8 épisodes

Радіо НВ

Дикі мандри Радіо НВ / Радио НВ

  • Actualités

Радіо НВ

  Дикі Мандри: Чорне море — Великий потоп, дельфіни та амазонки

  Дикі Мандри: Чорне море — Великий потоп, дельфіни та амазонки

  Народилося з величезного водоспаду. Вбиває все, що опиняється на дні. Наповнене легендами та історіями. Все це — Чорне море. Сьогодні говоримо про його велич і те, як же нам з ним пощастило, хай ми це і не завжди цінуємо.

  • 28 min
  Дикі мандри: Дивовижний світ печер і спелеологічного туризму

  Дикі мандри: Дивовижний світ печер і спелеологічного туризму

  Чому люди лізуть туди, де темно, мокро і страшнувато? Тому що печери – це дивовижно! У цьому випуску ми говоримо про спелеологічний туризм взагалі й про визначні для людства печери: найбільші, найзагадковіші, найкрасивіші й, звісно, найбільш українські! Тим паче що ми в печерній справі боремося за світове лідерство. Тож вітаємо вас у неймовірному підземному світі!

  • 27 min
  Дикі Мандри: Асканія-Нова – неймовірна оаза посеред степу

  Дикі Мандри: Асканія-Нова – неймовірна оаза посеред степу

  Це історія любові до природи довжиною у 150 років. Історія, в якій посеред українського степу раптом з’являється парк з рослинами із усього світу, а поруч пасуться зебри, верблюди, коні Пржевальского та бізони. Це історія унікального заповідника в Херсонській області — Асканії-Нової. Дослухайте, а потім купуйте квитки — і скоріше до неймовірної оази посеред нічого.

  • 29 min
  Дикі мандри: Золота лихоманка

  Дикі мандри: Золота лихоманка

  Як золото підкорило людей і відправляло їх у подорожі світом.

  Незвичайний випуск, присвячений тому, як люди століттями мандрували заради того, щоб покопирсатися в землі. Чому людство полюбило саме золото, як вперше люди принесли його в свої печери, та кого насправді збагатили знамениті золоті лихоманки?

  Цього разу ми мандруємо всім світом від Європи та Австралії до США у пошуках відповіді на те, що ж для людства означає золото.

  • 43 min
  Дикі мандри: Ужгород

  Дикі мандри: Ужгород

  Місто на перетині п‘яти країн і ще більшої кількості різних культур. Вражаюча старовина, рекордні липові алеї, мальовнича ріка, унікальна говірка, а ще міні пам’ятники, вино, метеорити, бограч, замок, музика й багато іншого.

  Сьогодні розбираємося, чому Ужгород – це надзвичайна історія, затишне сьогодення і, ймовірно, цікаве майбутнє. Ну і беремо туди квитки, звісно ж

  • 41 min
  Дикі мандри: Львів

  Дикі мандри: Львів

  Продовжуємо Дикі мандри просторами України. Цього разу відвідуємо одне з найбільш європейських, харизматичних і туристичних міст країни – Львів.

  Де в центрі Львова ріка, якими були хіпстери сторічної давнини, та як це місто прославляли Моцарт, Казанова й Захер-Мазох. Про все це, а також про історію, легенди, гастрономію та просто дива Львова — у цьому випуску.

  • 43 min

Classement des podcasts dans Actualités

D’autres se sont aussi abonnés à