32 episodes

با هم پادکست خوب گوش کنیم

رادیو ی‪ِ‬ رادیو یِ

  • Education
  • 5.0 • 1 Rating

با هم پادکست خوب گوش کنیم

  خوانش و معرفی کتاب کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان

  خوانش و معرفی کتاب کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان

  تاریخ معاصر ایران، سرشار از اتفاقات جذاب، خواندنی و عبرت آموزه، یکی از این اتفاقات تاریخ معاصر ایران، در استان سمنان رقم می‌خوره. در قسمت سوم از فصل دوم رادیو یِ، با هم دیگه کتاب تاریخ معاصر سمنان، دفتر اول: کارخانه ریسندگی و بافندگی استان سمنان رو می‌خونیم. نویسنده این کتاب دکتر محمد عزیزالدینه که لطف کردند و در این قسمت بخش‌هایی از کتاب رو با برای ما بیان کردند.

  • 16 min
  فصل دوم: قسمت دوم (خوانش و معرفی کتاب استادانم و نااستادانم)

  فصل دوم: قسمت دوم (خوانش و معرفی کتاب استادانم و نااستادانم)

  خوانش و معرفی کتاب «استادانم و نااستادانم»  خواندن و دانستن درباره کسی که یه عمر در حوزه نوشتن، ویراستاری، ترجمه، نشر، پژوهش، چاپ کتاب و باقی چیزهای مرتبط با اون قلم زده برای کسایی که عاشق کتاب هستند جذابه. ما تصمیم گرفتیم تو قسمت دوم از فصل دوم پادکست رادیو یِ کتاب استادان و نااستادانم استاد عبدالحسین آذرنگ، نویسنده و پژوهشگر کرمانشاهی رو به شما معرفی کنیم.به شما پیشنهاد می‌کنم این قسمت رو از دست ندید و بعد از تموم شدن این قسمت کتاب رو سفارش بدید، خیلی خسته‌تون نمی‌کنیم این شما و این قسمت دوم از فصل دوم پادکست رادیو یِ که به معرفی و خوانش کتاب «استادان و نااستادانم» نوشته عبدالحسین آذرنگ اختصاص داره  فصل دوم: قسمت دومخوانش و معرفی کتاب استادان و نااستادانمنویسنده عبدالحسین آذرنگمجری: رسول گلپایگانیخوانش کتاب:صبا خلیلی - اشکان کامران پورتنظیم: علیرضا کریمی  موسیقی متن:  زخم کاری - حبیب خزایی فر (تیتراژ آغازین)  Martin Czerny - Old Graves  Martin Czerny - I Wanna Die  Back Home  لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.

  • 11 min
  فصل دوم: قسمت اول (خوانش و معرفی کتاب شاهین زبیدات)

  فصل دوم: قسمت اول (خوانش و معرفی کتاب شاهین زبیدات)

  خوانش و معرفی کتاب «شاهین زبیدات»  سلام به همه. با اولین قسمت از فصل دوم رادیو یِ در کنارتون هستیم.  فصل دوم: قسمت اولخوانش و معرفی کتاب شاهین زبیداتنویسنده مهدی زارعمجری: سمیه محمودی پیامخوانش کتاب:یگانه قوانلوبنفشه کلانتریتنظیم: علیرضا کریمی  موسیقی متن:  خرامان - حبیب خزایی فر  The Future - Matthew Mayer  روزی روزگاری ایران (خاتون) - استاد کیهان کلهر  زخم کاری - حبیب خزایی فر  پرچم سفید - محسن چاوشی  Trust Me - Peder B.Helland  تم اصلی (موسیقی متن فیلم سینمایی بادیگارد) - کارن همایون فر  لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.

  • 12 min
  قسمت 30: معرفی و خواندن کتاب «صداهایی از چرنوبیل»

  قسمت 30: معرفی و خواندن کتاب «صداهایی از چرنوبیل»

  خوانش و معرفی کتاب «صداهایی از چرنوبیل»  سلام به همه. در این قسمت از رادیو ی کتاب «صداهایی از چرنوبیل» را معرفی کرده‌ایم و بخش‌هایی از این کتاب را برایتان خوانده‌ایم. منتظر نظرها، پیشنهادها و انتقادهای شما هستیم.  لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.

  • 19 min
  قسمت 29: معرفی و خواندن کتاب «پاییز فصل آخر سال است»

  قسمت 29: معرفی و خواندن کتاب «پاییز فصل آخر سال است»

  خوانش و معرفی کتاب «پاییز فصل آخر سال است»  سلام به همه. در این قسمت از رادیو ی کتاب «پاییز فصل آخر سال است» را معرفی کرده‌ایم و بخش‌هایی از این کتاب را برایتان خوانده‌ایم. منتظر نظرها، پیشنهادها و انتقادهای شما هستیم.  لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.

  • 18 min
  قسمت 28: معرفی و خواندن کتاب «راز مروارید»

  قسمت 28: معرفی و خواندن کتاب «راز مروارید»

  خوانش و معرفی کتاب «راز مروارید»  سلام به همه. به مناسبت روز نیروی دریایی این قسمت از رادیو ی پیش از موعد منتشر می‌شود. در قسمت بیست‌وهشتم رادیو یِ کتاب «راز مروارید» را معرفی کرده‌ایم و بخش‌هایی از این کتاب را برایتان خوانده‌ایم. منتظر نظرها، پیشنهادها و انتقادهای شما هستیم.  لطفا رادیو یِ را گوش بدید و به دوستانتان معرفی کنید.

  • 18 min

Customer Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Top Podcasts In Education