Intervijas ar sportistiem un treneriem, kā arī stāsts par aizvadītajā nedēļā svarīgāko. Precīzu "Piespēli" ik svētdienu saviem līdzjutējiem centīsies iedot raidījuma vadītāji Inita Kresa-Katkovska un Mārtiņš Kļavenieks.

Piespēle Latvijas Radio 1

• Sport

Hokeja laukumos Čehijā kļūst arvien karstāk. Jau rīt pusfināla spēles

Aiz loga karsts un arī hokeja laukumos kļūst arvien karstāk - pasaules čempionātā hokejā palikušas vairs tikai četras spēcīgākās valstis. Vakar, 23. maijā, izspēlēti visi ceturtdaļfināli, noskaidrojot komandas, kas turpinās cīņu par medaļām. Pusfinālā tiksies Kanāda ar Šveici un Zviedrija ar Čehiju.

• 6 min
    Latvijas hokejisti atgriezušies mājās. Čempionātā ceturdaļfināla spēle

Latvijas hokeja izlase vakar, 22. maijā, vēlu vakarā ar avioreisu no Vīnes atgriezās mājās no pasaules čempionāta. Lidostā “Rīga” komandu sagaidīja vairāki simti līdzjutēju. Pasaules čempionātā vakar bija brīvdiena, komandas brauca uz Prāgu vai Ostravu, lai jau šodien aizvadītu ceturtdaļfināla mačus.

• 7 min
    Latvijas hokeja izlase tomēr neiekļūst ceturdaļfinālā

Latvijas hokeja izlase noslēgusi savu dalību 2024. gada pasaules čempionātā. Pēdējā spēlē zaudējums ASV ar 3:6, kas liedza iekļūt ceturtdaļfinālā jeb labāko astoņniekā. Beigās Latvijas izlase palika pirmā aiz svītras - septiņās spēlēs izcīnīti 9 punkti, Latvijai ierindojoties 5. vietā savā grupā un 9. vietā čempionāta noslēguma tabulā.

• 6 min
    Latvijas izlasei šovakar izšķiroša cīņa par iespēju iekļūt ceturdaļfinālā

Latvijas hokeja izlasei šodien, 21. maijā, sakrālais Šekspīra “būt vai nebūt” - ja pamatlaikā tiks uzveikta ASV komanda, kā arī vakarā Zviedrija izcīnīs trīs punktus pret Slovākiju, tad pašmāju valstsvienība pirmo reizi vēsturē divus gadus pēc kārtas būs sasniegusi pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu.

• 6 min
    Hokeja čempionāta laikā sarunājamies ar Latvijas komandas fizioterapeitu Kristapu Zelču

Arī šoreiz raidījumā, protams, par pasaules čempionātu hokejā, kas turpinās Čehijā. Noslēgumam tuvojas apakšgrupu turnīrs, kas nozīmē intrigu par gaidāmajiem ceturtdaļfināla pāriem. Lielā saruna šoreiz ar Latvijas hokeja izlases fizioterapeitu un bijušo vārtsargu Kristapu Zelču.

• 43 min
    Latvijas hokejisti aizvadījuši labāko spēli turnīrā, turpina cīņu par ceturtdaļfinālu

Latvijas hokeja izlase vakar,19. maijā, ar 3:2 uzvarēja Slovākiju pēcspēles metienos un saglabāja izredzes iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.