17 episodes

Pabandei ir nepavyko? Susimovei? Nerandi ką nori veikti gyvenime? Nekenti savo darbo? Įstojai „ne ten“? Nepaėjo verslas? Kam nepasitaiko. 🤷‍♂️ Tiesiog susiimk ir... pradėk iš naujo. Antrą kartą pavyks geriau. Karjera, santykiai, verslas, finansai, sveikata — pasikalbėkim su žmonėmis, kurie suteikė sau antrą šansą.

PRADĖK IŠ NAUJO Aurimas Mikalauskas

  • Education

Pabandei ir nepavyko? Susimovei? Nerandi ką nori veikti gyvenime? Nekenti savo darbo? Įstojai „ne ten“? Nepaėjo verslas? Kam nepasitaiko. 🤷‍♂️ Tiesiog susiimk ir... pradėk iš naujo. Antrą kartą pavyks geriau. Karjera, santykiai, verslas, finansai, sveikata — pasikalbėkim su žmonėmis, kurie suteikė sau antrą šansą.

  PIN su Rimante Kulvinskyte: „Kai priimu sprendimą, aš nebesižvalgau atgal“

  PIN su Rimante Kulvinskyte: „Kai priimu sprendimą, aš nebesižvalgau atgal“

  Pirmoji antrojo sezono pašnekovė — visų mylima žurnalistė, visuomenininkė, kūrėja, influencerė, būsima dviejų vaikų mama, rašytoja ir tinklalaidės „Laimės dieta“ autorė — Rimantė Kulvinskytė. Pokalbis su Rimante Kulvinskyte — tarsi dviejų valandų terapijos seansas, po kurio visi tapome šiek tiek geresni, įkvėpti ieškoti savo laimės. Santykiai, asmeninis augimas, vaikystė, grožis — tai tik kelios temos, kurias palietėme šio dviejų valandų pokalbio metu.

  Tradiciškai, mūsų draugams PIN Contribee platformoje — Blitz Q&A su Rimante, kuriame aptarėme: ką daryti, kai trūksta motyvacijos, kaip susikurti kasdieninius ritualus, vizualizaciją, tikslus ir ką Rimantė pataria tiems, kurie nekenčia savo kasdieninio darbo ir nežino, ką su tuo daryti. Po šio pasidalinimo dar keletą akimirkų visi sėdėjome sukrėsti ir giliai paliesti.

  Viską rasite čia.Už PIN paramą taip pat gali gauti =========================== 📌 svečių knygų rekomendacijas, 📌 vieną audioknygą per mėnesį, 📌 blic Q&A įrašus, 📌 seminarus PIN temomis, 📌 padėkas laidos titruose ➡️ PIN ContribeeLAIDOJE =========== 04:38 Pokalbiai su žmonėmis ir smalsumas 09:25 Rimantės vaikystė, vasaros kaime, pusbrolių bendruomenė 15:30 Žurnalistikos kelio pradžia ir prasmingumas 25:30 Braškės vaidmuo Pildyk seriale. Mūsų gyvenimo sprendimai 36:45 Ribojantys įsitikinimai – kaip turėti laisvo laiko ir pinigų 43:45 Tekėjimas gyvenimo upe ir žodžių galia 54:55 Nepriimti gyvenimo per rimtai – žaismė santykiuose 01:01:30 Atsakomybė už savo, bet ne kitų suaugusiųjų, emocijas 01:09:00 Terapija, santykių pokyčiai, pastovėjimas už save 01:33:25 Rimantės „Laiminga knyga“, meditacija per judėjimą 01:39:23 Bendro verslo su sutuoktiniu Povilu iššūkiai. Rašymas – visada šalia 01:49:00 Pasirinkti savo baimes ir svajones

   

