21 episodes

#ŽalgirisOnAir podkastas, atveriantis duris į Kauno „Žalgirio“ komandos gyvenimą.

#ŽalgirisOnAir podkastas zalgirisonair

  • Basketball

#ŽalgirisOnAir podkastas, atveriantis duris į Kauno „Žalgirio“ komandos gyvenimą.

  Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai

  Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai

  Kipras Serpauskas #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje kalbina krepšininkus Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius. Tinklalaidėje kalbama: apie TikToką ir mokslus universitete (1:09); apie gineso rekordus, aukščiausius brolius pasaulyje, darbą su komunikacijos komanda ir linksmas nuotraukas (7:28); apie broliškus pykčius, apie neįtikėtiną dėmesį Kinijoje, dvynių šventę ir „LavTwins“ vardo garsinimą (19:54); apie apsimetimą vienas kitu ir pasiūlymus vesti laidas (33:56); apie ateitį krepšinyje, intelektualųjį Dainių Šalengą ir tinkamą mitybą (42:40); apie Arvydo Sabonio pastabas, Tanoką Beardo charakterį, nerealią „Žaligirio“ komandą, energetinius gėrimus mėgstančius ir labiausiai įsiminusius legionierius (54:49); žaidimas (1:12:30); žiūrovų klausimai (1:21:27).

  • 1 hr 42 min
  Andrius Žiurauskas

  Andrius Žiurauskas

  Kipras Serpauskas dvidešimtajame #ŽalgirisOnAir podkasto epizode kalbina „Žalgirio“ balsą Andrių Žiurauską. Podkaste kalbama: apie atostogas ir alternatyvių darbų paieškas (0:35); apie ekstremalią kelionę į Estiją, užmirštas „Žalgirio“ rungtynes ir žaidimus su telefonu rungtynių metu (7:41); apie kariavimą su apšvietėjais, nepristatytą Dainių Šalengą ir neužrašytas teisėjų pavardes (20:44); apie dvigubą rolę „Žalgirio“ arenoje, neteisingai ištartas legionierių pavardes ir trenerių pagyras (26:30); apie personažus, užlipdytas etiketes ir Eurolygos reportažą (32:55); apie žmonių dėmesį, kritiką ir įsimintiniausią LKL čempionų taurės paminėjimą (45:04); žiūrovų klausimai (51:50).

  • 56 min
  Pokalbis su legendiniu Kauno „Žalgirio“ komandos krepšininku Dainiumi Šalenga

  Pokalbis su legendiniu Kauno „Žalgirio“ komandos krepšininku Dainiumi Šalenga

  Kipras Serpauskas devynioliktajame #ŽalgirisOnAir podkasto epizode kalbina legendinį Kauno „Žalgirio“ žaidėją Dainių Šalengą. Podkaste kalbama: apie energijos suteikiančius gėrimus, studijas, sporto psichologiją ir žaidėjų vaidmenis komandose (0:26); apie neeilinius dėjimus, vėlyvą pradžią krepšinyje, skaudų pralaimėjimą Tel Avivo „Maccabi“ komandai, spalvingus „Žalgirio“ legionierius ir bendravimą su jais, negirdėtas istorijas su Vladimiru Romanovu, sąmokslo teoriją LKL finalo serijoje ir įsimintiniausią čempionų titulą (32:04); apie fantastišką atmosferą Kauno sporto halėje, sirgalių pastabas ir žaidimą su Marcu Gasoliu (1:20:17); apie perėjimą į trenerio darbą, jaunimo treniravimą ir Arno Veličkos lyderystę (1:30:55); žiūrovų klausimai (1:44:04).

  • 2 hr 1 min
  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ dublerių treneriu Dariumi Sirtautu

  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ dublerių treneriu Dariumi Sirtautu

   Kipras Serpauskas aštuonioliktajame #ŽalgirisOnAir podkasto epizode kalbina Kauno „Žalgirio“ dublerių trenerį ir buvusį krepšininką Darių Sirtautą. Podkaste kalbama: apie rutiną, mokslus ir treniruotes (0:28); apie žaidimą „Žalgiryje“, legendinius dėjimų konkursus, Ennisą Whatley, jaunųjų žaidėjų charakterių ugdymą ir sporto psichologiją (7:03); apie patirtį Kinijoje ir pažintį su Yao Mingu (34:00); apie darbų pasiskirstymą „Žalgirio“ dubleriuose ir individualų žaidėjų įgūdžių treniravimą (45:08); „blic“ žaidimas (54:39); žiūrovų klausimai (1:02:01). 

  • 1 hr 12 min
  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ komandos sporto direktoriumi Robertu Javtoku

  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ komandos sporto direktoriumi Robertu Javtoku

  Kipras Serpauskas septynioliktajame #ŽalgirisOnAir podkasto epizode kalbina Kauno „Žalgirio“ sporto direktorių Robertą Javtoką. Podkaste kalbama: apie veiklas karantino metu, buitinius darbus ir didelę aistrą pirtims (0:42); apie gyvenimą Šiauliuose, blogą aplinkinių įtaką, patirtį San Antonijaus „Spurs“ organizacijoje ir dvejopą etapą Atėnuose (08:00); apie prisijungimą prie Kauno „Žalgirio“, rūbinės taisykles, įsimintiniausius LKL čempionų titulus, paskutines karjeros rungtynes, garsiąsias reklamas atstovaujant rinktinei ir ašaras pralaimėjus olimpinių žaidynių pusfinalyje (30:23); apie sporto direktoriaus pareigas, žaidimą Utenoje ir legendinius metimus iš vidurio (57:10); „blic“ žaidimas (1:06:40); žiūrovų klausimai (1:14:21).

  • 1 hr 25 min
  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandų vadovu Gediminu Navicku

  Pokalbis su Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandų vadovu Gediminu Navicku

  Kipras Serpauskas šešioliktajame #ŽalgirisOnAir podkasto epizode kalbina Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandų vadovą Gediminą Navicką. Podkaste kalbama: apie laisvalaikį karantino metu, artimą ryšį ir nuotykius su broliu dvyniu Kęstučiu (00:52); apie treniruotes su Robertu Packu ir Arvydu Saboniu, įsimintiną istoriją su Mindaugu Timinsku, debiutą Eurolygoje ir charizmatiškus žaidėjus (10:36); apie triumfą pasaulio jaunimo krepšinio čempionate 2005 m., pasikeitusį LKL ir čempionišką karjeros pabaigą (24:58); apie darbą biure, išmoktas pamokas, „Žalgirio“ jaunimo ugdymą ir meilę Kastyčiui Kerbedžiui (34:44); „blic“ žaidimas (53:39); žiūrovų klausimai (59:36).

  • 1 hr 15 min

Top Podcasts In Basketball

Listeners Also Subscribed To