18 episodes

Performance Podcast nabitý informacemi nejen o novinkách v performance světě Adama Česlíka. V podcastech se budeme také bavit o tématech jako je zdraví, pracovní výkon, trénink a obecně wellbeing. Zazní hodně praktických rad, které můžete ihned aplikovat a tak tento podcast okamžitě zužitkovat.

Supernatural podcas‪t‬ Adam Česlík

  • Health & Fitness

Performance Podcast nabitý informacemi nejen o novinkách v performance světě Adama Česlíka. V podcastech se budeme také bavit o tématech jako je zdraví, pracovní výkon, trénink a obecně wellbeing. Zazní hodně praktických rad, které můžete ihned aplikovat a tak tento podcast okamžitě zužitkovat.

  #16 Skutečný potenciál našeho vědomí, a jak jej naplnit

  #16 Skutečný potenciál našeho vědomí, a jak jej naplnit

  🌠V rámci tohoto Supernatural podcastu #16 se podíváme na řadu témat, které se týkají toho, jaký je skutečný potenciál našeho vědomí:


  Řekneme si o tom, jak máme v rámci duality možnost zvolit si pozitivní život a zažívat tak skutečné štěstí jako stav mysli.
  Dále, že můžeme velebit a zažívat pozitivní emoce bez ohledu na vnější okolnosti, a je pro nás přirozené v nich existovat.
  Podíváme se na to, jak můžeme manifestovat jakýkoliv svůj záměr, pokud jej dokážeme nejprve přijmout ve své mysli.
  Nebo jak důležitá je pro nás intuice, a proč musíme hledat cestu k sobě, abychom ji mohli více naslouchat. 
  A spoustu dalšího. 

  Všechna tato témata přitom dávají dohromady obraz toho, jaký je skutečný potenciální našeho vědomí, kterého se více či méně dobrovolně během života zbavujeme vlivem programování, negativních emocí a celkového nastavení dnešní společností.
  Užijte si podcast, ideálně večer v trochu meditativním stavu, a pokud se Vám líbí, sdílejte se svými přáteli (i nepřáteli). 

  Pro další informace, články a akce se přihlaste k našemu newsletteru, kam posíláme i přístup do Telegramové skupiny: www.risebyperformance.cz/newsletter, 

  Více se o této problematice dozvíte již brzy v rámci našeho chystaného holistického programu, určeného k integraci těla, mysli i duše 🌠 SUPERNATURAL: Cesta vnitřního poznání:⁠ www.plstyle.cz/supernatural

  • 59 min
  #15 Nevědomé komplexy a traumata + Adamova ranní rutina

  #15 Nevědomé komplexy a traumata + Adamova ranní rutina

  Nový Supernatural podcast má tentokrát 2 hlavní části: V první části jsme se s Lukym trochu rozpovídali o mé aktuální ranní rutině, a proč je obecně dobré zařazovat ranní rituály, a plynule jsme pak přešli k tématu závislosti na kávě, a jak k ní přistupovat s úctou.

  Teprve následně (zhruba od 28:30) začíná hlavní část tohoto podcastu, kde se věnujeme prvnímu představení konceptu osobního nevědomí, a toho, jak tam má řada lidí nevyřešené své "vnitřní démony" v podobě nevědomých komplexů, potažmo i traumat. Ty nás potom negativně ovlivňují nejen v důležitých momentech života, během krizí a při oslabení, ale na denní bázi nám odčerpávají naší psychickou energii. 

  Tento podcast najdete exkluzivně i s videem na: https://www.youtube.com/watch?v=3N0ZX8HCvHY

  V podcastu zmiňujeme náš Newsletter, ke kterému se můžete přihlásit na www.risebyperformance.cz/newsletter, dále jednodenní online workshop, který vypíšeme během týdne, a chystaný kurz SUPERNATURAL, který můžete předobjednávat se slevou 25% na: www.plstyle.cz/supernatural

  • 1 hr 17 min
  #14 Stanislav Grof a cesta psychonauta

  #14 Stanislav Grof a cesta psychonauta

  Vítejte do třetího Supernatural podcastu, což je nový název pro Performance podcasty pro letošní sezónu. Zabýváme se v nich totiž naší psyché, nevědomím, spiritualitou a tím, jak integrovat tyto fenomény do běžného života.

  V rámci nového podcastu se společně s mým co-hostem Lukášem (z týmu PL) podíváme na život a dílo Stanislava Grofa, českého zakladatele transpersonální psychologie, a tvůrce metody holotropního dýchání, který věnoval 60 let svého života výzkumům rozšířených či chcete li transpersonálních stavů vědomí.

  S Lukášem jsme probrali náš osobní vztah k jeho dílu, a jak jsme se k výzkumu vědomí dostali my sami, podíváme se na to, co to vlastně jsou stavy rozšířeného vědomí, vysvětlíme si koncept holotropního dýchání, zaměříme se na vysvětlení synchronicit, a jak nás mohou pozitivně vést životem, a řekneme si i něco málo o psychedelicích, a využití stavu rozšířeného vědomí k práci se sebou, i získání nového pohledu na svět.