  BLIC Q&A APTARĖME ================== — Patikėti, kad esi vertas uždirbti norimą sumą — Rytas pusryčiaujant su šeima, pasivaikščiojimai miške — Teminės dienos, sportas ir planavimas kalendoriuje — Ne tik duoti, bet ir gauti. Pasitikėjimas pasauliu — Saviugda per darbą su skirtingais žmonėmis — Laimė būti jaukiai savo laimėje. Dėkingumas — Dovana sau – pažinti save visokį/-ią Blic vaizdo įrašo trukmė: 23 min. Jį rasite PIN'o Contribee — visų lygių Contribee rėmėjams. Ten taip pat rasite ir visų ankstesnių laidos svečių knygų rekomendacijas ir seminarų apie įpročius įrašą.📍Viskas čia.NUORODOS ========== 📌 Rimantė instagrame📌 Rimantės tinklaraštis „Laimės dieta“📌 Aurimas instagrame📌 PIN Spotify📌 PIN naujienlaiškis📌 PIN privilegijos Contribee #pin #RimantėKulvinskytė #AurimasMikalauskas

  • 2 hrs 16 min
  PIN su Aurika Valan: „Seksualumas – pati giliausia gydomoji jėga“

  PIN su Aurika Valan: „Seksualumas – pati giliausia gydomoji jėga“

  Štai ir paskutinis pirmojo PIN sezono epizodas. Šis — vasariškas, karštas, net, sakyčiau, pikantiškas! PIN'e lankosi trumpam iš Balio sugrįžusi sertifikuota seksualumo koučerė Aurìka Valan.

  Šiandien Aurika moko moteris pažinti savo slapčiausius jausmus, vėl pamilti save ir grįžti į darnų santykį su savo kūnu, protu ir širdimi. Veikla, kuri ją be galo įkvepia. Tačiau iki to — jai teko ilgokai pakeliauti..

  Baigusi politikos mokslus, Aurìka pradėjo dirbti gerai apmokamse pozicijose prestižinėse kompanijose, bet ilgus metus nesijautė savo vietoje, patyrė ne vieną perdegimą, kol galiausiai įvyko lemtinga kelionė į Balį, pakeitusi jos gyvenimą visiems laikams.

  Apie vaikystės patirtis, savęs paiešką, užspaustas emocijas, palaikančios bendruomenės svarbą, intymų gyvenimą — seksą ir seksualumą (tai, beje, labai skirtingi dalykai), kaip tarp dviejų žmonių užgimsta geismas, kokia yra moters seksualinio pabudimo kelionė ir kokia — vyro? Daugybė įtraukiančių temų, į kurias leisimės labai giliai.

  Blitz Q&A su Aurika: kaip paskirstyti energiją, ką daryti pritrūkus motyvacijos, kodėl moterims svarbu atsižvelgti į savo mėnesinių ciklą, apie produktyvumą, sėkmę, aplinką, dėkingumą ir dar daugybę kitų temų.  

  Beje, tradiciškai, mūsų draugams Contribee platformoje Blitz Q&A vaizdo epizodas.

  O už PIN paramą taip pat gali gauti: 📌 svečių knygų rekomendacijas, 📌 vieną audioknygą per mėnesį, 📌 blic Q&A vaizdo įrašus, 📌 seminarus PIN temomis, 📌 padėkas laidos titruose

  ➡️ Paremk ir visą turinį rasi čia. 

   

  LAIDOJE MINĖTOS AUDIOKNYGOS 🎧 „Tarp kasdienybės ir geismo“, Esther Perel🎧 „Ypatingo vyro kelias“, David Deida

   

  _______________________________________

   

  KAIP NEIŠŠVAISTYTI DAR VIENOS VASAROS — Seminaras internetu 

   

  Vasara mums — keistas metas. Atrodo, tiek laisvo laiko, tiek viso galima būtų nuveikti, bet... net jeigu dirbi sau, savo versle ar freelanceriu — dirbti TAIP nesinori!

  Ir vis dėlto, netruks ta vasara praeiti, o rudeniui pasiruošti — ne tik norisi, bet ir reikia! Kadangi ir pats esu iššvaistęs ne vieną vasarą, šiame valandos trukmės online seminare noriu pasidalinti — kaip man galiausiai pavyko atrasti tinkamą balansą vasarai. Kokie yra mano vasaros ritualai? Kaip aš išlieku produktyvus, bet ir pailsiu? Ko — jokiais būdais nedarau? Ko darau daugiau? Kokius klausimus keliu?

