213 episodes

Pozrite sa na veci trochu inak. V našom podcaste Vám prinášame rozhovory s najzaujímavejšími osobnosťami, ktoré sme v posledných rokoch hostili v talkshow Trochu inak s Adelou Vinczeovou.

Trochu inak s Adelou GreenTalk

  • TV & Film

Pozrite sa na veci trochu inak. V našom podcaste Vám prinášame rozhovory s najzaujímavejšími osobnosťami, ktoré sme v posledných rokoch hostili v talkshow Trochu inak s Adelou Vinczeovou.

  Adam Truhlář

  Adam Truhlář

  So svojim šarmantným skalickým prízvukom školí dokonalou angličtinou športovcov po celom svete. On ich ani tak neškolí, ale dáva mentálne dokopy, aby nevytvárali na seba tlak a mohli tým pádom dosahovať lepšie výkony. Občas ide však viac o prácu rodičov a trénerov daných športovcov a vtedy tento športový psychológ naozaj nevyhľadáva príliš diplomatickú komunikáciu. Či už máte dieťa športovca alebo nie, základné princípy našich rodičovských očakávaní bývajú veľmi podobné. Takže okrem toho, že sa o chvíľu aj slušne nasmejete, tak sa aj niečo osožné dozviete. Prichádza Adam Truhlář.

  • 20 min
  Jakub Huba

  Jakub Huba

  Jedným z našich vzácnych partnerov je aj ten najplnochutnejší partner akého si môžeme predstaviť – potraviny YEME. Ako naozaj verný zákazník ich poznám cez svoj nákupný košík, ale vždy je mimoriadne zaujímavé odhaľovať pozadie sveta kvalitných potravín. Sveta, ktorý sa týka naozaj nás všetkých. O to viac vás poteší, keď hosť od kamošov z YEME je nie len maniak do kvalitnej zeleniny a ovocia, ale ešte má za sebou aj raperskú kariéru ukončenú samotným Rytmusom. Za takých okolností plynie rozhovor s Jakubom Hubom ako po poctivom plnotučnom masle.

  • 15 min
  Jarmila Lajčáková-Hargašová

  Jarmila Lajčáková-Hargašová

  Mnohí si kládli otázku – kde je? Ako sa má? A rovno si aj odpovedali – asi žije v zahraničí so svojim mužom. Dlhoročná hviezda televíznej obrazovky, je dnes predovšetkým oddychujúca stará mama na taký polovičnejší úväzok a stále veľmi šarmantná a prirodzená dáma. A inak – býva na Slovensku. Mne osobne obrazovkách chýba. A veď sa možno aj vráti. My v Trochu inak sme v každom prípade radi, že sa nám ju podarilo aspoň na chvíľu dostať do tej našej relácie. Dámy a páni, the one and only Jarka Lajčáková Hargašová.

  • 19 min
  Svetozár Droba

  Svetozár Droba

  Patrí medzi legendy forenznej psychológie. Dlhé roky sa zaoberal psychikou ľudí, ktorí konali patologicky. Dnes so svojim vnukom vedie jeden z najpočúvanejších podcastov o najznámejších vrahoch našej histórie s názvom Vražedné psyché. Prichádza pán Svetozár Droba.

  • 16 min
  Klára Lapinová

  Klára Lapinová

  Na Dvojke môžete sledovať nie len Trochu inak, ale aj reláciu Herbárium. Vyštudovaná farmakologička  a vášnivá znalkyňa bylín Klára Lapinová reláciu nie len moderuje, ale aj obsahovo tvorí. V Trochu inak sme sa tak ponorili do sveta bylín a aj do ich  spôsobu kominukácie s nami. Komunikácia s Klárou bola zas veľmi uvoľnená a svieža ako čerstvá mäta, alebo dúšok púpavovej kávy.

  • 23 min
  Skupina HEX

  Skupina HEX

  Robiť rozhovor so skupinou HEX je čosi mimo kategórie rozhovoru. Ide skôr o stretnutie so starými známymi, s ktorými debatujete o tom, čo vám akurát napadne. Akože je určite fajn spomenúť ich album Kde je tu láska a ich vypredané turné, ale v podstate vás pozývame sa do tejto voľnej jazdy zapojiť voľným počúvaním. Určite vám dobre padne.

  • 17 min

Top Podcasts In TV & Film

Erdbeerkäse - Der TrashTV Podcast
Mark O. Lehmann, Colin Gaebel, Tim Heinke
Blitzlichtgewitter - Der Reality TV Podcast
Blitzlichtgewitter
RomComment ?
RomComment ?
Die Sendung mit der Maus
Westdeutscher Rundfunk
The Rest Is Entertainment
Goalhanger Podcasts
On aura tout vu
France Inter

You Might Also Like

Adela a Sajfa
jasomfunradio
Bekimovo horúce kreslo
Europa 2
Break the Rules podcast s Nikou Vujisić
Nika Vujisić
MARAKUA
ZAPO
Ľudskosť
SME.sk
VZŤAHY s.r.o.
Rádio Expres