41 épisodes

Bomba, podcast şeklinde geliyor.

Bodoslama Erenbey Merdulu

  • Humour

Bomba, podcast şeklinde geliyor.

  Kel Dosyası

  Kel Dosyası

  Erenbey Merdulu, dünyanın tüm kellerini karşısına almak pahasına dokunanın yandığı kellik dosyasını siz dinleyicileriyle buluşturuyor. Unutmayın, gerçeklerin de tıpkı kellik gibi bir gün ortaya çıkmak gibi çok kötü bir huyu vardır.

  • 50 min
  12 Hayvanlı Erenbey Merdulu Takvimi

  12 Hayvanlı Erenbey Merdulu Takvimi

  Erenbey Merdulu, birinci sezon görsellerinde boy gösteren sevimli lamanın eksikliğini gidermek adına dinleyicilerini -çok afedersiniz- hayvana boğuyor. Dayatılmış zaman algısını reddeden ikili, 12 hayvanlı Erenbey Merdulu takvimi ile ezber bozmaya devam ediyor.

  • 1h 12 min
  Unutulması Gereken Çocuk Oyunları

  Unutulması Gereken Çocuk Oyunları

  Erenbey Merdulu bu hafta, tarih sahnesinden ivedilikle silinmesi gereken birtakım karanlık çocuk oyunlarını konu alıyor. Atalarımızın taşları birbirine vurarak bir şeyler yapmaya çalıştığı dönemler için anlam ifade edebilecek ancak günümüze göre son derece ilkel ve tehlikeli kalan oyunları konuşan ikili, konudan sapmayı da ihmal etmiyor.

  • 43 min
  Geri Dönüş (2.sezon)

  Geri Dönüş (2.sezon)

  Erenbey Merdulu, görece uzun sayılabilecek bir aradan sonra, balkanlarda mütevazı bir kaleyi fethetmeye yetecek sayıdaki sevenleriyle buluşuyor.

  • 41 min
  Gana'nın En Güçlü Adamı

  Gana'nın En Güçlü Adamı

  Erenbey Merdulu, bu hafta, Gana'nın En Güçlü Adamı yarışmasına hazırlanıyor ve Gana Ligi'nin nabzını tutmaya devam ediyor.

  • 44 min
  Bilgisayar Oyunu

  Bilgisayar Oyunu

  Erenbey Merdulu bu hafta çocukken oynadıkları bilgisayar oyunlarını konuşmaya yeltense de yine bambaşka şeyler konuşarak neredeyse hiç oyun konuşmamayı başarıyor.

  • 48 min

Classement des podcasts dans Humour