20 episodes

En yeni ve en popüler fragmanları iPod, iTouch ve iPhone’unuzda izleyin!

Beyazperde: Fragmanlar Beyazperde

  • TV & Film
  • 4.0 • 1 Rating

En yeni ve en popüler fragmanları iPod, iTouch ve iPhone’unuzda izleyin!

  • video
  Yakari Dublajlı Fragman

  Yakari Dublajlı Fragman

  Yakari, vahşi bir at ile yola koyulan küçük bir çcouğun hikayesini konu ediyor. Küçük bir Sioux çocuğu olan Yakari, evcilleştirilemeyeceği söylenen vahşi bir at olan Little Thunder ile yola koyulur. Yolculuk sırasında Büyük Kartal tarafından ziyaret edilen Yakari, ondan çok özel bir hediye alır. Büyük Kartal Yakari’ye muhteşem bir tüy ile hayvanlarla konuşabilme yeteneği verir. Aldığı inanılmaz yeteneğin ardından yola devam eden Yakari ve Little Thunder için bu yolculuk, aralarında ömür boyu sürecek bir dostluğun başlamasını sağlar.

  • video
  Yola Devam Altyazılı Fragman

  Yola Devam Altyazılı Fragman

  Jadde Khaki, engebeli bir arazide yolculuğa çıkan bir ailenin hayatına odaklanıyor. Arka koltukta oturan baba alçı takmaktadır ama gerçekte bacağı kırık mıdır? Gözyaşlarını tutamayan anne gülmeye çalışır. Ailenin küçük oğlu yol boyunca dans edip, şarkı söylemeye devam eder. Ailede gizemini koruyan tek kişi ise evin ağabeyidir.

  • video
  Men Altyazılı Fragman

  Men Altyazılı Fragman

  Men, kocasının ölümünden sonra İngiltere kırsalında tek başına tatile çıkan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Harper, yaşadığı trajedinin ardından iyileşmeyi umarak İngiliz kırsalında tatile çıkar. Ancak ormanda biri ya da bir şeyin kendisini takip etmesiyle Harper'in tatili kabusa dönüşür.

  • video
  Arınma Seansı - Tarot Fragman

  Arınma Seansı - Tarot Fragman

  Yönetmen koltuğunda Metin Kuru'nun oturduğu korku türündeki "Arınma Seansı - Tarot" filminin oyuncu kadrosunda Tuğba Duygu, Ayce İşözen, Demet Erdem, Cihangir Şeşen, Kıvanç Hatırnaz gibi isimler yer alıyor.

  • video
  Karanlık Madde Fragman

  Karanlık Madde Fragman

  Karanlık Madde, Aladağlar’da kendilerini beklenmedik olayların içinde bulan bir grubun yaşadıklarına odaklanıyor. Yönetmen koltuğunda İman Tahsin'in oturduğu gerilim türündeki "Karanlık Madde" filminin oyuncu kadrosunda Ahmet Yıldırım, Nihan Aşıcı, Orkun Olgar, Ahmet Pınar, Dilek Serbest gibi isimler yer alıyor.

  • video
  Top Gun: Maverick Altyazılı Fragman

  Top Gun: Maverick Altyazılı Fragman

  1986 tarihli, başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis'in paylaştıkları Top Gun’ın devam halkası olan Top Gun: Maverick’ın başrolünde yine Tom Cruise yer alıyor. Tom Cruise, ilk filmde olduğunu gibi Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Filmin yönetmenliğini ise Joseph Kosinski üstleniyor.

Customer Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Top Podcasts In TV & Film

Apple TV+
Ben Mandelker & Ronnie Karam
Hannah Berner & Paige DeSorbo
The Ringer
NPR
The Ringer

You Might Also Like

Ortamlarda Satılacak Bilgi
Podbee Media
by Mesut Süre, Anlatanadam, Fazlı Polat via Karnaval.com
Ayşe Balıbey, Cem İşçiler via karnaval.com