  Susitinkam pasikalbėti apie tai._______________________________________

  LAIDOJE:

  0:00 Intro 05:50 Vaikystė Šiauliuose, knygų pasaulis, Hermanas Hesse. Emigracija į Šiaurės Airiją 12:38 Darboholizmas, perdegimas, nemiga 21:05 Pykčio emocija (nėra bloga) 26:05 Emocijų sluoksniai, navigavimas jomis, bendruomenė 30:35 Vyrų ir moterų bendruomenės 36:25 Terapija, antidepresantų atsisakymas 40:15 Kai darbas marina sielą 45:15 Apie vidinį impulsą keisti(s) – įpročiai ir išbuvimas su diskomfortu 49:40 Seksas vs. seksualumas 52:00 Seksualinės-gyvybinės energijos paieškos 55:57 Kūno pažinimo kelionė: malonumas vs. orgazmas 01:04:20 Erdvė geismui, lyčių poliariškumas 01:13:55 Vyrų seksualumas ir streso paleidimas 01:23:00 Sakralinis seksualumas – be religijos ar pornografijos represijų 01:25:00 Moters seksualinis atsivėrimas ir komunikavimas 01:27:54 Kaip komunikuoti apie santykiuos poroje 01:33:12 Blic Q&A su Aurika BLIC Q&A APTARĖME: — Rytas prieš ir po savęs pažinimo — Energijos išskirstymas, moters ciklo fazės — Pritrūkus motyvacijos – sustoti ir įsiklausyti į vidinį balsą — Teisingas kelias – kai per tave vibruoja siela — Saviugda ir buvimas vedle — Sėkmė ateina tik jaučiant meilę — Pinigai – veidrodis, kur tuo metu esi — Aplinkos svarba; dėkingumo vartai Contribee rėmėjai platformoje taip pat ras ir visų ankstesnių laidos svečių knygų rekomendacijas ir — jau ir pirmojo s

  • 2 hrs 3 min
  PIN su Kotryna Stankute: „Mes turime daugiau kontaktų nei galvojame“

  PIN su Kotryna Stankute: „Mes turime daugiau kontaktų nei galvojame“

  Jeigu esi bepradedantis arba jau pradėjai iš naujo, tikriausiai ne kartą esi pagalvojęs, kaip susipažinti ir užmegzti kontaktus su tau svarbiais žmonėmis. Galbūt esi girdėjęs Tim Sanders posakį „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, networkingas (arba lietuviškai — tinklaveika) reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas — apdovanojantis.

  Tą patvirtina ir šiandienos PIN’o viešnia — Kotryna Stankutė-Jaščiamskienė. 6 metus buvusi Global Lithuanian Leaders — tarptautinio lietuvių profesionanlų tinklo — vadovė, dabar Kotryna vadovauja filantropo Mariaus Jasiulio Janson fondui, teikiančiam finansinę paramą mokslininkams, studentams ir entrepreneriams norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje. Kotryna visai neseniai žengė visiškai naują žingsnį savo karjeroje: pradėjo vesti savo autorinius mokymus, kuriuose dalijasi savo asmeninėmis ir profesinėmis tinklaveikos paslaptimis.

  Pokalbio metu Kotryna pasidalino savo ilgamete profesine patirtimi apie tai, kodėl daugelis vis dar drovisi užkalbinti nepažįstamąjį? Kaip išdrįsti? Kaip auginti savo tinklą? Kurti platų ar mažesnį, bet daugiau individualaus dėmesio gaunanti ratą? Kaip savo kontaktų tinklą įgalinti siekiant savo tikslų ir kaip už tai atsidėkoti?

