128 episodes

פודקאסט בנושא שיווק מיתוג ופרסום בלי קשקושים רק תכלס

המנג‪ל‬ fresh podcasts

  • Marketing
  • 5.0 • 4 Ratings

פודקאסט בנושא שיווק מיתוג ופרסום בלי קשקושים רק תכלס

  המנגל פרק 128: השינויים שעובר עולם הפרסום מארחים את רמי יהודיחה

  המנגל פרק 128: השינויים שעובר עולם הפרסום מארחים את רמי יהודיחה

  הפרק התמנגלנו עם האסטרטג והפרסומאי רמי יהודיחה, אחד מאנשי הפרסום הבכירים בישראל. רמי הוא המייסד של סוכנות ״ליד״ שגם מייצגת את משרד הפרסום היוקרתי בעולם ״אוגילבי״. כמו כן רמי הוא אסטרטג המייעץ לבכירי הפוליטיקאים בישראל ואחראי לכמה מההצלחות הגדולות בעשורים האחרונים.
  שוחחנו על המשמעות והחשיבות הקריטית של מיתוג ובניית מותג, איך הוא ניגש לבניית אסטרטגיה עם לקוחות, איך בונים גאנט שיווק, איך מתכננים ובונים קמפיינים, מה חשוב להבין לגבי השינוי בהתנהגות צרכנים וטרנדים, האתגרים הגדולים של עסקים ומשרדי פרסום, איך מתמודדים עם כל הרעש, מדוע מנהלי שיווק נמצאים בבעיה, כללים חשובים שיסייעו לכם לבצע מהלכי שיווק ועוד ים תובנות חשובות.

  • 1 hr 19 min
  המנגל פרק 127: נוירו מרקטינג ומיתוג בעידן הדיגיטל מארחים את ד"ר לירז מרגלית

  המנגל פרק 127: נוירו מרקטינג ומיתוג בעידן הדיגיטל מארחים את ד"ר לירז מרגלית

  חשבתם פעם למה אנחנו קונים דווקא מותג מסוים,איך שיווק ומיתוג גורמים למוח שלנו לאבד שליטה ולרגשלהשתלט.ד"ר לירז מרגלית, מתמחה בקבלת החלטות, שינוי התנהגות, ועיצוב הרגלים ומרצה בכנסים בארץ ובעולם. בעלת  טור קבוע במגזין הבינלאומי Psychology Today,  ובמגזין העסקי Entrepreneur  וכמובן בדה מרקר. מחקריה זכו לפרס המחקר הטוב ביותר בנוירומרקטינג והמחקר הטוב ביותר בתחום התנהגות צרכנים

  • 50 min
  המנגל פרק 126 : חיתוך מהיר 2 איך עושים מיתוג בתעשייה עם שם רע

  המנגל פרק 126 : חיתוך מהיר 2 איך עושים מיתוג בתעשייה עם שם רע

  עוד פרק מתוך הפורמט ״חיתוך מהיר״ בו יוס וחגי יושבים לפגישות אסטרטגיה ויעוץ אמיתיות עם יזמים ובעלי עסקים ומנתחים בשידור את האתגרים שלהם על מנת להוציא תובנות שיוכלו לסייע גם לכם. והפעם העלנו על המנגל את אלי טייב, מייסד ומנכ״ל עמנואל השקעות, חברה יזמית אשר פועלת בשוק הנדל״ן בפורטוגל.  

  • 1 hr 26 min
  המנגל פרק 125: טקטיקות שיווק שישאירו אתכם במשחק

  המנגל פרק 125: טקטיקות שיווק שישאירו אתכם במשחק

  הפרק שוחחנו על האימפקט של תוכן להמיר למכירות ולבנות את המותג שלכם בפועל. בין היתר חפרנו על העלייה העולמית בביקוש ללוחות שחמט בעקבות גמביט המלכה, מדוע חוסלו כורסאות גינה בארה״ב לאחר הראיון של הארי ומייגן, הדוקו על הראפר שפיצח מה שכולם פיספסו, למה מאסטרקארד ואורי גלר הצחיקו אותנו (ולא מהסיבה הנכונה), 10 נקודות שמוכיחות - תוכן שיווקי הוא כבר לא העתיד וכולנו חייבים לאמץ אותו, הסיבה שניוזלטרים חוזרים בגדול, למה 96 אחוז מהקוראים של באזזפיד צולחים את התוכן עד לסיומו והמהלך המפתיע של וולמארט בטיקטוק שהוכיח את עצמו והולך להפוך לדרך חדשה עבור מותגים למכור.
  בקרו באתר רשת הפודקאסטים שלנו
  www.fresh-podcasts.com

  • 1 hr 3 min
  המנגל פרק 124: איך מייצרים מעורבות רגשית

  המנגל פרק 124: איך מייצרים מעורבות רגשית

  הפרק התארחנו במחסן ענק ובו 220 מכונות משחקים (ארקייד) העובדות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, משחקים בהן מכל רחבי העולם. על המנגל ישב איתנו המייסד והמנכ״ל של ג׳יגאנטיק רון ברייטמן. בין היתר שוחחנו על: 
  איך נוצר חיבור רגשי בין לקוח למותג? מדוע אנשים משתוקקים להיות חלק מקהילה, מדוע עמידה בתור מייצרת התלהבות וערך אצל הלקוח? איך מייצרים מעורבות רגשית ארוכת טווח אצל לקוחות, איך שידור חי משפיע על בני אדם, מדוע נוסטלגיה היא כלי עוצמתי ולא רק למבוגרים, האימפקט של המימד הפיזי על בני אדם עוצמתי יותר מהמימד הדיגיטלי, איך עובדים בשיווק מבוסס פרפורמנס, מדוע לא תוכלו לנצח בשיווק ללא קריאטיב, טקטיקות שיווק ומסרים שרון משתמש בהם ומה הקשר לסרטים של ג׳קי צ׳אן.

  • 1 hr 11 min
  המנגל פרק 123: המהפכה הגדולה ביותר בעולם הפרסום מגיעה

  המנגל פרק 123: המהפכה הגדולה ביותר בעולם הפרסום מגיעה

  הפרק שוחחנו על המהפכה הגדולה שעוברת על עולם השיווק והמיתוג בשנים האחרונות - ושלא תגידו שלא אמרנו לכם. בין אם אתם אנשי שיווק, מנכ״לים, יזמים או שכירים, הפרק הזה נוגע לכולכם.
  צאו מהסרט - פרסום מפסיק להיות יעיל, הפסיכולוגיה העמוקה מאחורי פרסום דרך תוכן, הסרט על קניון הזהב שחזה את העתיד, מדוע בנק בדנמרק השקיע בפלטפורמת תוכן, רשת המלונות ש״חטפה״ בכיר בדיסני להקים חברת מדיה, מדוע סלבריטאי ישראל מפחדים מכוכבי רשת? בישראל לא קולטים מה שבארה״ב הופך לסטנדרט, ההכרזה של לגו ויוניברסל מיוזיק על פלטפורמת תוכן משותפת, למה חברות טכנולוגיה מתקשות להשיג עובדים למרות כל פינוקי העל לעובדים, גם מפעלי שימורים חייבים להיכנס למשחק החדש ומהו המסר החשוב של יוס למשרדי פרסום.

  • 1 hr 35 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Top Podcasts In Marketing

Listeners Also Subscribed To

More by fresh podcasts