34 episodi

در این پادکست آرش به دنبال جواب سوالاتی که دارد و یا برای شنیدن یک داستان جذاب با آدم‌های مختلف هم‌صحبت می‌شود.

رادیو دال | Radio Daal Arash Thr

  • Diari

در این پادکست آرش به دنبال جواب سوالاتی که دارد و یا برای شنیدن یک داستان جذاب با آدم‌های مختلف هم‌صحبت می‌شود.

  شرق پر ماجرا، با فرناز از کره جنوبی

  شرق پر ماجرا، با فرناز از کره جنوبی

  پس از کمی تاخیر به واسطه اتفاقاتی که در چند هفته گذشته شاهدش بودیم، دوباره با یک قسمت دیگر از رادیو دال برگشتیم و این بار سراغ کره جنوبی رفتیم. فرناز در این قسمت مهمان برنامه ما شده و همراه با هم از فرهنگ و نحوه زندگی در کره جنوبی حرف زدیم. همچنین به این پرداختیم که چطور شد فرناز از کسی که برنامه داشت دکترا بخونه رسید به جایی که گوینده رادیو بوسان در کره شد.

  توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  • 1h 44 min
  مسیر پر پیچ و خم، با قاسم از آلمان

  مسیر پر پیچ و خم، با قاسم از آلمان

  این بار در رادیو دال همراه با قاسم از آلمان، قسمتی کاملا متفاوت از قسمت‌های قبل داریم. در اینجا دیگه خبری از درس و مدرک و دانشگاه نیست و به جاش پرواز‌های متوالی، قایق‌های زهوار در رفته و زندان‌های تک نفره داریم.

  قاسم یک روز تصمیم میگیره زندگی قبلی خودش در ایران رو کنار بذاره و به دنبال رویایی که سال‌ها در ذهن داشته بره؛ یک زندگی ساده و بی‌دردسر در مزرعه‌ای در استرالیا. حالا اینکه چطور قاسم وارد این مسیر میشه و در انتها چگونه از قاسمی که در ایران ازش فرار کرده بود متفاوت میشه، داستانی است که در این قسمت قراره بشنویم.

  توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  • 1h 36 min
  گوشه‌های عجیب و غریب اسپانیا

  گوشه‌های عجیب و غریب اسپانیا

  در این قسمت از پادکست این فرصت مهیا شد تا من با یکی از سازنده‌های استرینگ‌کست، یعنی شاهین صحبت کنم. استرینگ‌کست پادکستی است با موضوعات علمی. علاوه بر این شاهین در حال حاضر در اسپانیا زندگی میکنه و در کنار موضوعات پادکستی راجع به حال و هوای اسپانیا هم صحبت کردیم.

  شما می‌تونید استرینگ‌کست رو در هرجا که به رادیو دال گوش میدید پیدا کنید. اگر هم می‌خواید بیشتر با شاهین آشنا بشید می‌تونید به سایتش سر بزنید یا در توئیتر دنبالش کنید.

  توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  • 1h 7 min
  محمد در آمریکا - بخش تکمیلی

  محمد در آمریکا - بخش تکمیلی

  در قسمت قبل که با حضور محمد بود، موقع ضبط راجع به موضوعات مختلفی صحبت کردیم. یه قسمت از این صحبت‌ها، حرف‌های محمد راجع به ازدواج، رابطه و فضای خود آمریکا بود.

  چون احساس کردم پرداختن به این موضوعات ممکنه یه کم باعث سردرگمی بشه و پراکندگی مطالب رو زیاد کنه، این قسمت از صحبت‌ها رو از گفتگوی اصلی خارج کردم و الان به صورت یه بخش مستقل منتشر میکنم.

  توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  • 22 min
  رویای تی هزار، با محمد مدرس

  رویای تی هزار، با محمد مدرس

  در این قسمت از رادیو دال محمد مدرس مهمان برنامه شده. محمد در ایالت کالیفرنیا زندگی میکنه و در شرکت آی‌اِل‌ام مشغول به کاره. این شرکت مسئول جلوه‌های ویژه بعضی از بزرگترین پروژه‌های هالیوودی بوده. محمد در این شرکت در قسمت مجسمه‌سازی دیجیتال کار می‌کنه و سابقه کار روی پروژه‌هایی مثل ددپول، دکتر استرنج و آیریش من، جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی رو داره.

  برای مشاهده سوابق محمد به صفحه‌ی کاری‌اش در IMDb سر بزنید و اگر دوست دارید می‌تونید در توئیتر و اینستاگرام هم محمد رو دنبال کنید.

  توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  • 1h 20 min
  دنیای چین

  دنیای چین

  در این قسمت از پادکست با دنیا همراه شدم که دو سال گذشته رو در چین زندگی کرده.
  در بخش اول از گفتگو راجع به این صحبت کردیم که چطور دنیا پاش به چین باز شد و در بخش دوم از آداب و رسوم و فرهنگ چین حرف زدیم. توضیحات بیشتر در سایت رادیو دال.

  دنیا رو می‌تونید در اینستاگرام دنبال کنید.

  برای اطلاع از اخبار پادکست، رادیو دال رو در تلگرام، اینستاگرام و توئیتر جستجو کنید.

  • 1h 34 min

Recensioni dei clienti

amirreza gheisari ,

تعریف و پیشنهاد

یک پادکست عالی برای کسایی که میخوان برای ادامه تحصیل و یا حتی ادامه زندگی در خارج از ایران
فقط اگر با افرادی که برای مقطع کارشناسی ایران رو ترک کردن مصاحبه بشه خیلی بهتره چون تعداد کسایی که برای لیسانس و در سن کم ایران رو ترک میکنن کم نیست

Mohamad2157 ,

انتقاد

کار جالبی هست اما خنده های الکی خود شما یا حرفهایی که اصلا ارتباطی نداره ، مثلا در رفت و برگشت با علی، خیلی جالب نبود اون ورودهای خود شما زیاد قشنگ نیست!

Mehdi Telsmer ,

مهاجرت تحصیلی کاری

من مهدی هستم ، از روسیه و الان ایتالیا هستم پادکست ها رو که گوش میدم بهم تسلی میدن که مشکلات من هم شبیه مشکلات بقیه است و اگر اونا از پسش بر اومدن چرا من نتونم .
خودم هم دوست دارم تجربه خودم رو به اشتراک بگذارم اگر فرصتش پیش بیاد .
چطور میشه با شما تماس گرفت .

Top podcast nella categoria Diari

Gli ascoltatori si sono iscritti anche a