112 episódios

Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém fotbale a sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí. Fotbalový iSport podcast najdete ve své podcastové aplikaci každé pondělí odpoledne.

iSport podcast iSport.cz

  • Desporto

Debaty o nejdůležitějším a nejzajímavějším dění v českém fotbale a sportu zasvěceně, v souvislostech, i s nadhledem. S experty deníku Sport a iSport.cz, kteří se specializují na dění okolo českých sportovců, klubů i zákulisí. Fotbalový iSport podcast najdete ve své podcastové aplikaci každé pondělí odpoledne.

  Jaké přestupy chystá Sparta a kdy se vrátí Hložek? Má Baník na poháry?

  Jaké přestupy chystá Sparta a kdy se vrátí Hložek? Má Baník na poháry?

  Baník v nezvykle klidném zápase se Spartou nedokázal prolomit sérii bez výhry proti Letenským. V ukrutné zimě ale výkonem rozhodně nezklamal a potvrdil, že jeho dobré výsledky nejsou náhodné. Zasloužila si Ostrava vyhrát a má dokonce na to, aby si konečně vybojovala účast v evropských pohárech? Proč se trápí v koncovce a koho by měla hledat na hrot? Umí Baník shánět lepší hráče než dřív navzdory “demarkační linii” mezi Čechami a Moravou?
  V živém vysílání iSport podcastu jsme se zaměřili i na Spartu a její další nevýrazný výkon. Dá se omluvit četnými absencemi, když třeba Slavia i zraněné hráče umí nahrazovat skvěle? Jak se Letenští zachovají na přestupovém trhu a koho chystají přivést? Jak vyřeší stoperskou pozici, kde sice mají spoustu hráčů, ale mnohým z nich se příliš nevěří? Jaký potenciál má teprve sedmnáctiletý střední obránce Martin Vitík a ovlivní jeho vzestup i případné transfery na Letnou?
  Nejen to ale bylo tématem dalšího vydání diskuzního pořadu deníku Sport. Nakolik už bude Dávid Hancko vždy bojovat s problémovým kolenem a mohou zdravotní patálie ještě ovlivnit jeho přestup do Sparty? Kdy se může vrátit na trávník Adam Hložek a nakolik je na něm Sparta závislá? Proč má tým Václava Kotala takové problémy při penaltách?
  Tomu všemu i dalším tématům se věnovat nový iSport podcast LIVE, ve kterém jste se mohli ptát přímo redaktorů Sportu Jana Vacka a Michala Kvasnici. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, YouTube kanále deníku Sport i ve všech podcastových aplikacích.
  0:00 Mělo se vůbec hrát mezi Baníkem a Spartou v šílené zimě? Zasloužila si Ostrava vyhrát?
  9:16 Má Sparta podávat lepší výkony i přes obří marodku? Proč najednou šla do rozestavení se čtyřmi obránci?
  17:59 Proč se Baník trápí v koncovce? Koho by měl hledat na hrot?
  28:34 Umí Baník shánět lepší hráče než dřív? Skončí před Plzní a má na poháry?
  36:52 Jaký potenciál má Vitík? Může jeho růst zastavit příchod vytipovaných stoperů? A co Hanckovo koleno?
  46:03 Koho by Sparta ještě mohla přivést? Nakolik jí hatí plány covid? Přihlíží už víc při přestupech ke zdraví hráčů? Mohou Hanckovy problémy ovlivnit uplatnění opce?
  53:33 Kdy se Spartě vrátí Hložek a je na něm závislá? Chybí Kanga a proč hráči nedávají penalty? Řeší klub aktuálně posilu?

  • 59 min
  Hokejový speciál: Má šéf svazu Král odstoupit? Proč nevychováváme talenty?

  Hokejový speciál: Má šéf svazu Král odstoupit? Proč nevychováváme talenty?

  Nevídaně tvrdé výroky reprezentačního šéftrenéra Filipa Pešána vzbudily bouřlivé reakce v českém hokeji. Speciální hokejová debata iSport podcastu s experty a hokejovými trenéry zeširoka a do hloubky otevírá zásadní témata v českém hokeji.
   
  Je dobře, že Pešán otevřel diskuzi, nebo je jeho drsná kritika příliš příkrá vůči klubům? Má i svaz máslo na hlavě a proč pořád nezúžil soutěže a toleruje nedostatek konkurence? Co dělá hokej hůř oproti fotbalu a jak se liší problémy, které řeší oba sporty? Jak by se měl hokej změnit a řešit situaci? Měl by šéf hokejového svazu odstoupit a proč na jeho post není tlak ze strany prostředí?
   
