6 episodes

"Подкаст про кожного з нас — про переїзди з валізою стереотипів про українські міста. Тут ви почуєте історії сміливих, — тих, хто переїхав та перевірив на собі чи правдиві ті упередження, чи ні"

Твоє Чуже міст‪о‬ Urban Space Radio

  • Society & Culture

"Подкаст про кожного з нас — про переїзди з валізою стереотипів про українські міста. Тут ви почуєте історії сміливих, — тих, хто переїхав та перевірив на собі чи правдиві ті упередження, чи ні"

  Київ

  Київ

  Усі дороги ведуть у Київ та чи справді солодке те столичне життя ? У першому епізоді розповідають свої історії переїзду режисерка Юлія Кобізька з села Рашівка (Полтавська область), піарниця Орися Хім'як зі Львова та інженер з кібербезпеки Андрій Кудюров з Одеси.

  • 30 min
  Львів

  Львів

  В цьому епізоді всі 3 наші герої переїхали з Києва до Львова. Що все-таки може не підходити для життя в Києві? Слухайте історії переїздів від Христини Жук, директорки з маркетингу піцерій La П’єц, Олега Берестового, директора з розвитку Uklon, та Front-End Developer —  Ігора Іванова.

  • 24 min
  Запоріжжя

  Запоріжжя

  Сьогодні говоримо про переїзди до Запоріжжя. Чому люди свідомо обирають це місто, що їм подобається тут і що дратує? У цьому випуску свої історії розповідають викладачка української мови Олена Ольшанська з Луганська, фінансовий аналітик Юрій Сидоров з Гуляйполя та Анна Сайтарли, яка бореться з домашнім насильством і дискримінацією, з Хрустального.  ФБ:
  Юрій Сидоров https://www.facebook.com/jurii.sydorov
  Анна Сайтарли https://www.facebook.com/batulina.anna
  Олена Ольшанська https://www.facebook.com/o.olshanska
  Інста:
  Юрій Сидоров https://www.instagram.com/sydorov_bot/ (тут холод і порожнеча))
  Анна Сайтарли https://www.instagram.com/saitarlyanna/
  Олена Ольшанська https://www.instagram.com/olenaolshanska/

  • 32 min
  Одеса

  Одеса

  Сьогоднішній наш епізод про Одесу. Вона завжди асоціюється з відпочинком, медовою пахлавою і Привозом. Але разом з тим є інша Одеса, не туристична, а цілком буденна. Яким є це місто, ми розпитали у трьох людей, які переїхали сюди не так давно. Перуанець Нівіо — музикант та власник бару. Він пожив у Києві, Ялті і тепер в Одесі. Українка Аля та француз Етьє, які на двох жили в понад шести країнах - Грузії, Казахстані, Афганістані, і, врешті, знайшли дім тут.

  • 22 min
  Франківськ

  Франківськ

  Місто теплих та відкритих людей, “воріт у Карпати”, місце реалізації шалених ідей та неспішного життя. Ми — в Івано-Франківську, у серці нашого подкасту на Urban Space Radio. Ми почуємо 3 історії переїзду: хтось закохався у нього до нестями, а хтось вже взяв все від нього і готовий рухатися далі. Це — Олександр з Кропивницького, фасилітатор Іншої Освіти та співзасновник Хати Майстерні. Анна Авен з Півдня —ілюстраторка та засновниця школи мистецтв “Патронус”. Олексій Мельничук з Косова — комунікаційник Деталей, який займається розвитком мистецького та музичного андеграунду.  Герої: ФБ
  Анна Ломакіна https://www.facebook.com/AnnaAven1
  Сашко Московчук https://www.facebook.com/inkentiy
  Олексій Мельничук https://www.facebook.com/walkingonbothsides/about
  Insta
  Анна Авен @anna_aven
  Олексій Мельничук https://www.instagram.com/givemearazor/

  • 30 min
  Переїзд у село

  Переїзд у село

  Завершальний епізод подкасту «Твоє чуже місто» також про переїзди, але не з міста у місто, а в село. Туди часто переїжджають у пошуках спокою та зв’язку із природою. Як наважитися і проміняти лавандовий лате, метро, паби і тусовки на прохолодну воду з криниці, сільський магазин і прокидання з півнями? Сьогоднішні наші герої: музиканти гурту Peredmova Владислав Зарічнюк і Віра Правило, які переїхали у село Печера у Вінницькій області, Оксана Олійник із села Христанівка Полтавської області та кінологиня Марія Кобанова із селища Малинівка, що за 30 кілометрів від Харкова  Оксана Олійник
  https://www.facebook.com/oksana.oliinyk.9
  ініціатива https://www.facebook.com/livingvillageukraine
  Влад Зарічнюк
  https://www.facebook.com/vladykzarichniuk
  https://www.instagram.com/yourfathrr/
  Віра Правило
  https://www.facebook.com/virapravylo
  https://www.instagram.com/fideilibra/
  їхній гурт peredmova:
  https://www.facebook.com/peredmova
  https://www.instagram.com/peredmova/
  Марія Кабанова
  https://www.facebook.com/mariia.platukhina
  https://www.instagram.com/mari_kabanova/
  її магазин
  https://www.instagram.com/darvin.dog.shop/

  • 43 min

Top Podcasts In Society & Culture

iHeartPodcasts
This American Life
Dear Media
Glennon Doyle & Cadence13
PodcastOne
New York Times Opinion