52 min

Pierwszoligowiec wygrał Puchar Polski! Wisła Kraków z trofeum‪!‬ Przegląd ligowy

• Soccer

[WSPÓŁPRACA REKLAMOWA] Tegoroczny finał Pucharu Polski był świetnym widowiskiem. Znakomicie spisali się zarówno piłkarze, jak i kibice obu drużyn. Na boisku nie brakowało ogromnych emocji. Wisła Kraków wyrwała zwycięstwo faworyzowanej Pogoni, kiedy to najpierw w 9 minucie doliczonego czasu gry Eneko Satrustegui strzelił bramkę na 1:1, a następnie w dogrywce decydujące trafienie zadał Angel Rodado. Tym samym, Wisła Kraków jest pewna gry w 1. rundzie eliminacji Ligi Europy. Czy na fali tego wielkiego sukcesu, Wiśle uda się także awansować w tym sezonie do Ekstraklasy? Między innymi o tym porozmawiamy w "Przeglądzie Ligowym", a gośćmi Jarosława Kolińskiego będą Łukasz Olkowicz i Remigiusz Kula.