Выпусков: 20

Mám chuť si povídat, přeskočit “small talk” a bavit se o tom podstatném, o tom hluboko v nás, co si zaslouží být slyšet. Hloubi své duše mi nastavují hosté, kterým podle mého stojí za to naslouchat.
Pojďme si povídat, opravdu povídat.

O mně: https://www.weefsworld.eu/
IG @_weef_ https://instagram.com/_weef_

Nastav dUŠI Weef

  • Личные журналы
  • 5.0 • 1 оценка

Mám chuť si povídat, přeskočit “small talk” a bavit se o tom podstatném, o tom hluboko v nás, co si zaslouží být slyšet. Hloubi své duše mi nastavují hosté, kterým podle mého stojí za to naslouchat.
Pojďme si povídat, opravdu povídat.

O mně: https://www.weefsworld.eu/
IG @_weef_ https://instagram.com/_weef_

  Tomáš Rous o životě nevidomého

  Tomáš Rous o životě nevidomého

  Zachraňte Neviditelnou výstavu | Sbírka na HITHIT

  Hostem dnešního dílu podcastu je Tomáš Rous, průvodce NEVIDITELNÉ VÝSTAVY v Praze. Společně s Tomášem se bavíme o životě nevidomého. Jaké to je, pohybovat se ve tmě? Jak nevidomým nejlépe pomoci, pokud se s nimi potkáme na ulici? Jak vypadají sny nevidomého člověka? Jaké vychytávky lidem se zrakovým postižením ulehčují život? Společně si také povídáme o Neviditelné výstavě jako takové. Tomáš popisuje, na co se jako návštěvníci můžete těšit a co očekávat. Přeji příjemný poslech.  Zachraňte Neviditelnou výstavu | Sbírka na HITHIT

  "Neviditelná výstava vznikla před 9 lety v Novoměstské radnici v Praze. Jejím cílem je přiblížit návštěvníkům život nevidomých, a to formou interaktivní prohlídky. Hodina v naprosté tmě změní vnímání prostoru a donutí se spolehnout na smysly zbylé. Výstava provází návštěvníky řadou speciálně zatemněných místností, kde si mohou vyzkoušet situace z běžného života. O bezpečný pobyt ve tmě se starají naši nevidomí průvodci. Zároveň se během každé prohlídky snaží ukázat, že svět je možné vnímat mnoha různými způsoby, nejen očima. První vlnu pandemie jsme přestáli. Druhá vlna nás však donutila hledat vnější podporu, abychom mohli zaplatit pronájem prostor a mzdy."

  • 40 мин.
  Adam Táborský o duševní hygieně

  Adam Táborský o duševní hygieně

  Adam Táborský pracuje jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice a mimo to propojuje duševní zdraví a přírodu v projektu Terapie mezi stromy. Povídáme si společně o propojení měst a přírody, duševním zdraví lidí žijících ve městech. Adam sdílí své poznatky, přibližuje, jak taková terapie mezi stromy probíhá a sdílí, jak o své duševní zdraví pečuje on sám. Bavíme se také o současné pandemické situaci a o tom, jaký má dopad na naše duševní zdraví. A co takové sociální sítě nebo mediální masáž? To vše se dozvíte v novém díle podcastu #NastavdUŠI. 

  SBÍRKA NA DONIO - TERAPIE MEZI STROMY

  IG projektu Terapie Mezi Stromy

  • 56 мин.
  Petr Horký nejen o konci světa

  Petr Horký nejen o konci světa

  Hostem podcastu byl Petr Horký, polárník, režisér a taky otec dvou dcer. Společně se bavíme o jeho cestě, životní i té po světě. Bavíme se o tom, jak se stal polárníkem, jak se od moderování dostal k cestování a následně práce režiséra. Povídáme si o konci světa, na jehož téma Petr chystá film  CIVILIZACE. Petr mi odpovídá na dotazy spojené s koncem naší civilizace. Ptám se ho, co si myslí o nekonečném růstu a jaký v naší společnosti nachází smysl on sám. Společně otevíráme taky téma rodiny, dětí a to, jak současná generace může "všechno". Přeji příjemný poslech. :)

