42 Folgen

Bomba, podcast şeklinde geliyor.

Bodoslama Erenbey Merdulu

  • Comedy

Bomba, podcast şeklinde geliyor.

  Uzaylı İstilası

  Uzaylı İstilası

  Erenbey Merdulu, olası bir uzaylı istilasına karşı alınacak önlemlerden bahsetme niyetiyle başladığı podcasti bambaşka şeyler konuşarak bitiriyor ve üstlerine düşen bu tarihsel sorumluluktan ''bizlik bir durum yok'' diyerek sıyrılıyor.

  • 34 Min.
  Kel Dosyası

  Kel Dosyası

  Erenbey Merdulu, dünyanın tüm kellerini karşısına almak pahasına dokunanın yandığı kellik dosyasını siz dinleyicileriyle buluşturuyor. Unutmayın, gerçeklerin de tıpkı kellik gibi bir gün ortaya çıkmak gibi çok kötü bir huyu vardır.

  • 50 Min.
  12 Hayvanlı Erenbey Merdulu Takvimi

  12 Hayvanlı Erenbey Merdulu Takvimi

  Erenbey Merdulu, birinci sezon görsellerinde boy gösteren sevimli lamanın eksikliğini gidermek adına dinleyicilerini -çok afedersiniz- hayvana boğuyor. Dayatılmış zaman algısını reddeden ikili, 12 hayvanlı Erenbey Merdulu takvimi ile ezber bozmaya devam ediyor.

  • 1 Std. 12 Min.
  Unutulması Gereken Çocuk Oyunları

  Unutulması Gereken Çocuk Oyunları

  Erenbey Merdulu bu hafta, tarih sahnesinden ivedilikle silinmesi gereken birtakım karanlık çocuk oyunlarını konu alıyor. Atalarımızın taşları birbirine vurarak bir şeyler yapmaya çalıştığı dönemler için anlam ifade edebilecek ancak günümüze göre son derece ilkel ve tehlikeli kalan oyunları konuşan ikili, konudan sapmayı da ihmal etmiyor.

  • 43 Min.
  Geri Dönüş (2.sezon)

  Geri Dönüş (2.sezon)

  Erenbey Merdulu, görece uzun sayılabilecek bir aradan sonra, balkanlarda mütevazı bir kaleyi fethetmeye yetecek sayıdaki sevenleriyle buluşuyor.

  • 41 Min.
  Gana'nın En Güçlü Adamı

  Gana'nın En Güçlü Adamı

  Erenbey Merdulu, bu hafta, Gana'nın En Güçlü Adamı yarışmasına hazırlanıyor ve Gana Ligi'nin nabzını tutmaya devam ediyor.

  • 44 Min.

Top‑Podcasts in Comedy