24 episodes

Uznávaný gastromanažer a zakladatel restaurace Zas a znova Karel Šimůnek si zve k mikrofonu česká kuchařská esa.

Chef Aréna na Hitrádiu Hitrádio

  • News

Uznávaný gastromanažer a zakladatel restaurace Zas a znova Karel Šimůnek si zve k mikrofonu česká kuchařská esa.

  Chef Arena s Marcelem Jinochem

  Chef Arena s Marcelem Jinochem

  Hostem dnešní epizody je Marcel Jinoch – člověk, který podle svých slov opustil dream job v New Yorku, aby mohl své zkušenosti z Manhattanu přenést do Prahy. Jak se od původní práce v marketing dostal k barmanství? A proč se rozhodl s novým oborem bez předchozích zkušeností začínat v Americe? Jak prožíval covid v Americe? A jak a kde se aktuálně snaží zlepšit kulturu pití v České republice? Poslechněte si celý díl.

  • 1 hr 7 min
  Chef Arena s Hibi Ramadan

  Chef Arena s Hibi Ramadan

  V dnešním díle Chef Areny nakoukneme pod pokličku arabské kuchyně. Hostem je totiž majitelka arabského Prostě bistra v Plzni Hibi Ramadan, kterou můžete mimo jiné znát i z televizní soutěže MasterChef. Jaká byla její cesta k vaření? A kdy přišel nápad, otevřít si arabské bistro v Čechách, kde se snaží lidi přesvědčit, že arabská kuchyně se nerovná jen kebab. A jak má vypadat správný hummus? Poslechněte si celou dnešní epizodu.

  • 54 min
  Chef Arena s Pavlem Brožem

  Chef Arena s Pavlem Brožem

  Hostem další epizody podcastu Chef Arena je šéfkuchař restaurace Seasons v hotelu Hilton Prague Pavel Brož. S Karlem Šimůnkem si povídali o tom, jaká byla jeho cesta ke kariéře kuchaře, jaké všechny země procestoval a jak ho jeho cestovatelské zkušenosti ovlivnili. Řeč přišla také na chléb, který je Pavlovým mistrovským dílem. Jaký chléb se peče v Anglii? Jak se v Hiltonu snaží přispět k udržitelnosti a jak zacházejí se sezónními surovinami?
   

  • 1 hr 2 min
  Chef Arena se Zdeňkem Střížkem

  Chef Arena se Zdeňkem Střížkem

  Dnešním hostem Karla Šimůnka je kuchař a pořadatel Burgerfestu Zdeněk Střížek. Proč jsou burgery poslední roky takovým fenoménem? Jak se z fastfoodového pokrmu stala gurmánská věc? A jak se dá v tomto ohledu pracovat s nastupující generací, ve které je spousta vegetariánů a veganů? O tom, jak má vypadat správný burger a jak se dělá catering na hudebním festivalu je dnešní díl podcastu Chef Arena.

  • 1 hr 1 min
  Chef Arena s Adrianou Hromadovou

  Chef Arena s Adrianou Hromadovou

  V dnešní epizodě podcastu Chef Arena usedne za mikrofon společně s Karlem Šimůnkem skvělá cukrářka Adriana Hromadová. Jak začala její cukrářská kariéra ve Skotsku? Jak vypadal její dezert, který obsahuje pramen z Mariánských lázní? A jak složité je v Česku uživit se cukrařinou? Poslechněte si celý rozhovor.

  • 37 min
  Chef Arena s Markem Fichtnerem

  Chef Arena s Markem Fichtnerem

  Hostem dnešní epizody podcastu Chef Arena je šéfkuchař restaurace Červený Jelen a také prezident Bocuse d´Or Akademie pro Českou republiku – nejprestižnější kuchařské soutěže na světě. A právě ta byla hlavním tématem rozhovoru. Jak taková soutěž probíhá a jak vypadají přípravy na ní? Co vše může vítězi přinést výhra v národním kole nebo dokonce úspěch v mezinárodním finále?

  • 43 min

Top Podcasts In News

The Daily
The New York Times
Pod Save America
Crooked Media
The Dan Bongino Show
Cumulus Podcast Network | Dan Bongino
The Ben Shapiro Show
The Daily Wire
The Tucker Carlson Show
Tucker Carlson Network
The Megyn Kelly Show
SiriusXM

You Might Also Like