8 avsnitt

Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький – знову зібрались разом у подкасті «Профітролі». Це можливість видихнути та порефлексувати з друзями у п’ятницю ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи. Слухайте по п’ятницях на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts!

Профітрол‪і‬ Радіо Сковорода

    • Utbildning

Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький – знову зібрались разом у подкасті «Профітролі». Це можливість видихнути та порефлексувати з друзями у п’ятницю ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи. Слухайте по п’ятницях на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts!

    Наші міста

    Наші міста

    Якому українському місту належить ваше серденько? У дев’ятому епізоді «Профітролів» Володимир Бєглов, Артем Галицький та Мар‘яна Романяк не цитують Сосюру, але поетично зізнаються у любові до Києва, Львова, Одеси та ще десятка великих обласних центрів та крихітних сіл і містечок. Згадуємо привітну Вінницю над Бугом, модні Суми, де з’явився перший стадіон з пластиковими сидіннями, та магічний Славутич зі спроєктованими ще у минулому столітті велодоріжками.



    Також говоримо про гостинний і ресурсний у всіх поняттях Ужгород, унікальну та неочікувану Полтаву, прогресивний і самодостатній Дрогобич, у якому вся сіль, про пунктуальну й водночас трохи ліниву Одесу і про столицю українського гончарства Опішню, де кожна друга хата – музей. І, звичайно, про звірячо-прекрасний Харків та Полтаву, де українська мова густа, як сметана. Обережно! В епізоді також присутня імпровізована енциклопедична довідка про Сокаль, що на Львівщині. Слухайте про магію дитячих та романтику підліткових кримських спогадів, про нові простори Івано-Франківська, про маленькі та про різний, але однаково прекрасний Львів, на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.



    Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький знову зібрались разом! Подкасті «Профітролі» – це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи.

    • 53 min
    Вплив російської культури на нас

    Вплив російської культури на нас

    російська культура насаджувалась українцям агресивно, лунаючи «попсою» з кожної «праски», говорячи «добрає утра, страна» зі столичних радіоприймачів та лякаючи агресивною україномовною Галичиною. Зі слів Мар‘яни Романяк трохи більше пощастило тим, хто жив ближче до польського кордону. А от Володимир Бєглов та Артем Галицький мали сумніші досвіди. Про які й розкажуть у восьмому епізоді подкасту «Профітролі».



    Звідки у наших головах російська музика та чому дехто досі не перестає слухати виконавців країни-агресора? Чи справді їхня культура так глибоко в нас засіла? Як нам репрезентувати українську культуру світові? Чому російська культура колись змогла виграти боротьбу за нашу увагу та як не впустити її у наш інформаційний простір знову? Про Булгакова й Підмогильного, про валєрію в театрі Заньковецької, про вкрадені росією мультфільми та про те, як врешті-решт нам шанувати своє – слухайте і пишіть у коментарі, чи відгукується вам розмова.



    Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький знову зібрались разом! Подкасті «Профітролі» – це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

    • 1 tim. 3 min
    НЛО, вроки, УПЦ МП та інші страхи

    НЛО, вроки, УПЦ МП та інші страхи

    Істина десь поруч… Так могли б називатися «Профітролі», але це вже є слоганом відомого серіалу. Про «Секретні матеріали», а також про НЛО, вроки та УПЦ МП говоримо у сьомому епізоді з Артемом Галицьким, Мар’яною Романяк та Володимиром Бєгловим. Як ми це поєднали? Темою страхів!



    Боятися – це нормально? Коли до нас приходять страхи? У чому різниця між хвилюваннями, побоюваннями й страхами? Чи справді частину наших страхів формує соціум? Чому ми йдемо на зустріч страху і що це нам дає? Страх приходить від Бога чи від лукавого? Говорили не тільки абстрактно, а й предметно: чому боїмося нереалізованості, втрати часу, смерті, невідомості, вищої сили та іноді й самих себе. «Тепер підлітки можуть бути такими, якими вони хочуть бути. Вони не бояться бути собою, а батьки не плекають в них цей страх».



    А чого боїтесь ви? Пишіть у коментарях та долучайтесь до розмови на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts. Подкасті «Профітролі» – це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері наприкінці тижня не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, щоб кожен зміг поділитись баченням з боку власної експертизи.

