14 episodes

رادیو تجربه

رادیو تجرب‪ه‬ dotamim

  • Arts
  • 4.8 • 4 Ratings

رادیو تجربه

  • video
  پادکست معرفی کتاب دین و زندگی سفیر خرد تالیف بهمن آبادی – رادیو ترنج

  پادکست معرفی کتاب دین و زندگی سفیر خرد تالیف بهمن آبادی – رادیو ترنج

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب دین و زندگی سفیر خرد تالیف بهمن آبادی پرداختیم.

  هدف از تألیف این کتاب پوشش مطالب برای کنکورهای آزمایشی و کنکور سراسری است. چینش درس ها مطابق با مطالب آموزشی مورد نظر کنکور سراسری است. این کتاب مجموعا ۲۵۷۱ تست دارد و ۳۶۰ صفحه است. ضمنا این کتاب پاسخنامه تشریحی ندارد.

  فهرست کتاب هیچ اطلاعات جدیدی به ما نمی‌دهد ولی در مقدمه، مؤلف توضیح کاملی راجع به بخش‌های متعددی که در کتاب هست،صحبت می‌کند و  این بخش ما رو با اهداف کتاب، نحوه‌ی خواندن و چگونگی یادگیری از این کتاب آشنا می‌کند.

  برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس ریاضی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید.

  • 2 min
  پادکست معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی خیلی سبز- رادیو ترنج

  پادکست معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی خیلی سبز- رادیو ترنج

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی خیلی سبز تالیف سروش موئینی- رسول محسنی منش- کوروش اسلامی پرداختیم.

  این کتاب در دو جلد و بیش از 3400 تست می باشد. جلد اول بانک تست به همراه درسنامه و جلد دوم پاسخنامه تشریحی است. در این کتاب تست های کنکور بررسی شده است. در انتها نیز تست های علامتدار یعنی سطح بالاتر و سخت تر برای شما قرار داده شده است. درسنامه های روان و کامل و توضیحات ساده و گام به گام نکته ای هست که میشه بهش اشاره کرد. چون توضیحات ساده و قابل فهم برای بچه هاست.  یک نکته جالب کتاب این هست که روز موضوعات به صورت مجزا و کامل بررسی شده است. یعنی مباحثی مثل قدرمطلق و جزء صحیح در این کتاب به صورت یک فصل مجزا کامل بررسی شده است. در حالیکه در سایر انتشارات ها به این مباحث در دل مباحثی چون معادلات اشاره شده است.

  ویژگی مهم دیگه کتاب کادرهای جمع بندی و خلاصه نکات در انتهای جلد اول کتاب است. مفاهیمی مثل روابط مثلثاتی و تیپ های مشتق گیری و راهنمایی برای تقسیم و ... به صورت ساده سازی شده در انتهای کتاب آمده است. در جلد دوم برای هر سوال توضیحات کامل قرار داده شده است. کنار هر سوال هم با علامت های یادآوری جلوی فراموشیش رو بگیره و ذهنش رو برای ریاضی آماده کنه. توصیه میکنم حتما این پادکست رو کامل گوش کنید تا این نکات رو بهتر متوجه بشید.  برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس ریاضی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید.

  • 3 min
  پادکست معرفی کتاب دستور زبان فارسی کنکور نشر الگو- رادیو ترنج مارکت

  پادکست معرفی کتاب دستور زبان فارسی کنکور نشر الگو- رادیو ترنج مارکت

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب دستور زبان فارسی کنکور انتشارات الگو تالیف علیرضا عبدالمحمدی پرداختیم.

  این کتاب در یک جلد و بیش از 1200 تست می باشد. در این کتاب به آموزش کامل آرایه ها به صورت جداگانه پرداخته شده است. هر آرایه با تست و مثال های مرتبط توضیح داده شده است. آرایه هایی مانند تشبیه، کنایه، استعاره و ...

  ویژگی بسیارخوب این کتاب، حضور بخش تکنیک ها و مدل ها است. تکنیک هایی که دانش آموز می تواند به کمک آن ها تست های سخت رو در آزمون های آزمایشی به راحتی پاسخگویی نماید. سپس تست های کلی و ترکیبی از آرایه های مختلف برای شما قرار داده شده است.

