hudba líbí 😊 .
Podcast natočený na dětském hřišti?
29/09/2023
Junko Tula
Koho to proboha napadlo? Nedá se poslouchat. Škoda, obsah mohl být zajímavý… trochu moc kreativity.