  O tom všem diskutují Milan Antoš, Miloš Říha mladší a zástupc šéfredaktora deníku Sport Miroslav Horák. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, v podcastových aplikacích a na YouTube kanále deníku Sportu.
   
  0:00 Pešánovy výroky: Je dobře, že otevřel diskuzi, nebo je drsná kritika neoprávněná?
  19:08 Proč se pořád nezúžily soutěže a je nedostatek konkurence největší problém českého hokeje?
  35:10 Má dnešní generace mladých hráčů dobrý přístup a jaké tlaky jsou na trenéry?
  49:00 Má šéf svazu Král odstoupit? Co by měl hokej změnit?

  • 1h
  iSport podcast NHL: Smutná sezona čeká Chicago. Bude Pasta show?

  iSport podcast NHL: Smutná sezona čeká Chicago. Bude Pasta show?

  Ve středu 13. ledna odstartuje pěti zápasy nový ročník NHL. Do hry se dostanou například obhájci Stanleyova poháru z Tampy. Nejslavnější hokejovou ligu světa čeká netradiční zkrácený ročník. Poprvé od výlukového ročníku 2012/13 nebude na programu plná porce 82 duelů, ale pouze 56. Všechny čeká ostrý start, po krátkých kempech bez přípravných zápasů se jde totiž rovnou do akce. Kterým hráčům a týmům se bude dařit, a kdo naopak selže? Jak si povede Zdeno Chára ve Washingtonu, a jak na tom budou čeští hokejisté? Nejen o tom vypráví redaktor deníku Sport Jan Denemark. Moderuje Martin Pešout.Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích i YouTube kanále deníku Sport.
  0:43 organizace soutěže 5:31 kdo selže, a kdo naopak zazáří9:50 platové stropy 12:13 nejlepší přestupy hráčů13:43 stěhování Zdena Cháry do Washingtonu16:43 favorité na Stanley Cup17:17 co ukáže jednička draftu Alexis Lafreniére21:25 Češi v NHL

  • 32 min
  Posílí ještě Slavia a co Sima a Olayinka? Pročistila Plzeň kabinu?

  Posílí ještě Slavia a co Sima a Olayinka? Pročistila Plzeň kabinu?

  Slavia má před jarem jednoznačný úkol – zúročit vysoký náskok na konkurenty a dovést skvěle rozehranou sezonu ke třetímu titulu v řadě. Sešívaný kádr vypadá ještě silněji než na podzim, trenérský štáb si do Edenu nechal přivést dvě vytoužené posily. Prosadí se Alexander Bah a Taras Kačaraba ve Vršovicích a jaké další rošády v kádru Slavie se ještě mohou odehrát do konce přestupového období? Mají se slávisté bát odchodů Abdalláha Simy a Petera Olaiynky a co bude hlavní faktor při vývoji jejich přestupové situace? A je Slavia lepší než v minulé sezoně?
   
  Nový díl iSport podcastu se věnuje i nejkratší zimní přestávce v dějinách české ligy. Je třítýdenní pauza šibeniční pro hráče a má situace řešení už letos? Jak by mohly kluby situaci vyřešit do dalších měsíců a let?
   
  Druhým hlavním tématem iSport podcastu jsou plzeňské zimní změny. Na co se Viktoria zaměřila a rozhodla se i odchody Luďka Pernici a Radima Řezníka čistit kabinu? Bylo zužování kádru vynucené ve chvíli, kdy by se jí hodila kvalita z lavičky i kvůli covidu a čeká Západočechy klíčové jaro pro budoucnost klubu? Podíváme se ale také na další (potenciální) příchody a odchody v plzeňském kádru. Pomůže Viktorii Šimon Falta a co budoucnost Lukáše Kalvacha?
   
  O tom všem a mnohém dalším je nový iSport podcast s redaktory deníku Sport Jakubem Konečným a Janem Podroužkem. Moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty, ve všech podcastových aplikacích i YouTube kanále deníku Sport.
   
  0:00 Jak ovlivní krátká příprava ligu a zdraví hráčů? Má smysl krátit ligu příští sezonu?
  13:09 Prosadí se Bah a Kačaraba v Edenu? Je Slavia lepší než v minulé sezoně?
  26:14 Bude Slavia ještě posilovat? Jak horká je situace okolo Simy a Olayinky?
  38:56 Zlepší se Plzeň na jaře? Čistila kabinu odchody Pernici a Řezníka?
  48:39 Čeká Plzeň klíčové jaro a co Kalvach? Posílila Viktoria dostatečně a pomůže jí Falta?

