100 episodios

Zapraszamy w podróż do innego wymiaru

Strefa Mroku Podcast Strefa Mroku Podcast

  • Cine y TV

Zapraszamy w podróż do innego wymiaru

  Poza strefą #50 “Wakacyjnie”

  Poza strefą #50 “Wakacyjnie”

  UWAGA! NIESPODZIANKA! Specjalny, wakacyjny odcinek podcastu “Strefa mroku”😁😎🤟🏻Patryk i Jacek odnawiają stare wspomnienia, gdy razem nagrywali podcast “Sklepik z horrorami” i przygotowują specjalnie dla was wakacyjny odcinek. Będzie o niemych filmach, nowościach kinowych, klasykach wydawanych na nośnikach bluray. I wiele półprywatnych anegdot i wspomnień. Nostalgicznie, zabawnie w stylu Summer Camp. Zapraszamy do odsłuchu!

  • 1h 5 min
  Epizod specjalny #40 Strefa czyta. Arthur C Clarke “Odyseja kosmiczna 2001”, “Odyseja kosmiczna 2010”, “Odyseja kosmiczna 2061”

  Epizod specjalny #40 Strefa czyta. Arthur C Clarke “Odyseja kosmiczna 2001”, “Odyseja kosmiczna 2010”, “Odyseja kosmiczna 2061”

  „Strefa czyta” zaprasza na kosmiczną wyprawę i to w trzech odsłonach. Rafał i Jacek omówią dla was rewelacyjne słuchowiska będące adaptacjami cyklu Arthura C. Clarke’a pod wspólnym tytułem „Odyseja kosmiczna”. Wyprawa w kosmos odbędzie się w roku 2001, 2010 i 2061. Co stanowi o wielkości literatury Clarke’a? Jakie są różnice między powieściami i ich filmowymi … Continue reading "Epizod specjalny #40 Strefa czyta. Arthur C Clarke “Odyseja kosmiczna 2001”, “Odyseja kosmiczna 2010”, “Odyseja kosmiczna 2061”"

  • 1h 25 min
  Epizod #123 “Nightmare at 20,000 Feet”

  Epizod #123 “Nightmare at 20,000 Feet”

  Bob Wilson to znerwicowany człowiek, który właśnie przebył poważne załamanie nerwowe. Wychodząc na prostą postanowił odbyć podróż lotniczą. Jest przekonany, że zapanuje nad swoimi lękami. Nic dziwnego; u boku ma kochającą żonę. Razem powinni poradzić sobie z każdym niespodziewanym i stresującym zdarzeniem. Czyżby… Wilson nie mógł przewidzieć, że w trakcie lotu na skrzydle samolotu wyląduje … Continue reading "Epizod #123 “Nightmare at 20,000 Feet”"

  • 1h 15 min
  Epizod #122 “Steel”

  Epizod #122 “Steel”

  Steel Kelly jest trenem boksu. Stell nie trenuje jednak zwykłych zawodników. Jego kadra to androidy. W świecie przyszłości zabroniono walk bokserskich i jedynie roboty mogą stawać na ringu. Konkurencja jest ogromna. Androidy mają coraz więcej ulepszeń, są silniejsze i sprawniejsze. Steela nie stać na taki update. Nie ma pieniędzy na nowego androida. Mimo to nie … Continue reading "Epizod #122 “Steel”"

  • 51 min
  Epizod #121 “In Praise of Pip”

  Epizod #121 “In Praise of Pip”

  Max przegrał własne życie. Nie pociąga go ani życie towarzyskie, ani dobrze płatna praca. Mieszka w kiepskiej dzielnicy miasta. Nie posiada oddanych przyjaciół. Jest jednak ktoś na kim zależy Maxowi. To jego syn o imieniu Pip. Syn, który właśnie wyjechał jako żołnierz do Wietnamu. Czy Maxowi starczy sił, gdy otrzyma złe informacje z armii? Czy … Continue reading "Epizod #121 “In Praise of Pip”"

  • 1h 5 min
  Poza strefą #49 “Powrót Draculi” (1968)

  Poza strefą #49 “Powrót Draculi” (1968)

  Dracula powraca! Żądny zemsty i złakniony ludzkiej krwi. Tym razem wampir prowadzić będzie krucjatę nie tylko przeciw pięknym, niewinnym kobietom, ale celem jego padną przedstawiciele kościoła. Drżyjcie księża, proboszcze, kościelni wszelkich stanowisk i funkcji. Nadchodzi książę ciemności; DRACULA. Dlaczego Patryk tak bardzo uwielbia filmy studia Hammer? Dlaczego wybrał właśnie ten film do omówienia? Dlaczego Jacek … Continue reading "Poza strefą #49 “Powrót Draculi” (1968)"

  • 1h 29 min

Top podcasts de Cine y TV

Los oyentes también se han suscrito a