10 episodes

jandusruum harutab lahti nädala tähtsamad majandus ja äriuudised

Majandusruum Harry Tuul

  • Business News

jandusruum harutab lahti nädala tähtsamad majandus ja äriuudised

  Majandusruum 2020-02-26

  Majandusruum 2020-02-26

  Majandusruumis teeme alustuseks kokkuvõtte piirikaubanduse hääbumisest. Seejärel võtame luubi alla eestlase kodulaenud ning arutleme, kas nende hind võiks olla madalam. Saate teises pooles on külas MyFitnessi juht Erkki Torn, kellega räägime ettevõtte kiirest laienemisest ning eestlaste spordilembusest. Saadet juhivad Harry Tuul ja Reet Pärgma.

  • 40 min
  Majandusruum 2020-02-19

  Majandusruum 2020-02-19

  Majandusruumis jagame seekord värskeid emotsioone äsja lõppenud Tootsi endise turbavälja enampakkumisest. Maatüki ostis riigile kuuluv Eesti Energia enam kui 50 miljoni euro eest. Miks ja mis edasi? Samuti arutleme, kas rahvusvahelisel bussiliiklusel on tulevikku, ajendiks Euroopa suurima bussifirma tulek Eestisse. Saate teises pooles on külas Liviko juht Janek Kalvi, kellega räägime nii aktsiisidest kui ka alkoholitööstuse tulevikust. Saadet juhivad Harry Tuul ja Reet Pärgma.

  • 38 min
  Majandusruum 2020-02-12

  Majandusruum 2020-02-12

  Majandusruumi fookuses on seekord eestlaste rahvussport, maksude deklareerimine. Külas on maksu- ja tolliameti maksude osakonna juhataja Evelyn Liivamägi, kellega räägime kõik selgeks. Enne seda, saate esimeses pooles, tuleb veel juttu koroona viiruse mõjust Eesti ettevõtetele. Samuti äsjastest suurettevõtjate ähvardustest nõuda riigilt kopsakaid kahjutasusid – kas neil on alust? Saadet juhivad Harry Tuul ja Lennart Ruuda.

  • 38 min
  Majandusruum 2020-02-05

  Majandusruum 2020-02-05

  Majandusruumis tuleb juttu reedel ootamatult uksed sulgenud ja sajad inimesed koondanud mööblitööstusest ning selle sündmuse mõjudest. Samuti sama ootamatust põllumeeste edust, keda soosib ka ülisoe talv. Saate teises pooles on külas Eesti Energia juht Hando Sutter, kellega räägimegi kliimast ja roheenergiast. Saadet juhivad Harry Tuul ja Reet Pärgma.

  • 37 min
  Majandusruum 2020-01-29

  Majandusruum 2020-01-29

  Majandusruumis võtame kuumeneva kliimadebati raames jutuks tuumajaama võimalikkuse Eestis. Samuti arutleme, millised ettevõtjad pälvisid president Kersti Kaljulaidilt tunnustuse ning mis sõnum sellega saadeti. Saate teises pooles on Majandusruumi külaliseks äsja teenetemärgi pälvinud ettevõtja, tippjuht ja Kagu-Eesti elu edendaja Kuldar Leis. Saadet juhivad Harry Tuul ja Lennart Ruuda.

  • 39 min
  Majandusruum 2020-01-22

  Majandusruum 2020-01-22

  Majandusruumis tuleb üle pika aja juttu pensionireformist, sest sel nädalal viidi seaduseelnõusse sisse viis olulist muudatust. Samuti räägime toiduohutusest olukorras, kus soomlased kahtlustavad, et läbi Eesti smugeldatakse haigusekahtlusega mune ja kanu. Saate teises pooles on külas Selveri juht Kristi Lomp, kellelt uurime, miks kauplusi nii palju on ning mida Lidl turul muudab. Saadet juhivad Harry Tuul ja Reet Pärgma.

  • 39 min

Top Podcasts In Business News

Listeners Also Subscribed To