    • 1 tim. 1 min.
    Інститут репутації

    Інститут репутації

    Що важко заробити, легко втратити й майже неможливо відновити? Це репутація і все, що з нею пов’язане: довіра та лояльність до вас та того, з чим пов’язана ваша діяльність. Про це наш шостий епізод подкасту «Профітролі». Артем Галицький, Мар’яна Романяк та Володимир Бєглов обговорюють репутацію в масштабах особистості, бізнесу та держави. Як формується репутація? Що може її зруйнувати? Бути щирим – запорука безпеки репутації? Яким чином репутація впливає на особистий бренд? А як позначається на бренді компанії? Чи можна відновити репутацію?



    Трохи філософуємо та наводимо багато конкретних прикладів, щоб осягнути механізм. Від Максима Нефьодова до Аліни Паш, від Yakaboo до Starbucks, від Німеччини до росії – аналізуємо репутаційні кейси та їхні наслідки. Також говоримо про нашу державу та її бренд у світі: «В Україні, на відміну від північного сусіда, репутація будується на цінностях та на діях, які ці цінності затверджують. Україна вже заробила свою репутацію і продовжує її заробляти на роки вперед». А ви відмовлялися від якогось товару чи послуги через їхню репутацію? Пишуть у коментарях та долучайтесь до розмови на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.



    Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький знову зібрались разом! Подкасті «Профітролі» – це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері наприкінці тижня не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, щоб кожен зміг поділитись баченням з боку власної експертизи.

    • 55 min
    День народження

    День народження

    Люди поділяються на два типи: одні приховують дату народження в Фейсбуці, щоб їх не вітали, а інші пам’ятають кожного й кожну, хто забув про привітання. У п’ятому епізоді «Профітролів» є представники обох типів, і є той/та, хто утримався від відповіді. Але щоб дізнатися, як поділились Артем Галицький, Мар’яна Романяк та Володимир Бєглов, потрібно послухати епізод.



    Сьогодні у дружній компанії обговорюємо дні народження. Чи справді день народжений особливий день? Як ставитись до віку? Святкувати чи не святкувати? Вітати чи не вітати? Якщо вітати, то коментарем, повідомленням чи дзвінком? Вечірка-сюрприз чи провести день, як хочеться? А ще говоримо про гороскопи, знаки зодіаку та відомих людей, які народились з нами в один день.



    «Здається, що нині привітання з днем народження – це зміцнення власного соціального капіталу і можливість підтримувати зв’язок». Лайфхак для привітання, якщо вам це складно дається: поєднайте хороші побажання з власним спогадом, який вас пов’язує з людиною, яку вітаєте. Щастя і здоров’я – теж завжди в тренді.



    Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький знову зібрались разом! Подкасті «Профітролі» – це можливість видихнути та порефлексувати з друзями ввечері наприкінці тижня не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, щоб кожен зміг поділитись баченням з боку власної експертизи. Слухайте на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts.

    • 1 tim.
    Звички

    Звички

    Уже четвертий епізод «Профітролів» залітає на наші платформи! Якщо ви слухали всі попередні, то вже напрацювали звичку проводити п’ятницю у веселій дружній компанії Артема Галицького, Мар’яни Романяк та Володимира Бєглова.



    Знаєте, як можна зловживати шампунем? А де пролягає тонка межа між шармом і гріхом? І як робити все в останній момент, певно, теж вам знайомо? Сьогодні говоримо про звички: про хороші й погані, корисні й не дуже, про важливі й безглузді, про ті, які треба викорінити, і ті, яким вартує навчитися. Де межа між звичкою і потребою? Коли звичка стає шкідливою? Як часто ми йдемо за звичним сценарієм в різних життєвих ситуаціях? Чи є звичка, яка відрізняє українців від всіх інших націй світу?



    Є! Ні, це не звичка сваритися чи спізнюватись, хоча цим ми теж іноді грішимо. Це звичка максимально використовувати свій потенціал попри відсутність ресурсів. «Коли в тебе немає ресурсів, але є свобода, то в тебе народжується мистецьке об’єднання «Дзиґа». Коли в тебе немає ні ресурсів, ні свободи – ти – росія. А коли в тебе є і ресурси, і свобода – ти – Європа. Ми були в сірій зоні, але тепер у нас ще й ресурси будуть». Сміх, серйозні думки та безсмертний хіт Миколи Мозгового у виконанні Володимира Бєглова вже чекають на вас!

    • 1 tim. 2 min

Mest populära poddar inom Utbildning

4000 veckor
Christina Stielli
Sjuka Fakta
Simon Körösi
TED Talks Daily
TED
Max Tänt med Max Villman
Max Villman
6 Minute English
BBC Radio
SMART PRAT
SMART PSYKIATRI