  تنوع تیپ بندی تست های آرایه در این کتاب به شما کمک خواهد کرد طبقه بندی و نظم ذهنی بسیار خوبی داشته باشید. به همین دلیل تست های چند آرایه ای رو با یک طبقه بندی مطلوب در ذهنتون بسیار راحت متوجه خواهید شد. در انتهای کتاب نیز پاسخنامه تشریحی بسیار خوبی توسط مولف محترم آقای علیرضا عبدالمحمدی تهیه شده است. شاید تنها مشکل این کتاب برای برخی دانش آموزان این باشد که توضیحات آرایه ها در ابتدای کتاب نسبتا خلاصه است. البته این مسئله از ارزش زیاد کتاب اصلا کم نمی کند.برای مطالعه در خصوص روش مطالعه درس فارسی رتبه های برتر می توانید به بخش مقالات آموزشی سایت ترنج مارکت مراجعه نمایید.

  • 2 min
  پادکست معرفی کتاب رمان کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو- رادیو ترنج

  پادکست معرفی کتاب رمان کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو- رادیو ترنج

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب رمان کیمیاگر نوشته پائولو کوئلیو پرداختیم.

  آثار پائولو کوئیلو ذهنیت و فلسفه عمیقی را در طول کتاب به خواننده منتقل می کند. در این داستان نقش اول، یعنی سانتیاگو، پسری روستایی ساکن اسپانیا است. پدرش دوست دارد او کشیش شود اما پسر بعد از خواندن درسش تصمیم می گیرد چوپان شود تا جهان را بهتر بشناسد. او پس از سال ها چوپانی و زندگی در دل طبیعت با مردی روبرو می شود که زندگیش را تغییر می دهد. نویسنده با دید ظریف و تیزبینانه خود به روانکاوی شخصیت های داستان می پردازد و همین باعث می شود تا خواننده به درکی عمیق از انسان و گوهر وجودی او دست پیدا کند.

  خرید کتاب با حداقل 20% تخفیف از فروشگاه اینترنتی ترنج مارکت toranjmarket.com

  • 6 min
  پادکست معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج- رادیو ترنج

  پادکست معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج- رادیو ترنج

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب ریاضی جامع تجربی میکرو گاج پرداختیم.

  این کتاب در دو جلد تالیف شده است. جلد اول مربوط به سال دهم و یازدهم و جلد دوم مربوط به سال دوازدهم است. هر یک از این دو جلد حاوی درسنامه، بانک تست و پاسخنامه است. در این کتاب هر فصل به چند زیرشاخه و مبحث تقسیم شده، درسنامه مبحث ارائه شده و تست های آن نیز ارائه شده است. این روند در تمامی فصول رعایت شده است. در انتهای هر فصل جمع بندی هایی برای مرور سریع و بازیابی اطلاعات طراحی شده است. پاسخنامه تشریحی هم در انتهای هر فصل قرار داده شده است.

  ویژگی خاص این کتاب آموزش استراتژی و راهکارهای مطالعاتی، استراتژی برخورد با بی دقتی ها و کلی آموزش دیگر هست. همچنین به بررسی تمرین های کتاب درسی پرداخته شده است. همچنین راه و روش های مختلف برخورد با سوال و رسیدن به جواب نیز در این کتاب بررسی شده است.


  خرید کتاب با حداقل 20% تخفیف از فروشگاه اینترنتی ترنج مارکت toranjmarket.com

  • 2 min
  پادکست معرفی کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی- رادیو ترنج

  پادکست معرفی کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی- رادیو ترنج

  رادیو ترنج مارکت به شما کمک می کنه با شناخت کامل کتاب ها رو انتخاب کنید. در این پادکست به معرفی کتاب قرابت معنایی هامون سبطی از انتشارات دریافت پرداختیم.

  این کتاب در یک جلد و دارای حدود ۵۰۰ تست می باشد. این کتاب شامل فصل های متفاوتی نسبت به سایر کتاب های قرابت معنایی است. فصل چگونه بیت ها را بخوانیم؟ چکونه بیت ها را معنا کنیم؟ آموزش مقایسه معنای ابیات مختلف. و بررسی جملات کلیدی و کلمات پرتکرار در ابیات.

  تست ها از آسان به سخت طراحی شده است. پس سطح ادبی شما گام به گام افزایش خواهد یافت. با توجه به اینکه در این کتاب خوانش ادبی شما اصلاح می‌گردد، عملا مشکلات زیربنایی شما در قرابت معنایی مرتفع خواهد شد.

  • 2 min

Customer Reviews

4.8 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Top Podcasts In Arts