  Blitz Q&A su Kotryna: kaip būti produktyvesniu, pagal ką nereikėtų matuoti efektyvumo, apie sąmoningumą, įpročius, dėkingumo ir komplimentų kultūrą Lietuvoje, iš kur semtis energijos, vizualizaciją, tikslus, knygas, svajones ir dar daugybė kitų temų. 

   

  Paremk PIN Contribee ir visą turinį rasi čia.

  Už PIN paramą taip pat gali gauti: 📌 svečių knygų rekomendacijas, 📌 vieną audioknygą per mėnesį, 📌 blic Q&A įrašus, 📌 seminarus PIN temomis, 📌 padėkas laidos titruose

   

  LAIDOJE:0:00 Intro 05:00 Vaikystė menininkų šeimoje 11:20 Lyderystė ir pagarba sau 12:57 Takoskyra tarp darbo ir gyvenimo, kūrybinė energija 15:45 Tinklaveikos šaknys, noras priklausyti 17:47 Pinigai, daiktų vertingumas, kaip įkainoji save 23:35 Mokykla, studijos, AIESEC bendruomenė. Kelias į Kotryna.Network 31:15 Pažintis su Vladu Lašu ir darbas Global Lithuanian Leaders 35:12 Kaip užmegzti naują ar atnaujinti seną ryšį? 43:43 Tinklaveika konferencijose: dėmesys, iniciatyva, kitų supažindinimas 59:39 Prasta nuotaika, energijos stygius. Kompanija ir jos stygius 01:03:21 Kaip neatrodyti atstumiančiu? Šypsena ir akių kontaktas 01:08:53 Penki KODĖL tai darai? Prigimtiniai gebėjimai 01:14:05 Bendruomenių telkimas 01:17:27 Global Lithuanian Leaders organizacija 01:28:20 Tinklaveikos knygos, saviudga, savivertė 01:37:25 Mariaus Jakulio Jason fondas (MJJ foundation) 01:43:15 Kotryna.Network atsiradimas 01:48:28 Blic Q&A su Kotryna

   

  BLIC Q&A APTARĖME: — Ryto rutina, meditacija, laikas su savimi — Produktyvumas, laiko blokai – pagal ką gyvenimo efektyvumo nereikėtų matuoti — Sąmoningumas ir įpročiai, knyga TIK VIENAS DALYKAS — Motyvacijos vs. energijos trūkumas — Komplimentai, pagyrimai ir padėkos – jų stygius Lietuvoje — Ar esi laisvas pereiti kitur? Ar esi įkalintas? — (Audio)knygos, motyvatoriai, paskatinimas — Jausmas, kai esi veiksme. Sukibimai realybėje, manifestavimas ir svajojimas — Saviugda, knygos, mokytojai, videokursai, grupiniai užsiėmimai — Kai knygų neužtenka – profesionalus koučingas, psichoterapija — Sėkmė – socialiniai ryšiai, mylima veikla, finansinis stabilumas, kūrybinis išsipildymas, dėkingumas — Mus supančių žmonių reikšmė

  Visų lygių PIN Contribee rėmėjams – visų ankstesnių laidos svečių knygų rekomendacijas ir — jau ir pirmojo seminaro apie įpročius įrašą. Viskas čia📍.

   

  NUORODOS:

  📌 Kotryna linkedine 📌 Kotryna Network 📌 Kotryna instagrame 📌 Aurimas Mikalauskas instagrame 📌 PIN Spotify 📌 Aurimo Webinaras „KARJERA 2.0

  • 2 hrs 53 min
  PIN su Arnu Markevičiumi: „Konfliktai poroje gali būti sprendžiami tik sąmoningo pokalbio dėka“

  PIN su Arnu Markevičiumi: „Konfliktai poroje gali būti sprendžiami tik sąmoningo pokalbio dėka“

  Šį kartą su PIN'u keliaujame į santykių temą — kaip pradėti iš naujo esamuose santykiuose? Šią temą gvildnesime su Arnu Markevičium — verslininku, lektorium, dviejų berniukų tėčiu, o Dovilei — dar ir vyru. Laidoje Arnas pasidalins savo istorija, kaip jis vos neprarado santykių, kuomet jau buvo visiškai ties skyrybų riba, bet dėl to „vos“ ir visko, kas sekė po to — atrado naują misiją savo gyvenime: „siekiu, kad ateities kartos augtų emociškai stipriuose ir sąmoninguose namuose.“ Kaip jam sekasi vykdyti šią misiją, ir kaip gyvenimas jį ten nuvedė — apie viską PIN su Arnu Markevičium.

