Nekünk a Kispest

S01E02 Kissé rekedtesen a Videotonról és a fiatalszabályokról

Ezúttal annyira gyorsak voltunk, hogy még érezni a hangunkon a tegnapot. 3–0-ra vertük a Videotont idegenben, egy remek hangulatú meccsen. Hétfő este mintegy 1500 kispesti ünnepelt Székesfehérváron. Kell ennél jobb idényrajt?

Az adásban a meccs mellett hosszabban beszélgetük a mindenféle fiatalszabályokról, mert úgy tűnik, bár a létezésükről mindenki tud, a tartalmukról azonban csak kevesen. Utóbbiak közé tartozunk mi is, így inkább csak az értetlenkedésünknek adunk hangot. Ja, és hajrá, Kende!ű

---🗣️ Akik beszélgetnek:

  • 🎙️ Kaszás Kálmán, a klub történésze,
  • 🎙️ Koncsik Tibor, a KLTE elnöke,
  • 🎙️ Kriski Zoltán (Pisti), a tábor egyik vezetője,
  • 🎙️ és Gazsó István (Hanta), mint moderátor.

---📋 A tartalomból:

  • 13:49 Mintegy 1500 vendégszurkoló Székesfehérváron.
  • 18:42 Honvéd–Budafok.
  • 23:03 Fiatalszabály.
  • 45:57 Megint Honvéd–Budafok.
  • 50:09 Pár szó a múlt heti ankétról.

---

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/nekunkakispest

---

🙏 Külön köszönjük a közösség adományait, ami nélkül nem indulhatott volna el ez a podcast-folyam.

---

🖼️ Grafika: Kimmel Zsolt https://www.facebook.com/kimmelphoto

🎸 Zene: https://www.youtube.com/watch?v=kByWHG949E4

---

💰 Támogatás (Revolut): https://revolut.me/gazs4hbq