På tal om marknadsföring
På tal om marknadsföring

I den här podden möter du Frida Widesjö och Pernilla Chis. Vi pratar om marknadsföring, sälj, leads, smarketing, inbound, outbound, karriär och mycket mer. Vi träffar gäster, delar med oss av vad vi vet, vad andra vet och vad vi tror att vi borde veta. Frida Widesjö är marknadschef på Exsitec Norge och har jobbat både brett och smalt inom både marknadsföring och försäljning. Pernilla Chis är säljaren som brinner för de tidiga faserna inom försäljning och nu jobbar i rollen som sälj- och marknadschef inom kundupplevelse på Exsitec Sverige. Välkommen att hänga med oss!
Información
I den här podden möter du Frida Widesjö och Pernilla Chis. Vi pratar om marknadsföring, sälj, leads, smarketing, inbound, outbound, karriär och mycket mer. Vi träffar gäster, delar med oss av vad vi vet, vad andra vet och vad vi tror att vi borde veta.
Frida Widesjö är marknadschef på Exsitec Norge och har jobbat både brett och smalt inom både marknadsföring och försäljning.
Pernilla Chis är säljaren som brinner för de tidiga faserna inom försäljning och nu jobbar i rollen som sälj- och marknadschef inom kundupplevelse på Exsitec Sverige.
Välkommen att hänga med oss!
Ficha técnica
- Creado porPå tal om marknadsföring
- Años en activo2021 - 2025
- Episodios63
- ClasificaciónApto
- Derechos de autor© På tal om marknadsföring
- Sitio web del podcast
Quizá también te guste
- MarketingMensual