  • 1h 2 min
  Přivedou Bohemians posily? V čem se Souček vyvíjí pro velkokluby?

  Přivedou Bohemians posily? V čem se Souček vyvíjí pro velkokluby?

  Už takřka rok je Tomáš Souček hráčem West Hamu a neustále prokazuje, že je mezi nejlepšími zcela zaslouženě. Po snovém uplynulém měsíci si nadále upevňuje pozici v základní sestavě i popularitu u fanoušků a zdálky se zdá, že všechno spěje k naplnění Trpišovského proroctví, že český záložník brzo zamíří do některého evropského velkoklubu. Jak se Souček ve West Hamu mění, přizpůsobuje hře týmu Davida Moyese a vyvíjí své schopnosti, aby mohl hrát za top klub?
   
  V novinářské anketě Zlatý míč byl mimochodem Tomáš Souček spolu s Vladimírem Coufalem jmenován za nejlepšího českého hráče. Je s podivem, že Patrik Schick skončil až na třetím místě, nebo je jeho pozice zasloužená? Vyhovuje mu Leverkusen, pracuje víc pro tým a dokáže unést vysokou zátěž? Spolu s Pavlem Hartmanem se v novém díle iSport podcastu podíváme i na nejvíce nedoceněného českého hráče v zahraničí, které týmy v Evropě sledovat a proč je Premier League tak vyrovnaná.
   
  Nový díl iSport podcastu se ale bude věnovat tradičně také Fortuna lize, která sice ještě spokojeně dřímá v zimním spánku, samotné kluby se už ale začínají probouzet na zimní přípravu, a mezi nimi i Bohemians. Proč tým Luďka Klusáčka nenavázal na skvělé jaro a proč ho dlouhodobě trápí zranění? Budou Klokani přes zimu shánět posily, proč se rekonstrukce Ďolíčku zadrvává a proč by se redaktor iSport.cz Vojtěch Man omluvil trenérovi Bohemians?
   
  Tomu všemu, ale i dalším tématům se věnuje první novoroční iSport podcast, který moderuje Martin Vait. Všechny díly iSport podcastu najdete na iSport.cz/podcasty a ve všech podcastových aplikacích včetně Apple Podcasts nebo Spotify, jako i na YouTube kanále deníku Sport.
   
  0:00 Proč Bohemians nenavázali na skvělé jaro? Budou shánet posily?
  13:34 Byl Klusáčkův výrok na adresu Slavie úlet? Proč se rekonstrukce Ďolíčku zadrhává?
  27:48 Čím se stal Souček klíčem West Hamu? V čem se změnil a jak se vyvíjí pro velkokluby?
  42:41 Je správně, že Schick byl ve Zlatém míči za Součkem a Coufalem? Jak se mění v Leverkusenu a unese vysokou zátěž?
  54:37 Který český hráč v zahraničí je nejnedoceněnější? Proč je Premier League tak vyrovnaná?

  • 1h 3 min
  Kdo na podzim překvapil a zklamal? Bude jednou Jarošík koučem pro velké kluby?

  Kdo na podzim překvapil a zklamal? Bude jednou Jarošík koučem pro velké kluby?

  Fotbalová FORTUNA:LIGA odkrojila ze svého programu podzimních čtrnáct kol. Nastal proto čas na hodnocení a bilancování. Kdo je překvapením a naopak zklamáním sezony? To řešili v novém díle iSport podcastu redaktoři deníku Sport Jakub Dvořák a Jonáš Bartoš. Co chybí Plzni, která zažila nejhorší podzim od roku 2006? A je trenérem úvodní části sezony Jindřich Trpišovský, nebo Petr Rada, jenž ve skromných podmínkách dostal Jablonec na druhé místo tabulky? Dále jsme se podívali na to, kteří hráči z ligových klubů by mohli být případným posílením pro týmy z elitní trojky, a co změnil v Teplicích nový kouč Severočechů Radim Kučera. Zajímalo nás i kam až to může dotáhnout trenérský objev Jiří Jarošík, který nově převzal slovinského úřadujícího mistra NK Celje. Moderuje Martin Pešout.

  • 41 min

Top de podcasts em Desporto

Outros ouvintes também assinaram