33 épisodes

#ŽalgirisOnAir podkastas, atveriantis duris į Kauno „Žalgirio“ komandos gyvenimą.

#ŽalgirisOnAir podkastas zalgirisonair

  • Basketball

#ŽalgirisOnAir podkastas, atveriantis duris į Kauno „Žalgirio“ komandos gyvenimą.

  Pokalbis su Roku Jokubaičiu

  Pokalbis su Roku Jokubaičiu

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje nuotoliniu būdu kalbina žalgirietį Roką Jokubaitį. Tinklalaidėje kalbama: apie saviizoliaciją, savijautą ir apkalbas (0:46); apie pirmuosius ligos simptomus, kitokią kelionę iš Prancūzijos, trenerių ir komandos draugų palaikymą bei #Ramibėle žodžio reikšmę (16:38); apie puikią sezono pradžią, trenerio pasitikėjimą, sutvirtėjusį kūną ir kitokią rolę komandoje (34:14); apie NBA naujokų biržą, įdomius pokalbius su NBA klubų atstovais bei palyginimus su Goranu Dragičiumi (42:59); apie žaidimą be žiūrovų ir virtualų žalgiriečių palaikymą iš namų (1:02:30).

  • 1h 10 min
  T.Walkupo pokalbis su M.Gebenu ir S.Vasturia

  T.Walkupo pokalbis su M.Gebenu ir S.Vasturia

  Thomasas Walkupas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbasi su Steve‘u Vasturia ir Martinu Gebenu. Tinklalaidėje kalbama: apie pirmąjį sezono derbį, Notre Dame universitetą ir M.Gebeno metus Utenoje (0:30); apie S.Vasturios žaidimą Vokietijoje ir Ispanijoje, skirtumus ir geriausius NBA žaidėjus (14:00); apie „Žalgirio“ sirgalius ir COVID-19 situaciją (21:05); geriausių TV serialų rinkimai (27:35); „The Office“ klausimynas (41:30); žiūrovų ir klausytojų klausimai (50:00). „Hostinger“ suteikia 10% nuolaidą metiniams hostingo planams.Keliaukite į https://www.hostinger.lt/zalgiris ir panaudokite kodą „ZALGIRIS“.

  • 58 min
  Pokalbis su Jonu Valančiūnu

  Pokalbis su Jonu Valančiūnu

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbina NBA rungtyniaujantį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narį Joną Valančiūną. Tinklalaidėje kalbama: apie sugrįžimą į Lietuvą ir laisvalaikį (0:30); apie nežinomybę dėl kito NBA sezono, NBA burbulą ir Memfio „Grizzlies“ (3:30); apie jaunų krepšininkų įpročius, naujokų krikštynas bei atmosferą klube (12:50); apie žaidimo pokyčius, skirtumus tarp organizacijų ir išskirtinius žaidėjus (20:30); žiūrovų ir klausytojų klausimai (34:15).

  • 51 min
  Pokalbis su Mantu Stonkumi

  Pokalbis su Mantu Stonkumi

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbina aktorių, humoristą ir prisiekusį „Žalgirio“ sirgalių Mantą Stonkų. Tinklalaidėje kalbama: apie „Žalgirio“ arenos kubo klipų filmavimą, tinklalaides ir ryšį su krepšininkais (0:30); apie „Žalgirio“ palaikymą (15:00); apie įsimintiniausias rungtynes bei jų stebėjimą gyvai ir namuose (28:00); žaidimas (38:50); žiūrovų ir klausytojų klausimai (46:35).

  • 54 min
  Pokalbis su Dariumi Songaila

  Pokalbis su Dariumi Songaila

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbina trenerį Darių Songailą. Tinklalaidėje kalbama: apie sugrįžimą į „Žalgirio“ areną ir Lietuvą, NBA „burbulą“ ir „Spurs“ organizaciją (0:30); apie pokyčius NBA, analitikus ir G.Popovichių (17:00); apie motyvaciją, trenerio darbą ir įtemptą darbo grafiką (31:30); apie naujus iššūkius, „Spurs“ pasitikėjimą ir T.Duncaną (41:30) žiūrovų ir klausytojų klausimai (46:00).

  • 1h 4 min
  Pokalbis su Dalia Belickaite

  Pokalbis su Dalia Belickaite

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbina Dalią Belickaitę. Tinklalaidėje kalbama: apie kasdienybę, darbą „Žalgiryje“ ir vedėjos rolę (0:30); apie pradžią krepšinyje, žaidimą rinktinėse ir traumas (24:15); apie aktorės vaidmenį ir socialinius tinklus (34:50); „blic“ žaidimas (44:50); žiūrovų ir klausytojų klausimai (50:00).

  • 56 min

Classement des podcasts dans Basketball

D’autres se sont aussi abonnés à