39 min.

001 - Briefly: Hoe nuttig zijn awards? The Brief - Een podcast over media, marketing en content

    • Zaken en persoonlijke financiën

Een nieuw format van de makers van The Brief: Briefly. Eén keer in de twee weken praten Mark Schoones, Matthijs Tielman en Frank Goren over een thema. Iets minder interview. Iets meer geouwehoer. Deze eerste aflevering zoomen we in op awards. Hoeveel nut hebben ze? Hebben ze nut? En waarom zijn het er toch zoveel? Oh en geen nood; The Brief blijft vanzelfsprekend gewoon doorgaan.

Shownotes:
Wayne Parker Kent - https://wayneparkerkent.com/
Cannes Lions Festival - https://www.canneslions.com/
Effie awards - https://www.effie.nl/
ADCN awards - https://www.adcn.nl/awards
123gold - https://www.123gold.nl/
Cannes Lions Categorieën Awards - https://tinyurl.com/canneslions-categories
2Basics - https://www.2basics.nl/
Sanquin - https://tinyurl.com/sanquin-home
Sanquin: First Blood - https://www.sanquin.nl/first-blood/
Ogilvy Amsterdam - https://ogilvy.nl/
DDB Unlimited - https://ddbunlimited.nl/
WPP - https://www.wpp.com/
Ascential (eigenaar Cannes Lions) - https://www.ascential.com/
Jaarverslag 2017 Ascential – Cannes Lions - https://tinyurl.com/ascential-jaarverslag2017
Oscars - https://oscar.go.com/
Red Bull - https://www.redbull.com/nl-nl/
Red Bull & Felix Baumgartner Freefall - https://tinyurl.com/redbull-felix-jump
Mercurs - http://mercurs.nl/
STER Gouden Loeki - https://tinyurl.com/stergoudenloeki
AMMA Awards - https://www.mwg.nl/4/amma-awards
IAB Nederland - https://www.iab.nl/
Programmatic Awards - https://programmaticawards.com/
Adformatie - https://www.adformatie.nl/
Dutch Podcast Awards - https://tinyurl.com/bnr-podcastawards
BNR - https://www.bnr.nl/
Bas Welling - https://www.linkedin.com/in/baswelling/
Game of Thrones - https://tinyurl.com/imdb-gameofthrones
Podcast Reply All - https://gimletmedia.com/shows/reply-all
Deezer - https://www.deezer.com/nl/

Favoriete content
Frank: Tweet Tom Goodwin - https://tinyurl.com/tomgoodwintweet
Frank: Steven Pinker – Enlightenment Now - https://tinyurl.com/stevenpinkerenlightenmentnow
Matthijs: HBO – Chernobyl - https://tinyurl.com/imdb-chernobylhbo
Mark: Podcast Darknet Diaries - https://darknetdiaries.com/

Geef jouw mening over deze Briefly-aflevering via:
Twitter Mark - https://twitter.com/markschoones?lang=nl
Twitter Matthijs - https://twitter.com/subtielman
Twitter Frank - https://twitter.com/francisnl

Team Briefly
Mark Schoones – Host: https://tinyurl.com/markschooneslinkedin
Matthijs Tielman – co-Host: https://www.linkedin.com/in/matthijstielman/
Frank Goren – co-Host: https://www.linkedin.com/in/frankgoren/
Kevin Eyken – Productie: https://tinyurl.com/kevineykenlinkedin
Björn Zwagerman – Productie: https://tinyurl.com/bjornzwagermanlinkedin
Morsal Faiz – Redactie: https://tinyurl.com/morsalfaizlinkedin
René Romijn – Redactie: https://tinyurl.com/reneromijnlinkedin
Wesley Embregts – Redactie: https://tinyurl.com/wesleyembregtslinkedin

Een nieuw format van de makers van The Brief: Briefly. Eén keer in de twee weken praten Mark Schoones, Matthijs Tielman en Frank Goren over een thema. Iets minder interview. Iets meer geouwehoer. Deze eerste aflevering zoomen we in op awards. Hoeveel nut hebben ze? Hebben ze nut? En waarom zijn het er toch zoveel? Oh en geen nood; The Brief blijft vanzelfsprekend gewoon doorgaan.

Shownotes:
Wayne Parker Kent - https://wayneparkerkent.com/
Cannes Lions Festival - https://www.canneslions.com/
Effie awards - https://www.effie.nl/
ADCN awards - https://www.adcn.nl/awards
123gold - https://www.123gold.nl/
Cannes Lions Categorieën Awards - https://tinyurl.com/canneslions-categories
2Basics - https://www.2basics.nl/
Sanquin - https://tinyurl.com/sanquin-home
Sanquin: First Blood - https://www.sanquin.nl/first-blood/
Ogilvy Amsterdam - https://ogilvy.nl/
DDB Unlimited - https://ddbunlimited.nl/
WPP - https://www.wpp.com/
Ascential (eigenaar Cannes Lions) - https://www.ascential.com/
Jaarverslag 2017 Ascential – Cannes Lions - https://tinyurl.com/ascential-jaarverslag2017
Oscars - https://oscar.go.com/
Red Bull - https://www.redbull.com/nl-nl/
Red Bull & Felix Baumgartner Freefall - https://tinyurl.com/redbull-felix-jump
Mercurs - http://mercurs.nl/
STER Gouden Loeki - https://tinyurl.com/stergoudenloeki
AMMA Awards - https://www.mwg.nl/4/amma-awards
IAB Nederland - https://www.iab.nl/
Programmatic Awards - https://programmaticawards.com/
Adformatie - https://www.adformatie.nl/
Dutch Podcast Awards - https://tinyurl.com/bnr-podcastawards
BNR - https://www.bnr.nl/
Bas Welling - https://www.linkedin.com/in/baswelling/
Game of Thrones - https://tinyurl.com/imdb-gameofthrones
Podcast Reply All - https://gimletmedia.com/shows/reply-all
Deezer - https://www.deezer.com/nl/

Favoriete content
Frank: Tweet Tom Goodwin - https://tinyurl.com/tomgoodwintweet
Frank: Steven Pinker – Enlightenment Now - https://tinyurl.com/stevenpinkerenlightenmentnow
Matthijs: HBO – Chernobyl - https://tinyurl.com/imdb-chernobylhbo
Mark: Podcast Darknet Diaries - https://darknetdiaries.com/

Geef jouw mening over deze Briefly-aflevering via:
Twitter Mark - https://twitter.com/markschoones?lang=nl
Twitter Matthijs - https://twitter.com/subtielman
Twitter Frank - https://twitter.com/francisnl

Team Briefly
Mark Schoones – Host: https://tinyurl.com/markschooneslinkedin
Matthijs Tielman – co-Host: https://www.linkedin.com/in/matthijstielman/
Frank Goren – co-Host: https://www.linkedin.com/in/frankgoren/
Kevin Eyken – Productie: https://tinyurl.com/kevineykenlinkedin
Björn Zwagerman – Productie: https://tinyurl.com/bjornzwagermanlinkedin
Morsal Faiz – Redactie: https://tinyurl.com/morsalfaizlinkedin
René Romijn – Redactie: https://tinyurl.com/reneromijnlinkedin
Wesley Embregts – Redactie: https://tinyurl.com/wesleyembregtslinkedin

39 min.

Top-podcasts in Zaken en persoonlijke financiën