68 episodes

Sztuka Obsługi Wrażliwości.
Opowiada: Małgosia Leduchowska.

Wysokowrażliwy PODCAST Wysokowrażliwy Podcast

  • Education

Sztuka Obsługi Wrażliwości.
Opowiada: Małgosia Leduchowska.

  Fałszywa Przynależność

  Fałszywa Przynależność

  O tym jak potrafimy ucinać siebie kawałek po kawałku, byleby czuć, że gdzieś i do kogoś przynależymy.

  • 16 min
  Self-Love

  Self-Love

  Niezwykle ważny temat, często odbierany pokrętnie niczym egotyzm czy egoizm. A jest fundamentem do lepszych relacji i lepszego życia. Fragment książki Dagmary Gmitrzak pt. "Jak pokochać siebie?" pozwoli Wam zrozumieć składowe tej wyjątkowej miłości, jaką jest miłość do siebie.

  • 24 min
  Przestrzeń na niedoskonałość

  Przestrzeń na niedoskonałość

  Jak zbudować relację? Wielu ma idealną receptę, choć wszystko kręci się wokół tak prozaicznego czynnika, jakim jest pozwolenie sobie na niedoskonałość. I dużo w tym pracy z samą/samym sobą. Przede wszystkim ze sobą.

  • 17 min
  Konieczność odpoczynku

  Konieczność odpoczynku

  Jeśli nie wiesz w co włożyć ręce - odpocznij. Nikt nam tego nie mówi. Ale Agnieszka Michalska-Rechowicz odważyła się zaprosić nas do bycia architektem swojego Odpoczynku. I ja też doń zapraszam. Na swój sposób. Z fragmentem książki w tle.

  • 21 min
  Kontekst jest wszystkim

  Kontekst jest wszystkim

  W książce T. Navaro "Potęga niedoskonałości" znajduje się fragment o tym, jak ważne jest branie pod uwagę kontekstu. We wszystkim. Bo wszystko się zmienia, na zewnątrz, ale i wewnątrz nas. Wiele się dezaktualizuje i wymaga ciągłej korekty, adekwatnej do aktualnego kontekstu. O tym wszystkim, z WWO komentarzem posłuchasz w tym odcinku.

  • 26 min
  Metawartość: Miłość

  Metawartość: Miłość

  W dniu, w którym można zapomnieć czym jest miłość... nadal o miłości. Tylko inaczej i na podstawie fragmentów książki Ch. Spezzano "Miłość nie rani". No i jak w tej miłości jest WWO?

  • 27 min

Top Podcasts In Education

Mel Robbins
Brandon Turner
Dr. Jordan B. Peterson
Duolingo
TED
Rich Roll