  Petr Horký
  https://www.petrhorky.cz/

  Film Civilizace aneb dobrá zprávu o konci světa
  https://www.petrhorky.cz/film/civilizace/

  Petrův podcast HausboTalk
  https://www.petrhorky.cz/podcasty/

  • 1 ч. 15 мин.
  Weef o porodu s Martinem

  Weef o porodu s Martinem

  V dnešním díle nastavuji duši já sama společně se svým partnerem, manželem a otcem čerstvě narozeného Theodorka. Upřímně a otevřeně s vámi sdílíme jeden z našich nejintenzivnějších zážitků, porod. Byli jsme připraveni mít děti? Jaké bylo těhotenství? Jak probíhal porod a byl by u něj Martin znovu přítomen? Jaká jsme měla porodní přání? Jak jsme se na porod připravovali? O tom a mnohem víc se s vámi podělíme právě v tomto díle. Příjemný poslech. 

  Literatura, kterou četl Martin:
  What to Expect When You're Expecting, Heidi Murkoff
  How to Talk So Kids Will Listen & Listen So Kids Will Talk, Adele Faber, Elaine Mazlish, Joanna Faber, Kimberly Ann Coe
  Literatura, kterou četla Weef:
  Znovuzrozený porod, Michel Odent (v podcastu jsem chybně uvedla název knihy)
  Orgasmický porod, Elisabeth Davisová
  Kurzy:
  A Centrum, Partnerské předporodní ladění
  Porod je krásný, Hypnoporod
  O těhotenské józe s Veronikou Johánkovou:
  https://anchor.fm/nastavdusi/episodes/Veronika-Johnkov-nejen-o-thotensk-jze-ebdqbc

  • 1 ч. 4 мин.
  Anna Vašinová o životě adoptované (od průserů k meditaci)

  Anna Vašinová o životě adoptované (od průserů k meditaci)

  V tomto díle nastavuje dUŠI Anička, holka, které se svět otočil vzhůru nohama už na samém začátku. Pořádá meditační a jógové pobyty. Nicméně cesta k meditaci a rozmotání složitých vzorců vedla přes trnité období. Vše to začalo už příchodem na svět. Anička vypráví svůj příběh, vnitřní postoje a zpětně je hodnotí. Mluví o problémech s obezitou, anorexií, bulimií, sociální fóbií, drogách. krádežích, období vzdoru a taky zlomu, kterým jí byl vhled do světa meditací a jógy.

  Annie na IG
  https://www.instagram.com/annievasinova/
  https://linktr.ee/annievasinova
  Masaru Emoto
  http://www.szu.cz/uploads/Masaru_Emoto_a_voda_www_szu_cz_20122012.pdf

  • 1 ч. 4 мин.
  Josef Formánek o alkoholismu, dobrodružství a duchovnu

  Josef Formánek o alkoholismu, dobrodružství a duchovnu

  Roku 1992 založil společně s Miroslavem Urbánkem geografický magazín Koktejl. Téměř třináct let působil jako jeho šéfredaktor a díky své práci procestoval přes třicet zemí světa, z nichž ho nejvíce ovlivnil ostrov Siberut. Dnes se věnuje psaní. Vydal 7 knih. Jeho první knihy Prsatý muž a zloděj příběhů se prodalo přes 100 tisíc výtisků. Společně s Josefem zabloudíme do jeho duše - duše dobrodruha, spisovatele, člověka v minulosti závislého na alkoholu, do duše věřícího a otce. Doufám, že se vám podcast bude líbit. Přeji příjemný poslech! :)

  #NastavdUŠI

  PODCAST
  https://www.weefsworld.eu/podcast-nastav-dusi/

  • 1 ч. 25 мин.

Отзывы покупателей

5.0 из 5
1 оценка

1 оценка

Топ подкастов в категории «Личные журналы»

Слушатели также подписываются на