  Beje, tradiciškai, mūsų draugams Contribee platformoje — Blitz Q&A su Arnu: kaip būti produktyvesniu, kaip išlaikyti motyvaciją, ką daryti kai mūsų išpažįstamos vertybės neatitinka realybės, kiek laimės iš tiesų atneša pinigai, apie naujus Arno ritualus, vizualizaciją, tikslus, knygas ir dar daugybė kitų temų. Contribee Arnas pasidalins ir jo gyvenimą pakeitusiu knygų sąrašu.

  ARNO MARKEVIČIAUS VEBINARAS============================Laidos metu Arnas paminėjo netrukus vyksiantį vebinarą „Kaip vystyti ilgalaikius santykius, kai antra pusė nesistengia?“. Jis vyks 2022 birželio 15 d. 18:30. Registracija čia:➡️ http://pin.vebinaras.lt

  Nemokamas PRIMING pratimas. Aurimo laidoje paminėtas PRIMING įrankis nemokamai prieinamas čia:➡️ https://www.isnaujo.lt/ramybe

   

  LAIDOJE:

   0:00 Intro 03:25 Vaikystė, vyriško pavyzdžio trūkumas, vertybės 09:25 Įtikti kitiems ir (ne)būti autentišku savimi 13:55 Santykiai su žmona Dovile ir mokymasis būti savimi 28:10 Augant sąmoningumui santykiuose, auga ir profesinė sėkmė 33:53 Santykių nelygiavertiškumas ir instinktyvios reakcijos 45:50 Grėsmė, galimybės, emocinė branda 56:25 Sąmoningas pokalbis santykiuose 01:03:45 Mokymai apie santykius JAV – išgelbėti santykius visomis išgalėmis 1:11:00 Komunikuoti savo poreikius, kovų menai, asmeninių hobių svarba 1:18:50 Loginis smurtas, ribos, asmeninė erdvė santykių dėlei 1:28:35 Manipuliacijos, emocinių jausmų pažinimas 1:40:15 Santykių savaitgalis, santykių seminarai 1:42:35 Pradėkim nuo savęs

   

  BLIC Q&A APTARĖME:

  — Meditacija ir laikas sau — Motyvacija, įkvėpimas, išnykstantis laikas ir erdvė — Tikslų (ne)rašymas — Saviugdos (audio)knygos — Trys gyvenimo keliai — Sėkmė, pinigai, vertybės — Magiški dėkingumo momentai PIN'o Contribee rėmėjams –  visų ankstesnių laidos svečių knygų rekomendacijos ir — jau ir pirmojo seminaro apie įpročius įrašas. Viskas čia:📍https://contribee.com/pin NUORODOS:

  📌 Arnas Markevičius instagrame 📌 Arno Markevičiaus mokymai📌 Aurimas Mikalauskas instagrame📌 PIN Spotify📌 Webinaras „KARJERA 2.0“📌 PIN privilegijos Contribee

  #pin #ArnasMarkevičius #išnaujo #AurimasMikalauskas

  • 2 hrs 19 min
  PIN su Jonu Žakaičiu: „Pertrauka gyvenime — labai sunkus ir labai geras dalykas vienu metu“

  PIN su Jonu Žakaičiu: „Pertrauka gyvenime — labai sunkus ir labai geras dalykas vienu metu“

  Pokalbis su šiuo žmogum mane labai maloniai nustebino. Nepažinojau Jono, iš tiesų apskritai mažai žinojau apie jį, tačiau pokalbio metu treneris atsiskleidė tokiomis netikėtomis spalvomis, kad tiesiog negaliu neparekomenduoti šio pokalbio visiems — visiškai nesvarbu, ar ketinate bėgti, ar ne.

