![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
19 λεπ.
![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
Φωτιά στα μπατζάκια μας Χημεία σου και μία μου, με τον Στέλιο Ανατολίτη
-
- Κωμωδία
Ποια είναι η πρώτη αντίδραση που είδε ο άνθρωπος; Τι είναι «αντίδραση»; Τι είναι «Χημεία»; Τι είναι «ερώτηση»; Αποτελείται από ύλη; Είχαν απορρυπαντικά στην αρχαιότητα; Γιατί κάνουμε ακόμη ερωτήσεις; Ποιος είναι αυτός που θέτει τόσες πολλές και μας προβληματίζει; Ας καλωσορίσουμε το κοινό, πρώτα, να νιώσει άνετα… Καλώς ήρθατε, λοιπόν, στο πρώτο επεισόδιο του «Χημεία σου και μία μου». Ελάτε να συστηθούμε… Είμαι ο κωμικός και αποτυχημένος χημικός Στέλιος Ανατολίτης.
Ποια είναι η πρώτη αντίδραση που είδε ο άνθρωπος; Τι είναι «αντίδραση»; Τι είναι «Χημεία»; Τι είναι «ερώτηση»; Αποτελείται από ύλη; Είχαν απορρυπαντικά στην αρχαιότητα; Γιατί κάνουμε ακόμη ερωτήσεις; Ποιος είναι αυτός που θέτει τόσες πολλές και μας προβληματίζει; Ας καλωσορίσουμε το κοινό, πρώτα, να νιώσει άνετα… Καλώς ήρθατε, λοιπόν, στο πρώτο επεισόδιο του «Χημεία σου και μία μου». Ελάτε να συστηθούμε… Είμαι ο κωμικός και αποτυχημένος χημικός Στέλιος Ανατολίτης.
19 λεπ.