6 avsnitt

Rady Mentorów -Podcast inspirowany tematyką mentoringu i osobami które odniosły życiowy sukces i chcą się tą wiedzą dzielić oraz inspirować innych każdego dnia.

Rady Mentorów Rady Mentorów

  • Karriär

Rady Mentorów -Podcast inspirowany tematyką mentoringu i osobami które odniosły życiowy sukces i chcą się tą wiedzą dzielić oraz inspirować innych każdego dnia.

  Krzysztof Humeniuk - Tik Talk

  Krzysztof Humeniuk - Tik Talk

  Zapraszam do przesłuchania inspirującego wywiadu z Krzyśkiem Humenikiem, jak sam o sobie mówi pasjonatem czasomierzy, który prowadzi "pierwszy program o zegarkach na polskim YouTube" - Tik Talk. Dzięki tej inspirującej rozmowie między innymi dowiesz się, czy kanał na YT sprawił, że Krzysiek stał się bardziej rozpoznawalny oraz jakie trendy panują w zegarkowym świecie. Krzysiek wyczerpująco odpowie na pytanie -  Ile tak naprawdę przeciętny Kowalski powinien mieć zegarków ?  Zachęcam do subskrybowania kanału Tik Talk - https://www.youtube.com/c/TikTalk/featured . 

  • 2 tim. 18 min
  wowstyle.margo_ven - Margo

  wowstyle.margo_ven - Margo

  Zapraszam do przesłuchania inspirującego wywiadu z Margo Ven - osobistą stylistką, blogerką oraz prowadzącą warsztaty dotyczące stylu i ubioru. Dzięki naszej rozmowie przekonasz się, że moda jest dla każdego, a także dowiesz się, dlaczego nie warto rezygnować z marzeń. Na przykładzie państw europy centralnej Margo wyjaśni nam różnicę pomiędzy modą i stylem, jak również pomoże zrozumieć dlaczego moda zatacza koło i coraz chętniej wracamy do rzeczy, które kiedyś były uważane za „obciachowe”. Oczywiście nie zabraknie polecenia ciekawych pozycji literackich jakimi są „Barbara Sher”, „Wishcratf” czy „How to get what you really want”. Dajcie znać, czy wywiad Wam się podobał :)

  • 1 tim. 22 min
  Krzysztof Toczyski

  Krzysztof Toczyski

  Zapraszam do przesłuchania inspirującego wywiadu z medalistą i reprezentantem kadry narodowej, a także trenerem w szkole sztuk walki Wing Chun Kung Fu - Krzysztofem Toczyskim. Dzięki naszej rozmowie dowiesz się, czy Kung Fu jest dla każdego! Krzysiek opowie jak wygląda tradycyjny trening i jakie towarzyszą mu emocje oraz porówna poziom zawodów europejskich i Zapraszam do przesłuchania inspirującego wywiadu z medalistą i reprezentantem kadry narodowej, a także trenerem w szkole sztuk walki Wing Chun Kung Fu - Krzysztofem Toczyskim. Dzięki naszej rozmowie dowiesz się, czy Kung Fu jest dla każdego! Krzysiek opowie jak wygląda tradycyjny trening i jakie towarzyszą mu emocje oraz porówna poziom zawodów europejskich i azjatyckich. Nie zabraknie również polecenia ciekawych pozycji literackich jakimi są „Cztery Umowy” autorstwa M. Ruiz czy „Przebudzenie” A. De Mello.. Nie zabraknie również polecenia ciekawych pozycji literackich jakimi są „Cztery Umowy” autorstwa M. Ruiz czy „Przebudzenie” A. De Mello.