  Náš chystaný video-kurz PLV Supernatural můžete nyní předobjednávat se slevou 25 % na: www.plstyle.cz/supernatural 

  Telegramovou skupinu najdete na: https://t.me/plstyle Užijte si podcast!

  • 1 hr 22 min
  #13 Závislosti, podvědomé programy, a meditace na jejich odstranění

  #13 Závislosti, podvědomé programy, a meditace na jejich odstranění

  V tomto Perfomance podcastu (#13) se podíváme na velice důležité, a přitom tak málo prozkoumané, téma osobních závislostí a toho, jak vznikají nejen na úrovni biochemie, ale na základě podvědomých programů a nedostatku spirituality.

  Hlavní téma přitom budou podvědomé programy, které se upevňují v našem nevědomí vlivem výchovy, vytěsněné negativní energie nebo třeba i skrze programování společností, a které pak sabotují naše vědomé Já, a způsobují, že spousta lidí žije v jakémsi transu, který blokuje přirozenou možnost vystoupit z těchto programů, naplnit svůj potenciál a žít skutečně šťastný život se sebe-přesahem.

  V podcastu pak odkazuji na nový video-kurz PLV Supernatural, jehož předprodej najdete na: www.plstyle.cz/supernatural

  PS: Od příště dojde k přejmenování Performance podcastu na Supernatural podcast, což je téma aktuální sezóny :P

  • 1 hr 33 min
  #12 NOVÁ NADĚJE (hledání ztracené spirituality)

  #12 NOVÁ NADĚJE (hledání ztracené spirituality)

  Vítejte u nového Performance podcastu, který po sedmi-měsíční pauze otevírá třetí sérii podcastů, a to rovnou do zcela nové a dříve nepoznané roviny. V tomto podcastu se podíváme na velice aktuální téma roku 2020, a to z nečekaného pohledu dopadu na naše emoce, myšlení a spiritualitu, nejen v kontextu individuálním, ale také z pohledu kolektivního vědomí. 

  Tento podcast nebude úplně to, na co jste ode mě běžně zvyklí, a otevře řadu témat, která pro Vás mohou být zatím neznámá nebo obtížněji uchopitelná. V podcastu ale najdete instrukce, jak s ním pracovat. A když vydržíte až do konce, tak se všechno spojí do jednoho smysluplného celku.


  Video-kurzy PL VIOM najdete na http://plviom.cz (v obou kurzech najdete návody relevantní k tomuto podcastu).
  Úvodní protokol PL: Naturae, který slouží k optimalizaci, těla, psychiky i vnitřních stavů vědomí najdete na http://plstyle.cz/start
  Blog s veřejnými články najdete na: http://risebyperformance.cz/

  • 1 hr 4 min
  #11: Adam Česlík o vzniku a vývoji systému Performance training

  #11: Adam Česlík o vzniku a vývoji systému Performance training

  Kompletní časovou osu s podrobnými informacemi, co se který rok stalo, a připojenými galeriemi a videi najdete na risebyperformance.cz/p011. V současné době je systém Performance training zachován v rámci naší tréninkové aplikace ODBOJ PT (www.odbojpt.cz/uvod), ve které najdete přes 48 tréninkových protokolů, 1000+ tréninků, 900+ cviků a 4 roky zábavy.

  V tomto Performance podcastu #11 a připojeném článku (který vše dává do jednotné časové osy a přidává fotky, galerie i videa z jednotlivých fází historie Performance), se podíváme na to:


  Jak jsem se stal trenérem, a co mě vedlo k vytvoření systému, který v sobě kombinoval desítku silových sportů v době, kdy u nás rašila v podstatě jen čistá kulturistika. A jak jsem se dostal k přerušovanému hladovění a paleo dietě v době, kdy mi autoimunitní problémy ničily tělo i psychiku.
  Zlomový rok 2013 a vznik systému Performance - od blogu a prvního tréninkového protokolu, přes stravovací systém, až po největší tréninkové centrum té doby v České republice.
  Léta 2014 a 2015, kdy jsem postupně prošel finanční, ale i osobní krizí a chtěl s celým Performance skončit, přestat cvičit a začít normálně pracovat.
  A jak jsem pak povstal nad své limity, začal se učit od Poliquina i dalších světově nejlepších trenérů, cestovat po světě za vzděláním a celý systém transformoval do něčeho daleko většího.
  Jak se připojily témata zdraví, hormonů, genetiky, a systém Lifestyle se začal postupně osamostatňovat.
  A také, jak jsme přes rok pracovali na největší tréninkové aplikaci ODBOJ PT, co to všechno obnášelo, a jaké oběti si to vyžádalo.
  A to vše nakonec vedlo k současné cestě a směřování, kdy jsme v roce 2019 vydali s Jančou nespočet nových knih a protokolů, vytváříme třetí ročník Univerzity Performance, a systém Performance lifestyle s těmito Performance podcasty se staly našim hlavním směřováním osudu.

  • 1 hr 47 min

Top Podcasts In Health & Fitness

Listeners Also Subscribed To