  Jonas Žakaitis net pokalbio metu save įvardijo kaip „naujų pradžių“ ekspertą. Baigęs politikos ir filosofijos mokslus, Jonas karjerą pradėjo kaip meninikas, galerininkas, parodų kuratorius, net verslininkas. O šiandien Jonas — vienas geriausių Lietuvoje bėgimo trenerių, kineziterapiautas, bėgimo klubo „Love streams running“, vienijančio daugiau, nei du šimtus bėgimo entuziastų, bei profesionalų — įkūrėjas ir vienas iš vedlių. Naujausias jo projektas — vaikų bėgimo mokyklėlė „FullGazz“. Šiais dviem žodžiais galima apibūtinti ir paties Jono gyvenimą.

  Beje, tradiciškai, mūsų draugams Contribee platformoje — Blitz Q&A su Jonu. Jo metu aptarėm įvairias temas: dėkingumą, rutiną, produktyvumą, motyvaciją… ir daugybę kitų.

  Contribee Jonas pasidalino ir jo gyvenimą pakeitusių knygų sąrašu: https://contribee.com/pin Už PIN paramą taip pat gali gauti:

  📌 svečių knygų rekomendacijas, 📌 vieną audioknygą per mėnesį, 📌 blic Q&A įrašus, 📌 seminarus PIN temomis, 📌 padėkas laidos titruose

  Paremk ir visą turinį rasi čia: ➡️ contribee.com/pin 

  LAIDOJE:

  00:00 Intro 03:33 Vaikystė, 90-ųjų dinamika Lietuvoje 07:40 Šeimoje vystomas verslas vs. studijų pasirinkimas 14:29 Meilė filosofijai, politikos mokslai, Atviros visuomenės kolegija 20:10 Tarpas po magistrantūros, senovės graikų kalbos mokymasis, norima kasdienybė 27:38 Menas, galerijų verslas Lietuvoje ir Belgijoje 37:18 Sprendimas išeiti iš meno pasaulio, naujas žmonos Aurimės gėlių verslas 45:23 Niekam nerūpi… Niekam nerūpi! 50:43 Knygos „90s“ rašymas 53:18 Bėgikų treniravimas, bėgimas ir žinios apie tai 01:02:28 Pirmieji mokiniai, bėgikų klubo „Love streams running“ būrimas(is) 01:16:15 Kineziterapija, holistinis sveikatos suvokimas 01:24:00 Vaikų sporto akademija „FullGazz“ 01:34:20 Bėgimo nauda ir vienintelė taisyklė BLIC Q&A APTARĖME: — Jono ryto rutina ir įpročiai — Produktyvumas – svarbu susiplanuoti viską raštiškai — Teisingo kelio atpažinimas – kaip jautiesi savo kasdienybėje ir kaip jaučiasi žmonės aplink tave? — Sėkmė, sąmoningumas ir kaip neužsimąstyti — Jono dėkingumo praktika Tapdami rėmėjais PIN contribee platformoje taip pat rasite ir visų ankstesnių laidos svečių knygų rekomendacijas ir — jau ir pirmojo seminaro apie įpročius įrašą.

  NUORODOS: 📌 Jonas Žakaitis instagrame 📌 „Love streams running“ instagrame 📌 „Fullgazz Academy“ facebooke📌 Aurimas Mikalauskas instagrame 📌 PIN Spotify 📌 Webinaras „KARJERA 2.0“ 📌 PIN privilegijos Contribee #pin #JonasŽakaitis #išnaujo #AurimasMikalauskas

  • 2 hrs 6 min
  PIN su Beata Tiškevič: „Pasiteisinimai trukdo mums prisiimti atsakomybę už savo veiksmus“

  PIN su Beata Tiškevič: „Pasiteisinimai trukdo mums prisiimti atsakomybę už savo veiksmus“

