Dneska jsme přivítali ve studiu otce automatizace a rozvoje v Rohlíku. Logistika Aleše zaujala už na škole jako volitelný předmět. Nastoupil jako interim manažer v MAKRO, kde později stavěl network a nové moderní haly po republice.
20 let pak pracoval v německé centrále, jelikož Němci chtěli to stejné, co se podařilo u nás v Čechách a na Slovensku. V roce 2013 viděl trend trhu směrem k e-commerce, který ho lákal a odešel do společnosti ALSO. Poté začal intenzivně spolupracovat s Tomášem Čuprem a nově vznikajícím Rohlíkem a zbytek je historie.
Poslechněte si povídání o tom, jak zvládli boom stavění po Evropě, expanzi a několikanásobně vyšší personální náklady na západě.
Jste zvědavi na jeho zkušenosti s výhodami a úskalími různých skladovacích technologií? Nebo se ptáte, proč Rohlík nepronikl také na Slovensko? Tak poslouchejte.
Informácie
- Relácia
- Zverejnené15. januára 2025 o 7:13 UTC
- Dĺžka56 min
- Epizóda55
- HodnotenieNevhodné
