![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
19 λεπ.
![](/assets/artwork/1x1-42817eea7ade52607a760cbee00d1495.gif)
Project «καλοκαιρινή βάπτιση» Η μανούλα ξέρει, με τη Μυρτώ Κάζη
-
- Γονείς
Εντάξει το ξέρουμε, έχετε πελαγώσει. Το project «καλοκαιρινή βάπτιση» ξεκινάει από ένα όνειρο για να γίνει σύντομα ο εφιάλτης της μαμάς. Η Πέγκυ Σιμιτζή, event planner της ‘’I wish chic events’’ υπόσχεται να σας απαλλάξει από κάθε άγχος, να απαντήσει σε ΟΛΕΣ τις απορίες σας και να σας οδηγήσει χεράκι - χεράκι σε μια ονειρεμένη καλοκαιρινή βάπτιση! Ας την ακούσουμε!
Εντάξει το ξέρουμε, έχετε πελαγώσει. Το project «καλοκαιρινή βάπτιση» ξεκινάει από ένα όνειρο για να γίνει σύντομα ο εφιάλτης της μαμάς. Η Πέγκυ Σιμιτζή, event planner της ‘’I wish chic events’’ υπόσχεται να σας απαλλάξει από κάθε άγχος, να απαντήσει σε ΟΛΕΣ τις απορίες σας και να σας οδηγήσει χεράκι - χεράκι σε μια ονειρεμένη καλοκαιρινή βάπτιση! Ας την ακούσουμε!
19 λεπ.