13 episodes

Golf fantastic, funny and fluffy

Čenda a Tonda jedou spolu na golf Cenek Lorenc

  • Sports

Golf fantastic, funny and fluffy

  Díl II: Eva Koželuhová

  Díl II: Eva Koželuhová

  "Odvážná rána nikdy nemůže dopadnout hůř než ta bázlivá." To je motto pro golf i život, které razí trenérka, hráčka a také příležitostná caddie Eva KOŽELUHOVÁ.
  Vyzkoušela snad všechny sporty (s plaváním to dotáhla až do juniorské reprezentace a je mistryní světa Ski and Golf) což se pro výuku hry velmi hodí.
  Jak se má přistupovat k dětem? Co mají dělat ženy, aby více a lépe hrály? A co všechno obnáší pestrý život talentované mladé ženy, která v podcastu také zazpívá?
   

  • 1 hr 5 min
  Golf 2021

  Golf 2021

  V prvním díle nové, druhé sezony diskutujeme o tom, co nás neminulo a co nás čeká. Díváme se na vrcholový golf i na rekreační hru a mj. s námi zjistíte, co mají společného atomová elektrárna, tržnice Sapa a seriál Boží mlýny. Asi už tušíte, ale jsou tu netušené souvislosti.

  • 1 hr 4 min
  Díl 11: Birdie a bogey sezony 2020

  Díl 11: Birdie a bogey sezony 2020

  Hosty 11. dílu jsou tentokrát sami hostitelé. Čenda a Tonda se ohlížejí za rokem 2020 svýma očima. Co lze označit jako birdie a co naopak dopadlo výsledkem bogey? Které události je nejvíc zaujaly? Jak vidí klíčové hráče, nová hřiště či proběhnuvší turnaje? A co čekají od nadcházející sezony, včetně volby nové hlavy českého golfu?

  • 1 hr 2 min
  Díl 10: Architekt Jiří VELDEN

  Díl 10: Architekt Jiří VELDEN

  Základem úspěchu golfového hřiště je dobrý architekt. Jiří VELDEN proslul jako autor minimalistických designů a prostorově skromných devítek, na kterých začínala většina golfistů. "Jeho" Stará Boleslav má sotva 11 hektarů. Stavitel Hodkoviček, Čertova břemene, Slapů a dalších míst je srdcař a také guru, který v Krásném dvoře přivedl ke golfu mnoho neznalých, včetně autorů tohoto podcastu. Bývalý projektant dálnic a silničních tahů se poprvé představuje v audiorozhovoru, v němž například odhalí, jak za minulého režimu vpašoval golf do Tělovýchovné jednoty Kuželky Praha.

  • 53 min
  Díl 9: Prezident GC Beroun Vojtěch MATĚJČEK

  Díl 9: Prezident GC Beroun Vojtěch MATĚJČEK

  Jak to chodí v privátním golfovém klubu? Může si tam zahrát nebo dojít na večeři i někdo zvenčí? A kolik to ročně stojí, být členem? Fungování Beroun GC objasňuje jeho prezident a výkonný ředitel areálu Vojtěch Matějček. Ohlíží se rovněž za tamním turnajem Ladies European Tour a za svým působením na Karlštejně v barvitých 90. letech, kdy tam hráli nejlepší profesionálové Evropy, ale také třeba Sean Connery. 

  • 54 min
  Díl 8: Trenérka Renata BRÝDLOVÁ

  Díl 8: Trenérka Renata BRÝDLOVÁ

  Nezajímají ji "hvězdy", ale normální golfisté. Trénuje ženy, muže i děti a také hendikepované. Na hru i život, který má pestrý, nahlíží Renata BRÝDLOVÁ s jednoduchostí, která nám často uniká. O svých zkušenostech z fyzioterapie i působení v Německu, o specifickém trénování žen a také o tom, proč bychom měli hrát golf s nadhledem, ale rozhodně si počítat skóre, hovoří trenérka z pražských Hodkoviček v 8. díle podcastu,

  • 1 hr 1 min

Top Podcasts In Sports

Listeners Also Subscribed To