Życie w Norwegii

#6 Saamowie - Rdzenni mieszkańcy Północy

W tym odcinku dowiesz się, że Laponia to nie tylko Rovaniemi i Święty Mikołaj, co to znaczy joikować i dlaczego nie używa się określenia Lapończycy! Zapraszam <3 Po więcej informacji o Saamach zapraszam na: https://www.youtube.com/watch?v=FT07_40i0J0 Zapraszam również na moje inne kanały: https://www.facebook.com/gazelawlaponii/ https://www.instagram.com/gazelawlapo... https://www.youtube.com/c/gazelawlaponii