  Galbūt šiai dienai mažai rastume žmonių, kurie nežino Beatos Tiškevič. Ją esame matę visur: TV ekranuose, radijo laidose, scenoje, įvairiausiuose renginiuose. Jos dėka garsiau tariame žodį „Nebegėda“ ir vis labiau rūpinamės savo emocine bei seksualine sveikata. Tai žmogus, kurio visas gyvenimas teka „Pradėk iš naujo“ ritmu— diplomuota aktorė, betselerio „Vyvenimas“ autorė, platformos Nebegėda.lt įkūrėja, o šiuo metu — dar ir psichologijos studentė. Pokalbyje Beata dalinsis apie savo vaikystę, kasdienybę, baimes, sėkmes ir nesėkmes, bei kaip iš jų išsikapstyti ir… pradėti iš naujo. 

  LAIDOJE:

  02:05 Beatos ir Aurimo pažintis – knyga „Vyvenimas“ 07:55 Vaikystė Pašilaičiuose, priklausomybės dinamika šeimoje 15:40 Ribos, pasiteisinimai, atsakomybė – trokšti savo gyvenimo 24:07 Aktorystė – kam ji (ne)skirta 34:35 Kūrybiškumas, Nekrošiaus įtaka, meilė menui 38:20 „Auksinio balso“ etapas – ką išryškina prožektorių šviesa 47:05 Emocijų reguliacija, stabilus gyvenimas, rašymas 54:11 Komplikuoti, bet pažįstami santykiai vs. sveiki santykiai 01:03:45 „Nebegėda“ – priešistorė, gėdos jausmas 01:14:35 „Nebegėda“ – įgyvendinimo etapas ir motyvacija 01:19:56 (Audio)knygos 01:25:05 Blic klausimai / atsakymai

  BLIC Q&A APTARĖME: — Kaip atrodo Beatos rytas, disciplina, įpročiai — Produktyvumas ir laiko planavimo sistema — Ką daryti kai trūksta motyvacijos — ir kaip padaryti, kad jos niekada netrūktų — Kodėl ją veikla atgaivina, o ne slopina — Tikslų siekimas, planavimas: nuo metų iki dienos — Nesėkmės ir sunkumai laukia visose veiklose — kodėl tai yra gerai — Pinigai ir meilė veiklai — Dėkingumas Beatos gyvenime, kiek jo? NUORODOS:

  📌 Beata Tiškevič instagrame

  📌 „Nebegėda“ instagrame

  📌 Aurimas Mikalauskas instagrame

  📌 Epizodas video formatu

  📌 Webinaras „KARJERA 2.0“

  📌 PIN privilegijos Contribee

  📌 HAI sąmoningos lyderystės mokymai „Būti sau lyderiu“

  ___________________

  #pin #BeataTiškevič #išnaujo #AurimasMikalauskas

   

  Paremk PIN laidos kūrėjus ir pasiimk turinį, skirtą tik tau. PIN rėmėju tapti gali adresu: 📍 https://contribee.com/pin 

  Parėmus PIN projektą Contribee platformoje gali Audiotekoje klausytis audioknygų! Kas mėnesį gausi po vieną kreditą, kurį galėsi iškeisti į bet kurią savo pasirinktą audioknygą Audioteka.lt platformoje. Šiuo metu gali rinktis iš daugiau nei 400 audioknygų pavadinimų.

  Už paramą taip pat gauk: 📌 Svečių knygų rekomendacijas 📌 Blic Q&A įrašus📌 Seminarus PIN temomis („ĮPROČIAI“ — pasirodė š.m. gegužės 5 d.) 📌 Padėkas laidos titruose Youtube___

  • 2 hrs 6 min

Top Podcasts In Education

Dr. Jordan B. Peterson
Mel Robbins
Hēmi Kelly and Āpera Woodfine
Te Wānanga o Aotearoa
Lewis Howes
Rich Roll

You Might Also Like

kadaraidarykgerai.lt
Ai, viskas gerai
LRT
Proto Pemza
Pralaužk vieną šaltą
Dovilė Urbanaitė