264 afleveringen

Przerwa na kawę to podcast o wszystkim, co związane z Premier League. Dyskutujemy o ostatnich meczach, transferach, ale też o zakulisowych wydarzeniach - jak zawsze mocno subiektywnie, czasem z przymrużeniem oka.

Przerwa na kawę - Podcast o Premier League Angielskie Espresso

• Sport

Manchester City mistrzem Anglii!

Manchester City mistrzem Anglii, Arsenal robił wszystko, ale ostatecznie nie wystarczyło. Sezon Premier League 2023/2024 oficjalnie możemy uznać za zakończony, więc zapraszamy na ostatni odcinek Przerwy na kawę.

Studio:  Krzysiek Bielecki, Maciej Łaszkiewicz
    Grafika i montaż: Tomasz Lebkuchen

• 1 u. 13 min.
    Kluby chcą USUNĄĆ VAR Z PREMIER LEAGUE, a Tottenham świętuje porażkę!

To był szalony początek tygodnia! Kibice Arsenalu kibicowali Tottenhamowi, a kibice Spurs... cieszyli się z porażki! Do tego stopnia, że wściekły Ange Postecoglou dał upust emocjom na konferencji prasowej! Chelsea robi marsz w górę tabeli, natomiast Reece James nie gra w piłkę. No i VAR. VAR, który chcą... usunąć z Premier League - CO?!

Podcast: Krzysiek Bielecki, Maciej Łaszkiewicz

• 50 min.
    Żegnamy Burnley, Luton i... ten Haga

Manchester United przegrywa z Arsenalem i choć nie było to dobre spotkanie, to Kanonierzy zgarniają kolejne 3 punkty. Krzysiek nie jest tym faktem zachwycony... Przyjrzeliśmy się też specjalnym przygotowaniom Fulham przed starciem z Manchesterem City, a także odpowiedzieliśmy na pytanie: czy Maciek uśmiecha się na nazwisko Mudryk?

Podcast: Jonasz Zasowski, Krzysiek Bielecki, Maciej Łaszkiewicz

• 1 u. 20 min.
    Haaland śmieje się nam w twarz! Sheffield w klubie 100

Czy Manchester City się potknie? Śmiemy wątpić! Erling Haaland miażdży Wolves, wrzucając im cztery gole i śmieje nam się prosto w twarz. Arsenal nie odpuszcza, a Tottenham nie chce grać w Lidze Mistrzów. Trwa zacięta walka o utrzymanie, a my poznaliśmy już dwóch nowych beniaminków.

• 1 u. 5 min.
    KLOPP vs SALAH! O co poszło?

Arsenal wygrywa w North London Derby i wskakuje na fotel lidera Premier League. To jednak Manchester City wciąż ma wszystko w swoich rękach. Liverpool powoli wymiksowany z walki o tytuł.

• 1 u. 10 min.
    Arsenal DEKLASUJE Chelsea! Liverpool WYPADA z walki o tytuł?

Sprawdź naszego Patronite'a i weź udział w lidze typerów, a także zgarnij wyjątkowy kubek: https://patronite.pl/PnK

Miał być wieczorny live, ale tak to w życiu bywa, że zawsze musi coś nie zagrać. W podobnym, o ile nie gorszym nastroju, może być Jurgen Klopp. Liverpool sensacyjnie uległ Evertonowi w derbach i na własne życzenie wypisał się z walki o mistrzostwo. Odmienne humory panują w Arsenalu, który jak walec przejechał się po Chelsea, deklasując ich i pokonując aż 5:0. Zaskoczyło też Crystal Palace oraz Sheffield, choć to nie pierwszy raz, gdy zespół Erika ten Haga nie porwał swoją grą kibiców. Dużo się działo, więc zapraszamy!

Podcast: Jonasz Zasowski, Maciej Łaszkiewicz