Epizódy: 74

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

BROCAST Brocast

  • Komédia
  • 4,3 • Hodnotenia: 32

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

  David Navrátil - Investiční speciál č. 1

  David Navrátil - Investiční speciál č. 1

  Zdravíčko přátelé, tak jsme zase tady a tentokrát s epizodou, kterou si určitě poslechněte pokud investujete nebo se teprv chystáte. Už někdy na jaře jsme si říkali, že bychom rádi natočili něco jako investiční speciál, který bychom rádi rozdělili do 2 částí. Ta první by se zabývala makroekonomikou – tedy ekonomickou situací, ve které se … #74 – David Navrátil – Investiční speciál č. 1 Read More »

  • 3 hod. 6 min
  Zdeněk Pohlreich

  Zdeněk Pohlreich

  Ahoj kamarádi, tak jsme zase tady. A tentokrát s epizodou, která se bude vysílat i na Marsu, protože si k nám do studia přišel hrát s kamením legendární šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Výhodou takhle věhlasných hostů je, že je nemusíme zdlouhavě představovat, protože zrovna Zdeňkovu kariéru jsme měli možnost sledovat v televizi prostřednictvím mnoha pořadů. Co … #73 – Zdeněk Pohlreich Read More »

  • 2 hod. 34 min
  Matěj Dvořák

  Matěj Dvořák

  Přátelé, po letní prodloužené přestávce jsme kooonečně zpět. A protože jsme tento podzim chtěli odstartovat nějakým kontroverzním tématem a politiku jsme letos nestihli, tak jsme se vrhli na druhé nejkontroverznější téma na světě – auta. Naštěstí jsme na to nebyli sami a naše pozvání přijal Matěj Dvořák, pořadatel kulturních akcí a producent, kterého ale spíš … #72 – Matěj Dvořák Read More »

  • 2 hod. 43 min
  Luděk Staněk

  Luděk Staněk

  Zdravíčko přátelé, tak jsme opět zde a to tentokrát jsme si přichystali takovou letní a odlehčenou epizodu, která byla plná kontroverzních témat a predikcí o začátku občanské války. Jak jste tedy už možná poznali, hostem byl komik a coolfaktor dvojice Čermák Staněk Comedy Podcastu – Luděk Staněk. A že to byla prča od začátku do … #71 – Luděk Staněk Read More »

  • 2 hod. 21 min
  Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 2

  Vilém Vlašic - Letní grilovačka vol. 2

  Dámy a přátelé, pánové a nepřátelé, hostem speciální letní grilovačky byl “pariot”, kluk s holistickým přístupem k životu, zastánce rakouské ekonomické školy a náš bezva kamarád – Vilém Vlašic. Rozhovor, ve kterém jsme se snažili neřešit politiku, má přes 4 hodiny a byla to sranda od začátku do konce. Ti, kteří to naše blábolení doposlouchají … #70 – Vilém Vlašic – Letní grilovačka vol. 2 Read More »

  • 4 hod. 25 min
  Daniel Prokop

  Daniel Prokop

  Naši drazí diváci a posluchači, jsme tu s další epickou epizodou. Hostem našeho podcastu byl sociolog, doktorand při Univerzitě Karlově a zakladatel PAQ Research – Daniel Prokop. Dana nejspíš znáte z Otázek Václava Moravce či DVTV, kde se pravidelně objevuje před volbami nebo těsně po nich (což v Česku skoro pořád), aby vysvětlil, proč volby … #69 – Daniel Prokop Read More »

  • 2 hod. 42 min

Poslucháčske recenzie

4,3 z 5
Hodnotenia: 32

Hodnotenia: 32

"dl" ,

Bina10

Na chalanov som natrafil pri hľadaní promo kódov, našiel som jeden z najlepších ktorý funguje všade. Bína10! Funguje dokonca aj na aroha.cz. Chalani na podcaste promuju svoje vitamíny proti 5G tak neváhaj, vypočuj si ako to celé funguje. Ako bonus zvučí im to intergalaktický aziat ktorý si ide espressotonic a tým zvuk robí úplne ultragalakticky. Podcast odporúčam aj tvojmu dedovi ktorý sa presťahoval do Argentíny. Good job!

juraj_kv ,

Spoiled af

Bol som veľký fanúšik až do momentu keď prezradili veľký spoiler ku seriálu bez upozornenia
Už nepočúvam

Andy_Krbl ,

Brocast

Jeden z mala podcastov, ktore vydrzim pocuvat / pozerat cely. Inspirativni hostia, putave temy. Za mna top podcast v ČR / SR👌🏼

Najlepšie podcasty v kategórii Komédia

Mohlo by sa vám páčiť