rádio AKADEMIE

Vůdce nebo lídr?

Tahle epizoda vznikla jako organická diskuze nad tématem vůdcovství.

Eva a Zdeněk společně otevírají:

- co v nás vyvolávají slova „vůdce“ a „lídr“

- proč má každý vedení spojené s jinou zkušeností

- proč neexistuje jeden správný styl vedení

- a kde leadership v realitě nejčastěji naráží

Je to rozhovor o kontextu, odpovědnosti a o tom, proč vedení lidí není jednoduché.

A zároveň o tom, že vůdcovství není o tom, jak byste měli vést…

ale o tom, co v dané situaci dává smysl.