13 episodes

Malá online hospůdka v srdci @eksdee_official kde děláme rozhovory s fajn lidmi! 🍻

Hospůdcast: Na X EksDee Production

  • Business

Malá online hospůdka v srdci @eksdee_official kde děláme rozhovory s fajn lidmi! 🍻

  Na X #5 - Zpěv a streamy! ft. Conducteir77 & Ivo Zoubek

  Na X #5 - Zpěv a streamy! ft. Conducteir77 & Ivo Zoubek

  V tomto díle Hospudcastu jsme si pozvali dva zajímavé hosty: Conducteira a Ivo Zoubka. Conducteir nám poví o své zkušenosti se streamováním na Twitchi a o tom, jak vznikl jeho eshop s originálním oblečením. Ivo Zoubek nám zase prozradí něco o své hudební kariéře. Připojte se k nám v naší malé online hospůdce a užijte si tento rozhovor plný humoru a zajímavostí!

  • 1 hr 58 min
  Na X #13 - Vzal bych Danyho do Mad Lions ft. Carzzy & Davkouny

  Na X #13 - Vzal bych Danyho do Mad Lions ft. Carzzy & Davkouny

  V dnešní epizodě se hosté David "Davkouny" Vogel, komentátor League of Legends, a Matyáš "Carzzy" Orság, profesionální hráč za tým MAD Lions, připojí k Petrovi “Xnapy” Jirákovi v uvolněné atmosféře hospůdky, aby sdíleli své vášně, zážitky a příběhy.

  Připravte se na zábavné, autentické a otevřené rozhovory, které přinášejí do popředí všechny stránky profesionálního hraní a komentování této populární hry.

  Podívejte se za kulisy MAD Lions, jednoho z nejvýznamnějších týmů ve světě League of Legends, a objevte, co je nutné k tomu, aby se hráč stal součástí profesionální scény. 

  Připojte se k nám v podcastové hospůdce a zjistěte, jaké jsou výzvy a radosti profesionálního hraní a komentování League of Legends, s Davidem "Davkouny" Vogelem a Matyášem "Carzzy" Orságem.

  • 2 hr 5 min
  Na X #11 - Příběhy a Sny ft. Freeze & Denyk

  Na X #11 - Příběhy a Sny ft. Freeze & Denyk

  V této epizodě Hopsudcastu se podíváme do zákulisí profesionální scény League of Legends. Našimi hosty jsou Freeze, bývalý hráč a nyní trenér týmu Evil Geniuses, a Denyk, hráč týmu Entropiq. Dozvíte se, jak se dostali do světa LOL, jak probíhá trénink a příprava na zápasy, jaké jsou jejich cíle a sny, a také si zavzpomínají na některé nezapomenutelné momenty ze své kariéry. Pokud máte rádi LOL nebo jste zvědaví na život profesionálních hráčů, nenechte si ujít tento díl Hopsudcastu!

  • 2 hr 30 min
  Na X #10 - Z ESB do SIN a DYN ft. Vasked & Jejky

  Na X #10 - Z ESB do SIN a DYN ft. Vasked & Jejky

  Vítejte u další epizody Hodpucast:Na X, podcastu o všem možném i nemožném. Tentokrát jsme si pozvali dva speciální hosty z české League of Legends scény: VASKED z týmu Sinners a JEJKY z týmu Dynamo Eclot. Povídali jsme si o jejich cestě k profesionálnímu hraní, o tom, jak se připravují na zápasy, jak zvládají tlak a stres, jak se vyvíjí česká a evropská LOL scéna a co je čeká v budoucnu. Pokud máte rádi League of Legends nebo jen chcete poznat více o životě profesionálních hráčů, nenechte si ujít tuto epizodu Hodpucast:Na X!

  • 1 hr 58 min
  Na X #9 - Ondřej a Ondřej ft. Ondřej Kolek & Ondřej Bulva

  Na X #9 - Ondřej a Ondřej ft. Ondřej Kolek & Ondřej Bulva

  V nové epizodě podcastu Hospudcast: Na X se setkáváme s dvěma zajímavými hosty z oblasti reklamy a zvuku. Ondřej Kolek je kreativní ředitel ve firmě DDB, která stojí za některými z nejúspěšnějších reklamních kampaní v Česku. Ondřej Bulva je sound & light engineer, který se podílí na produkci různých hudebních a divadelních akcí. Povídáme si o tom, jak se dostali do svých oborů, jaké jsou jejich zkušenosti a výzvy, a co je baví na své práci. Připojte se k nám v naší malé online hospůdce a poslouchejte zajímavé příběhy a názory našich hostů. Hospudcast: Na X - podcast pro fajn lidi!

  • 2 hr
  Na X #8 - NAPROSTÝ ÚLET! XD ft. MenT & MrTomcatCZ

  Na X #8 - NAPROSTÝ ÚLET! XD ft. MenT & MrTomcatCZ

  V této epizodě Hospudcastu: Na X jsme si popovídali s MenT a MRtomcatCZ, dvěma legendami českého youtube světa. Dozvíte se, jak začínali s tvorbou videí, jak se vyvíjela jejich spolupráce, jaké mají plány do budoucnosti a jak se baví hraním her. Připravte si pivo a připojte se k naší malé online hospůdce!

  • 1 hr 59 min

Top Podcasts In Business

REAL AF with Andy Frisella
Andy Frisella #100to0
Money Rehab with Nicole Lapin
Money News Network
The Ramsey Show
Ramsey Network
Young and Profiting with Hala Taha
Hala Taha | YAP Media Network
NerdWallet's Smart Money Podcast
NerdWallet Personal Finance
The Money Mondays
Dan Fleyshman