9 episodes

ממה מורכבת צמיחה אישית של אנשים בעולם ההייטק

איך הגעתי לכא‪ן‬ mavens

  • Business

ממה מורכבת צמיחה אישית של אנשים בעולם ההייטק

  פרק 9: "אם את מרגישה את תסמונת המתחזה, זה אומר שאת גדלה"

  פרק 9: "אם את מרגישה את תסמונת המתחזה, זה אומר שאת גדלה"

  מירי בר נתן, מי שהקימה את תחום המיתוג מעסיק בחברת טאבולה, מספרת על הדרך שלה. היא מתארת את עצמה כהרבה דברים. כאישה, כאמא לשישה ילדים, כעובדת בטאבולה וכמירי, אישה שבכלל חלמה להיות שחקנית בהוליווד. דיברנו על הרצון להתבסס בקריירה לפני הקמת משפחה, ואיך אצלה זה קרה ההפך - היא נכנסה לעולם ההייטק כשהיא כבר אמא לארבעה ילדים. דיברנו על סוגי שאיפות, על זה שאין חוקים, על הבחירה לעבוד ארבעה ימים בשבוע ולא חמישה, כדי להקדיש לעצמה זמן. היא מדברת על ה"מירי שהיא רוצה להיות", על איך אנחנו מסתכלים על החלטות שאנחנו מקבלים, מה מניע אותנו, כמה אנחנו מודעים למה שבאמת עושה לנו טוב, בתוך כל המרוץ שאנחנו נתונים בו.

  • 51 min
  פרק 8: "אם אף אחד לא יגדיר מה זה FemTech, אז אני אגדיר את זה"

  פרק 8: "אם אף אחד לא יגדיר מה זה FemTech, אז אני אגדיר את זה"

  בפרק הזה אנחנו יושבים עם שלי בלוך, מייסדת ומנהלת קהילת FemTech ישראל.
  שלי מדברת על הדרך שלה מהמגזר הציבורי לעולם ההייטק, ומשם על התקופה בה ניסתה לחפש עבודה בתחילת מגפת הקורונה, מה שדחף אותה לעשייה צידית שלימים הפכה להיות העשייה המקצועית, המרכזית והמשמעותית בחיים שלה.
  שלי מספרת על המורכבות בשנה וחצי הראשונות בהקמת הקהילה, על תסמונת המתחזה שחוותה ועל זה שכל תואר או תפקיד שעשינו בעבר יכול לסייע ולקדם אותנו בתפקידים ובחלומות עתידיים.

  • 51 min
  פרק 7: "כולם צריכים להבין מה ישמח אותם"

  פרק 7: "כולם צריכים להבין מה ישמח אותם"

  הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים במסע של בר מור, יזם שהפך את התשוקה שלו לסטארטאפ מצליח.
  עם 80 עובדים בחברת אגורה, בר משתף סיפורים על משפחתו היזמית (האב חנן מור מקבוצת MORE והאם ממשפחת גינדי) וכיצד הוא ממנף את מה שלמד מהמשפחה כדי לבנות את עצמו באופן עצמאי.
  אנחנו מדברים על חשבון האינסטגרם שלו שמציג טיולים עולם מצד אחד, ומדברים על המחיר של היזמות ומה בנה חישל אותו בדרך.
  בר גם חולק את החזון שלו לעתיד אגורה ונותן טיפים חשובים ליזמים המחפשים הגשמה.

  • 32 min
  פרק 6: "מאותנטיות בא הרבה מאוד כוח"

  פרק 6: "מאותנטיות בא הרבה מאוד כוח"

  ברוכים הבאים לפרק החדש שלנו, שבו אנחנו מארחים את שונית לקס-סוויסה, שעומדת בראש קמפני בוסטר, חברת ייעוץ לעסקים שהקימה אחרי קריירה ענפה בעולם ההייטק.
  שונית תספר על התחנות בחיים המקצועיים שלה, כמקצוענית בכירה בתחומי המוצר, ואיך העובדה שקידום שחשקה בו, שנמנע ממנה, הכתיב את החלק האחרון במסע שלה בדרך לצמיחה אישית ומעמיקה תוך כדי קבלת היתרונות שלה והדגשתם ונתינת מקום נכון ומודע לחסרונות, שיש לכולנו.

  לצד זאת שונית תספר על האיזון שכולנו רוצים בו, בין עבודה, בית, הורות וזוגיות, וכיצד לעמוד בציפיות, בעיקר הציפיות של אדם מעצמו.

  • 45 min
  פרק 5: "זה לא להיות או לחדול"

  פרק 5: "זה לא להיות או לחדול"

  בפרק הנוכחי של ׳איך הגעתי לכאן׳, ישבנו עם יעל בן-אריה, מנכ״לית הסטארטאפ אוקטופאי (Octopai).
  יעל, מפתחת בהכשרתה, מספרת על המסלול שלה לתפקיד המנכ״לית, ואיך ממנהלת שראתה בגישה קשוחה ובלתי מתפשרת את הדרך הנכונה היא הפכה למנהיגה שמקדשת גישה אמפטית, תוך בניית קשר אמיתי עם הכפופים לה - קשר מפרה שתמיד מוביל לתוצאה טובה ולא רק לאחד הצדדים.
  דיברנו עם יעל על הצלחה בעולם גברי, איך היא מאמינה במציאת אפשרויות רבות ככל האפשר להשיג את המטרה, ואיך אפשר להישאר נאמן לעצמך וללכת אחרי האמת שלך.

  • 1 hr 3 min
  פרק 4: "יש קונפליקט בתפקוד בעבודה לאחר אירוע משנה חיים"

  פרק 4: "יש קונפליקט בתפקוד בעבודה לאחר אירוע משנה חיים"

  בפרק הזה, אנחנו מארחים את עינת בינג, שמספרת את הסיפור האישי שלה בראי הפוסטים שכתבה במהלך השנים בחשבון הפייסבוק שלה. הצטרף לראיון שלנו נגב, הבן של עינת שהיה אז בן ארבעה חודשים. בטח תוכלו לזהות את הקול שלו מבין הדיבורים שלנו.
  אנחנו מדברות על המשמעות של משפחה ובית בעיצוב האופי והדרך שלה, המסע לגילוי עצמי, המעבר להיי-טק, על השאלה איך משלבים את היותנו עובדים בחברה תו"כ שמתרחש בחיים האישיים שלנו אירוע משמעותי, שמח או עצוב כאחד. במהלך השנים התמדה הייתה תכונה שחוזרת על עצמה אצל עינת, אפילו לאחר כשלונות. עינת מדברת על הכל, איך היא חזרה לעמוד על הרגליים אחרי כל משבר, ואיך זה אפשר לה להתקדם ולהשתפר.

  • 44 min

Top Podcasts In Business

Ramsey Network
DOAC
Money News Network
Jocko DEFCOR Network
Sean Castrina
Dan Fleyshman