26 episodios

Do czytania z zamkniętymi oczami

Audiobooki Łukasz Staniszewski

  • Libros

Do czytania z zamkniętymi oczami

  Warmia Małe Grozy audiobook

  Warmia Małe Grozy audiobook

  Opowiadanie “Warmia” pochodzi z książki “Małe Grozy” Łukasza Staniszewskiego. Wydawnictwo Literackie 2020. Byłeś tu kiedyś? Powietrze jest tu ostre, jakbyś wdychał pokruszone szkło. Tak duchy zmarłych wchodzą w twój krwiobieg. Teraz możesz podejść do drzewa i zobaczyć, jak jego wnętrze wypełnia się muzyką, która delikatnie porusza konarami w rytm wiatru.   Książka do kupienia

  • 3 min
  Dzięcioł audiobook

  Dzięcioł audiobook

  “Dzięcioł” to opowiadanie Łukasza Staniszewskiego z książki  “Małe Grozy”.  Duchy, które zamieszkiwały warmińskie lasy, tak samo jak ludzie cierpiały i umierały. Książka do kupienia:  

  • 3 min
  Koala musi umrzeć

  Koala musi umrzeć

  Koala musi umrzeć – słuchowisko Łukasza Staniszewskiego.Treść: Jedno ze zwierząt w zoo musi zostać zlikwidowane. Wybór pada na koalę.Reżyseria: Cezary IlczynaRealizacja dźwięku: Ryszard SzmitWystąpili aktorzy Studium Aktorskiego im. A. Sewruka w Olsztynie.Olsztyn 2019.

  • 18 min
  Zdrada raport

  Zdrada raport

  Wszystko o zdradzie. Jeśli zdradzasz swojego partnera lub masz taki zamiar, musisz tego posłuchać. Ten materiał odpowie na Twoje pytania i wątpliwości. Opowiadają kobiety zdradzane i zdradzające. Reportaż Łukasza Staniszewskiego.

  • 35 min
  Halo Ziemia!

  Halo Ziemia!

  Słuchowisko Łukasza Staniszewskiego “Halo Ziemia!” przedstawia historię dwóch astronautów (Kowalsky’ego i Athura) wysłanych na orbitę naszej planety w celu zneutralizowania sondy, na której znajduje się działo wymierzone w Ziemię. Gdy bohaterowie docierają na miejsce, okazuje się, że muszą oddać jeden strzał. Do wyboru mają dwa cele: stolicę swojego państwa, albo miasto, w którym przebywa rodzina jednego […]

  • 40 min
  Mój pierwszy dzień w więzieniu

  Mój pierwszy dzień w więzieniu

  Relacja z pobytu w więzieniu

  • 25 min

Top podcasts de Libros