Выпусков: 22

פודקאסט על יזמים ויזמות בחיפה

חיפאי ולא במקרה Rami Segal

  • Технология

פודקאסט על יזמים ויזמות בחיפה

  Sivan Baram, radd.

  Sivan Baram, radd.

  סיון ברעם, מייסדת ומנכ”לית ראדד, הקימה פלטפורמה שמביאה את עולם המשפיענים אל החנויות הדיגיטליות של הרשתות המובילות בעולם. הפלטפורמה שלה מאפשרת למנף את כל הסושיאל המתקדמים ביותר כדי ליצור חווית רכישה מועשרת ממש בתוך החנות הדיגיטלית של המותג. יתרה מזאת הפלטפורמה מנהלת את התגמול לא רק למשפיענים אלא אף ללקוחות עצמם במידה והם בוחרים להיות מעורבים ולהמליץ על מוצרים שרכשו בחנות.

  • 29 мин.
  Dorin Sharon, Meetinkz

  Dorin Sharon, Meetinkz

  דורין שרון, שהגיעה עם עשור של ניסיון בתחום האירועים, זיהתה כי קיימים חדרי ישיבות רבים שנותרים רוב הזמן ריקים, השייכים לחברות שונות, במתחמי עבודה, מלונות, גלריות, מוזיאונים, גורדי שחקים ועוד. מנגד, הבינה שרון, כי יש מספר גדול של חברות עם צורך הולך וגובר בשכירת חדרי ישיבות לפגישות ואירועים עסקיים בלוקיישנים מיוחדים. היא החליטה להקים סטארט־אפ, שמנגיש לחברות כל מה שהן צריכות לניהול פגישות – החל ממגוון לוקיישנים בכל העולם ועד לשירותים נלווים כמו ארוחות ופעילויות מיוחדות.

  "אני מגיעה מענף של אירועים שנגעו בשוק העסקי, וזיהיתי שהתהליך הזה, שמתבצע לרוב באופליין, מבזבז למי שרוצה להזמין חדר ישיבות שלושה־ארבעה ימים על פעולה, שהיא למעשה מאוד פשוטה וטכנית. אז במקום שתצטרך להתקשר למקומות שונים לקבל מידע, לעשות חיפושי גוגל ולחכות להצעות מחיר, החלטנו להעביר את כל האופרציה להליך שנעשה באמצעות אוטומציה ואונליין"

  • 41 мин.
  Deddy Lavid, Presenso

  Deddy Lavid, Presenso

  דדי לביד CTO ו Co-Founder של Presenso, המפתחת פיתרון מבוסס בינה מלאכותית לחיזוי תקלות במיכון תעשייתי, חושף אותנו לאתגרים הנפלאים של עולם ה Industrual Maintenance. אני נפעם כל פעם מחדש מאיכות ה Talents שאני פוגש בחיפה. דדי וצוות המייסדים הם מומחים בלמידה חישובית. Presenso פיתחו סט אלגוריתמים שיודע לא רק לחזות בעיות תפעוליות אלא גם לזהות את מקור הבעיה ולהמליץ על פיתרון.

  החברה הוקמה ב-2016 תחת השם DeepSense, בידי איתן וסלי, דדי לביד וד"ר דוד אלמגור. עד כה גייסה יותר משלושה מיליון דולר, מונה כ-30 עובדים ופועלת ממשרדיה בחוף הכרמל שבחיפה. לצד סימנס, ניתן למצוא בין לקוחותיה את הקונגלומרט השבדי ABB, את חברת הגז הגרמנית DEA את חברת החשמל הפורטוגלית EDP ועוד. האחרונה אף הצטרפה לסבב הגיוס האחרון של Presenso כמשקיעה אסטרטגית, במטרה לשלב את פיתוחיה בסקטור החשמל והגז.

  • 31 мин.
  Jacob Ner David, Vinsent

  Jacob Ner David, Vinsent

  Jacob Ner David, A serial tech entrepreneur and longtime wine enthusiast, started his own boutique winery, Jezreel, in the north of Israel in 2011. Jacbob is also the founder of Vinsent a blockchain-based platform for buying and trading in wine futures.

  Vinsent is offering an app that serves as a digital wine shop and exchange, in which users can place their odds on cases of wine that will not be ready for delivery for months, sometime years. The draw here is a significant discount, offered by participating wineries courtesy of eliminated middlemen.

  • 42 мин.
  Hannan Carmeli, theDock

  Hannan Carmeli, theDock

  חנן כרמלי בוגר מדעי המחשב תואר שני מהטכניון, חובל, מנכ״ל בעל ניסיון עשיר בניהול חברות פרטיות וציבוריות ויזם טכנולוגי. ב 2017 חנן הקים יחד עם שותפו ניר גרצמן את THE DOCK, קרן השקעות ומאיץ טכנולוגי בתחום הספנות, הנמלים והלוגסיטיקה הימית.

  ל THE DOCK קשרים ענפים עם חברות נמל וספנות מובילות בעולם מסקנדינביה ועד סינגפור, מערב אירופה וארה״ב. חברות אלו ניצבות כיום בפני אתגרים עצומים בתחומים כגון סייבר, אוטומציה, רגולציה בנושא הגנת הסביבה, ייעול תהליכים משלב השילוח ותפעול הנמל, ניהול הסחר בין כל השחקנים ועד הטמעה של בינה מלאכותית ותהליכים אוטונומיים באוניות עצמן.

  • 35 мин.
  Yoav Zangvil, Regulus

  Yoav Zangvil, Regulus

  יואב זנגביל CTO ו Co-Founder של Regulus סטארטאפ שפיתח טכנולוגיה ייחודית להגנה מפני התקפות תקשורת מסוג GNSS spoofing על סנסורים שמסתמכים על GPS Data. ההתקפה מתייחסת לזיוף אותות GPS על מנת להטעות ציוד ומכשירים בטווח ההתקפה כך שיציגו מידע שגוי בנוגע למיקום ומרחב. התקפות מסוג זה מסוכנות במיוחד לכלי תחבורה אוטונומיים, תחבורה ימית ואווירית (Global Navigation Satellite Systems)

  • 30 мин.

Топ подкастов в категории «Технология»