4 episódios

Podcast by Nikola Čechová

Nikolásky Nikola Čechová

  • Comédia

Podcast by Nikola Čechová

  Nikolásky - Anička

  Nikolásky - Anička

  Do dalšího dílu podcastu jsem si pozvala mojí dobrou kamarádku Aničku Julii Slováčkovou. Společně jsme si povídaly o tom, jestli je výhoda být dcerou známých rodičů, jak zvládá konkurzy a taky o jejím boji s rakovinou prsu.

  Hezký poslech♥

  • 30 min
  Nikolásky - Gábi

  Nikolásky - Gábi

  Do dalšího dílu podcastu jsem si pozvala kamarádku Gábi, která se živí jako stylistka. Nevíte jak vytřídit šatník? Tápete ve svém stylu? Chcete mít efektivní šatník, ale nevíte jak na to? Odpovědi na tyhle otázky a mnohem více najdete v dnešním díle. Taky se v něm s vámi podělíme o tipy, kam chodíme pro kvalitní kousky my.

  Hezký poslech♥

  • 47 min
  Nikolásky - S Luckou "V SÍTI"

  Nikolásky - S Luckou "V SÍTI"

  Druhý podcast měl být na jiné téma s jiným hostem, ale po zhlédnutí nového dokumentu V síti jsem měla potřebu se s vámi podělit o pár postřehů a zkušeností. A jelikož semnou na předpremiéře byla i Lucka, stala se opět mým hostem. Co nás na něm překvapilo? Jakou máme osobní zkušenost s predátory? Tak hezký poslech.

  • 23 min
  Nikolásky - Lucka

  Nikolásky - Lucka

  Do prvního dílu podcastu jsem si pozvala svojí dobrou kamarádku Lucku Baloghovou, která měla možnost pracovně žít v Polsku a Japonsku. Jak se v Japonsku seznamuje? Proč nemůžete s tetováním do lázní? A mnoho dalšího se dozvíte v podcastu. Tak hezký poslech.

  • 39 min

Top de podcasts em Comédia

Renascença
Nuno Markl
Antena3 - RTP
Gilmário Vemba
Pedro Teixeira da Mota
Mafalda Castro e Rui Simões

Talvez também goste