  • 1 tim. 22 min
  Stosunkowo bliski wschód

  Stosunkowo bliski wschód

  Poznaj z nami Bliski Wschód! Zapraszam do przesłuchania wywiadu z Dominiką i Kubą - autorami bloga stosunkowobliskiwschod.pl
  Dzięki tej inspirującej rozmowie dowiesz się: które miejsca turystyczne są godne odwiedzenia, a które mocno przereklamowane przez media; jakiej potrawy koniecznie musisz spróbować będąc w Izraelu, a także posłuchasz o typowych zwyczajach i sposobach spędzania wieczorów przez lokalsów.
  Kilka słów o autorach:
  Dominika - na codzień pracuję jako przewodnik miejski pomagając odkrywać turystom Kraków. Z wykształcenia jestem kulturoznawcą bliskowschodnim i niedoszłym filologiem rusycystą. Z pasji podróżniczką i fotografem. Kiedy nie podróżuję, chętnie dzielę się z innymi swoją wiedzą o Bliskim Wschodzie a także realizuję się w kuchni, stawiając sobie nowe kulinarne wyzwania. Jestem dumną właścicielką psa Alefa.
  Kuba - jestem politologiem i orientalistą. Moje szczególne zainteresowania skupiają się na Lewancie - począwszy od historii, literatury, poprzez kulturę a skończywszy na kuchni. Specjalizuję się także w relacjach Izraela z sąsiadami oraz Europą, chociaż moje zainteresowania sięgają też dalszych części świata.
  Znaleźć możecie ich także na Facebooku i Instagramie. Serdecznie zachęcam do obserwowania :)

  • 1 tim. 23 min
  Jan Kaczmarczyk, mąż ojciec bloger zafascynowany wojskiem.

  Jan Kaczmarczyk, mąż ojciec bloger zafascynowany wojskiem.

  Jan Kaczmarczyk, mąż ojciec bloger zafascynowany wojskiem.
  Prowadzi blog z którego dowiesz się - Nazywam się Janek i właśnie wszedłeś na blog, z którego dowiesz się, jak w codzienne życie wprowadzić wartości i zasady operatorów Wojsk Specjalnych. Jeśli podejmiesz to wyzwanie, każdy dzień Twojego życia będzie operacją specjalną.

  Posłuchaj inspirującego wywiadu o wojsku, wierze , o byciu mężem i ojcem.

  Blog i instagram :
  https://www.operator-paramedyk.pl/

  https://instagram.com/operatorparamedyk?igshid=xjkxo3m8jc9l

  Luxtorpeda Hymn - https://youtu.be/jbjbfUlX2Vc

  Wojska Obrony Terytorialnej - https://terytorialsi.wp.mil.pl/

  Make Your Bed. Proste rzeczy, które zmienią Twoje życie… a może i świat - https://www.empik.com/make-your-bed-proste-rzeczy-ktore-zmienia-twoje-zycie-a-moze-i-swiat-mcraven-william-h,p1175530161,ksiazka-p

  Heroiczne życie. Odkryj cel w życiu i zmieniaj świat - https://www.empik.com/heroiczne-zycie-odkryj-cel-w-zyciu-i-zmieniaj-swiat-lowney-chris,p1222462001,ksiazka-p

  • 50 min
  Pierwszy odcinek podcastu Rady Mentorów.

  Pierwszy odcinek podcastu Rady Mentorów.

  Pierwszy odcinek podcastu Rady Mentorów. Podcast inspirowany tematyką mentoringu i osobami które odniosły życiowy sukces i chcą się tą wiedzą dzielić oraz inspirować innych każdego dnia.

  Książki :

  Toksyczni Ludzie - https://bonito.pl/k-690028-toksyczni-ludzie?gclid=Cj0KCQiA4NTxBRDxARIsAHyp6gCZdfnMqRPXe8hKnowfFiX1mOna3kcnohHhJ0I2khhS9JrHD2IxyTUaAh-oEALw_wcB

  Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - https://bonito.pl/k-699091-jak-zdobyc-przyjaciol-i-zjednac-sobie-ludzi

  Nawyki warte miliony - https://bonito.pl/k-90709098-nawyki-warte-miliony

  Finansowy Ninja - https://finansowyninja.pl/ oraz https://jakoszczedzacpieniadze.pl/

  Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych - https://bonito.pl/k-1294960-narzedzia-tytanow-taktyki-zwyczaje-i-nawyki-milionerow-ikon-popkultury-i-ludzi-wybitnych

  YouTube :


  8 Signs of a Toxic Friendship | Sharon Livingston | TEDxWilmingtonWomen - https://youtu.be/-94Ql0UphdA


  Pełna moc możliwości: Jacek Walkiewicz at TEDxWSB - https://youtu.be/ktjMz7c3ke4

  Arnold Schwarzenegger This Speech Broke The Internet AND Most Inspiring Speech- It Changed My Life. - https://youtu.be/bQxqIKTO2Ck

  • 37 min

Mest populära podcaster inom Karriär