![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
1 hr 30 min
![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
Συννεφιασμένο Dragon's Dogma 2 | ΣΙΝΓΚΛ ΠΛΕΪΕΡ #20 ΣΙΝΓΚΛ-ΠΛΕΪΕΡ
-
- Video Games
Τελείωσα το Dragon's Dogma 2 παίζοντας μέσω Geforce Now και μοιράζομαι την πρώτη μου πλήρη game streaming εμπειρία, μαζί με τις τελικές σκέψεις μου για τον τίτλο της Capcom
Τελείωσα το Dragon's Dogma 2 παίζοντας μέσω Geforce Now και μοιράζομαι την πρώτη μου πλήρη game streaming εμπειρία, μαζί με τις τελικές σκέψεις μου για τον τίτλο της Capcom
1 hr 30 min