35 episodes

Podcast by Klancyk

Codzienne trudności Klancyk

  • Comedy

Podcast by Klancyk

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 37 Anna Gacek

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 37 Anna Gacek

  To najdłuższy odcinek w historii "Codziennych trudności", ale z taką rozmówczynią moglibyśmy gadać bez końca. Z Anną Gacek, dziennikarką, autorką podcastów i od niedawna pisarką dyskutujemy o "Ekstazie", latach 90tych, maskotkach z dzieciństwa, ulubionych filmowych miasteczkach i krwawej wyprawie do Nowego Jorku. Następuje też rozstrzygnięcie kwestii białych kozaków oraz quiz, w którym Bono rymuje się z Yoko Ono. Odcinek nagraliśmy w Resorcie Komedii z publicznością na żywo.

  • 1 hr 37 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 36 Witold Szabłowski

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 36 Witold Szabłowski

  Oto foniczny zapis transmitowanego na żywo spotkania z Witoldem Szabłowskim - dziennikarzem, reporterem, scenarzystą, kumplem Channinga Tatuma i smakoszem. Gdyby Witold był jakimś sieciowym sklepem byłby Kuchniami Świata. Rozmawiamy o podróżach, prokrastynacji, zwierzętach i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Faktycznemu Domowi Kultury i Fundacji Instytut Reportażu za zaproszenie!

  • 1 hr 13 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 35 Joanna Gierak-Onoszko

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 35 Joanna Gierak-Onoszko

  Joanna Gierak-Onoszko, pisarka, reporterka, laureatka Nike czytelników, kocha Polskę, lubi placki. Rozmawiamy o Kanadzie, usługach publicznych, blogosferze i urodzie Justina Trudeau. Gościni idealna! Komplementuje naszą inteligencję i talent. Zawstydzamy się, ale tylko troszeczkę. Dyskutujemy o TikToku dobitnie pokazując, że jesteśmy dziadami, którym odpłynął współczesny świat. Podcast jest zapisem transmitowanego na żywo spotkania w Faktycznym Domu Kultury.

  • 1 hr 8 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 34 Olga Drenda

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 34 Olga Drenda

  Olga Drenda wiedzie życie usłane pociesznymi perypetiami, co czyni ją idealną bohaterką Codziennych trudności. Rozmawiamy o intern@utach, bioenergoterapeutach, namiotach dla kotów i paradoksie Moraveca. Padają takie rozkoszne wyrażenia jak: „melancholia Mazowsza”, mikol i netykieta. Piotr opowiada bardzo dłuuugą skautowską historię bez dreszczyku, a Paweł uważa, że ktoś robi czarny PR punktualnym polskim kolejarzom. Dowiecie się, co przedstawiały witraże Dziubaka i dlaczego nikt nie kupił choinkowych ozdób Błażeja z masy solnej. Na koniec quiz o gryzoniach!

  • 1 hr 14 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 33 Wakacyjne nudności

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 33 Wakacyjne nudności

  Prezentujemy wakacyjne wydanie "Codziennych trudności" w eksperymentalnej formule. Spotykamy się bez gościa w składzie Paweł, Bartek, Maciek i Błażej, żeby powspominać wakacje - te niedawne i te sprzed lat. Kto tęskni za Cesarstwem Austro-Węgierskim? Kogo aresztowano w Libanie? Co jest najgorszego na plaży? Do której olimpijskiej maskotki mamy największy sentyment? Dziękujemy Hali Koszyki za pomoc w realizacji nagrania.

  • 56 min
  Klancyk: Codzienne trudności odc. 32 Kaja Klimek

  Klancyk: Codzienne trudności odc. 32 Kaja Klimek

  Pierwsze polockdownowe nagranie z widzami na żywo! Naszą gościnią w Resorcie Komedii była jest krytyczka i edukatorka filmowa, badaczka kultury popularnej, miłośniczka komiksów i koneserka biżuterii. Minuty po porażce reprezentacji Polski ze Szwedami na Euro rozmawiamy o zmywaniu naczyń, ścierkach w śląskich kuchniach i sukcesach Kazimierza Marcinkiewicza w Fame MMA. Robimy psychologiczny test kolorów i dowiadujemy się mnóstwa ciekawych faktów o Tarnowskich Górach.

  • 1 hr 10 min

Top Podcasts In Comedy

Morbid Network | Wondery
Jason Bateman, Sean Hayes, Will Arnett
YMH Studios
Team Coco & Earwolf
Cadence13
Toast News Network

You Might Also Like