Az emberek azért beszélnek a McDonald's reklámjáról, mert pont hiányzik belőle a hamburger, vagy éppen a Mekis színek, és egyéb a cégre vonatkozó elemek. Ez egy kreatív marketing! Közben egy másik nagy márka a Starbucks a hűségprogramjában lévő ajánlatot inflálja. Eszméletlen érdekes, hogy mennyire jól használják a hűségprogramot az ügyfélmegtartásra és persze most meg is léphetnek olyan korlátozásokat, amelyekre korábban nem volt lehetőségük (tudod recesszió van...). változtatásokat. Foglalkoztunk azzal, hogy a marketingesek az idős generációnak nem készítenek reklámot, miközben a költések, forgalom nagy részét az 50+-osok adják. Olvasói téma, kérdés, hogy kell-e marketingre költeni ahhoz, hogy növekedjünk. Izgalmas beszélgetés. A mikrofonok mögött: Sólyom Eszter, Nyiri Donát és Mándó Milán.
A heti híreink és témáink:
- (0:00) - Intro
- (0:47) - McDonald's reklám McDonald's nélkül
- (08:02) - Magyarország legjobb munkahelyei
- (17:53) - A Starbucks hűségrendszer is inflálódik
- (27:09) - Kipróbáljuk helyetted: Adobe Enhance
- (37:54) - Heti statisztika: A reklámok 5%-a szól időseknek
- (47:17)- Olvasói történetek: Lehet, kellene marketing?
Információ
- Műsor
- GyakoriságFélhavonta frissül
- Közzétéve2023. február 2. 05:15 UTC
- Hossz58 perc
- Évad6
- BesorolásTiszta
